Divná Volnoběžka shimano microspline shimano mt410

9 nepřečtených
  • Romanecek

    Zdarec při jízdě v terénu mi i přes zamčenou přehazovačku deore 12s mlátí nebo spíše nevím jestli je to přehazka řekl bych že to bude spíše volnoběžka jakoby mi mlátila kazeta . občas mi při záběru skočí o 1 nebo 2 západky nevím jestli není spíše špatná kazeta. co stím?

    0 0
    • couffy  

      Problém bych hledal spíše v ořechu.

      Ale když nevíš.

      0 0
    • Tomcat  
      • volnoběžce se říká spíš ořech je součástí náboje. Kazeta se na něj přidělává, Představa že by se protočila kazeta na ořechu… …to by byla solidní destrukce.
      • ořech může být zalepený a občas nezabere
      • kazeta může být opotřebovaná a přeskočí na ní řetěz
      • řetěz může být dlouhý\opotře­bovaný\špatně seřízená přehazovačka a může řetěz přeskočit

      Z popisu nejde jednoznačně určit co to je.

      Několikrát to tu už bylo ale například na celoodruženém kolu se seřizuje v stlačeném ~ propružené zadní stavbě.

      0 0
      • Romanecek  

        Jak poznat že řetěz dlouhý v servise mi dali nový slx a nevím jestli ho krátili nezeptal jsem se

        0 0
    • adam320  

      To co popisujes bude nejspise delat retez vs kazeta

      0 0
      • Romanecek  

        Asi ano ale proč když mi to dříve nedělalo teď mám kazetu stejnou ale novou přehazovačku a nový řetěz

        0 0
    • theedge  

      Ten problem je ze ti v terenu mlati retez a nebo ze ti to preskakuje pri zaberu ?

      0 0
      • Romanecek  

        Že mi to při záběru skočí o zapadku to bude určitě praporkama v ořechu. Ale ono mi i mlátí řetěz i přes brzdu přehazovačky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.