DT swiss XMM100,29er tapered-praskání ve spoji korunka/sloupek

16 nepřečtených
  • m.a.s.o.1

    Zdravím bikeři! řeším problém s výše uvedenou vidlicí. Asi měsíc po koupi mi začlo praskat ve spoji korunka-sloupek. Máte s tím někdo zkušenost? jak to řešit? vidle je z druhé ruky ale nová se zárukou. Reklamace se mi moc řešit nechce kvůli času. mám před sebou pár závodů a náhradní vidlici nemám. Dá se na tom jezdit? Bude se vůle zvětšovat? Někde jsem četl že to někdo ignoroval a jezdí normálně dál.

    0 0
    • Reed  

      z druhé ruky ale nová se zárukou? :-)

      0 0
    • Miramar  

      Ignorovat to můžeš, na funkci to nemá vliv, ale mě by to sralo.

      Mám tu samou vidlici a už dvakrát jsem jí měl v Botticu na reklamaci. Teď už je to asi půl roku v pohodě, tak doufám, že to tak vydrží. Prý to byla nějaká špatná série a řeší stejných případů desítky. Nicméně jsou dost rychlí, cca do 10 dnů jsem jí měl zpět.

      0 0
      • m.a.s.o.1  

        díky, v tom případě to vyřeším reklamací. pokud to byla špatná série nemělo by to ani dlouho trvat jak píšeš. mění celou vidli nebo jen vrch?

        0 0
        • Miramar  

          Není zač.Měnili mi celý ten vrch, včetně vnitřních nohou:-)

          0 0
    • scret  

      jakakoliv vec ve spojeni korunka/krk by me nenechala klidnym a resil bych to! ale treba nemas svoje zuby rad…

      0 0
    • vsn  

      už jsem se s tím také setkal. Na reklamaci to určitě je – bottico myslím vyměnilo jenom sloupek ale už si to nepamatuju přesně.

      stejná vidla myslím, že to byla… na Meridě Big Nine 1200

      0 0
      • m.a.s.o.1  

        tak vidlice už je v botticu a uplně perfektní přístup do konce týdne ji mám opravenou

        0 0
        • kena  

          Zdravím.

          Mám najeto necelých 1000 km a během posledních dvou vyjížděk odešlo zamykání, cca 10 dní servis, poté při jízdě s odemknutou vidlí praskání, po 50 km zase prdlo zamykání, odesláno do servisu a čekám co mi vrátí. Netuší někdo JAKÉ JSOU VYHLÍDKY??

          Už se poohlížím po něčem spolehlivějším. Mimochodem co se dívám na letošní rebu a sid, váha všech zmíněných stejná, reba znatelně levnější- čím to je? Pevné zamykání je pro mě zásadní, pružení tolik neřeším.

          Díky za reakce!

          0 0
          • reza.traktor  

            Vyhlídky jsou následující: tato zkušenost tě stejně jako mě a mnoho dalších naučí, že od DT SWISS se kupují kola, protože fantasticky jezdí a všechno vydrží, a nekupuje pružení, protože nepruží a furt se kazí.

            0 0
            • Rubi  

              tlumice jsou v pohode, vidlice se nedari

              0 0
            • kena  

              Takže se můžu těšit až se to posere znova a už vybírat náhradu, jak jsem tušil..Je to v záruce, aspoň že přislíbili, že by to vyměnili za jinou.

              0 0
              • miche  

                Mno, mám tapered Foxku na své 29er a to praskání ve sloupku mám po cca 10tis km taky … takže on si člověk dneska nevybere.

                0 0
                • kena  

                  10 tisíc je OK, nepotřebuješ zvonek na medvědy např..

                  Tak myslím, že to po servise s přehledem stihnu odrovnat v záruce a řeknu jim o RS SID, honím gramy..

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.