FOX 100 RL za nový FOX 100 RL s Terra Logic

25 nepřečtených
  • full

    Máte někdo zkušenosti se spolehlivostí vidle s Terra Logicem – chci vyměnit Foxe 100 RL ( z nového kola vůbec nejetá) bez TL za Foxe s TL. Nevíte kdy budou k dostání nové modely ???

    0 0
    • lith  

      co tě k tomu nutí to měnit??? nechápu to…jezdím F80RLT a nemám důvod měnit za F80X......ale samozřejmě, co člověk,to jinej názor :-) Funkce téhle vidle je bezchybná

      0 0
    • scret  

      a za kolik bys dal toho Foxe 100RL??:))

      0 0
      • full  

        ještě ho neprodávám- čekám jaká bude cena nového Foxe ( letošní modely mají návarky na V)- na krámech budou až v listopadu- ale pak se ozvi jestli budeš mít ještě zájem – na ceně se dohodnem – co bych s ní jinak dělal

        0 0
        • scret  

          barva stribrna?:)

          0 0
        • lith  

          netvrdil bych že letošní modely jsou s navářkou na V. Mám ji bez. A krom toho modely 2007 se mi tolik nelíbí jako letošní. Ta matná stříbrná je luxus. A proč si pořád každej zamyká vidli?? Bez toho to do kopce nejede?? Pokud máš vidli dobře seřízenou,šlapeš do kruhu, tak se ti nezamčená moc nehýbe. Nesmíš šlapat zelí :-)

          0 0
          • kubad  

            V sedla máš pravdu, ale ve stoje se to prostě houpe a je to poznat.A šlapáním to moc nespravíš

            0 0
            • lith  

              jo pokud šlapeš ve stoje, tak se houpe…a vyjedu ten kopec pomaleji??

              0 0
              • kubad  

                Zkus to a posuď sám, jestli jo nebo ne.

                0 0
                • lith  

                  já odpověď znám…vyjedu ho stejně :-)

                  0 0
                  • kubad  

                    No v tom případě je to jednoduché – Lock nepotřebuješ. Já mám jiný názor a tak ho na řídítkách mám. Je to věc osobní zkušenosti.

                    0 0
    • vratan  

      kamarat vlastni od minuleho roka foxu s terralogicom. hned po kupe menil puzdra. koncom minulej sezony tesnenia – vidla uz hodne tiekla. pred nejakym casom mu vidla zacala opat tiect + prestal fungovat terralogic (podla dovozcu to sposobil ten unik oleja). len dodam ze kamo nejazdi nejako vela km a uz vobec nie v nejakom blate a dazdi…

      0 0
      • fousek  

        to je dobra reklama:-), za chvilku tu nekteri zacnou tvrdit ze FOX je smejd ze ma za chvilku vakl a tece:-)

        0 0
        • Gorgov  

          hele ale je to fakt, taky mam terra logika a ma vakl a tece. foxky chytnou vakl a tečou, ale funkčně nemaj konkurenci.

          0 0
          • scret  

            tak to je na h… myslel jsem ze jsou to snad jediny vidle ktery vydrzej:(

            0 0
          • lith  

            zajímavý…jezdím RLT přes rok a je to ok…že by bylo X tak náchylný?? Myslím že je tam jen rozdíl v TerraLogic,jinak konstrukce je stejná…

            0 0
        • vratan  

          dobre reklama bola ked na prazskych schodoch tusim minuly rok komentator TV-prenosu zahlasil: „martinezovi (alebo kto to bol) prestala pracovat jeho vidle fox se systemem terralogic“…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.