Garmin 1040 Solar a oznámení z WhatsAppu

9 nepřečtených
  • Sevic

    Zdravím, můžu se na vás prosím obrátit s dotazem ? Reklamoval jsem Garmin Edge 1040 Solar asi po roce používání kvůli vadě na displeji. Zařízení mi vyměnili, ale nechodí mi notifikace z WhatsAppu. Na tom původním to chodilo a já za boha nemůžu najít kde se to nastavuje. Matně si pamatuji, že jsem to v minulosti nikde viděl a byla tam právě možnost si vybrat ze které aplikace mi notifikace budou chodit. Používám Apple 13. Děkuji za případné info. Jirka

    0 0
    • Pikaču  

      Garmin connenct ( appka v mobilu), zařízení ( 1040), oznámení.

      0 0
        MTBIKER doporučuje
      • Sevic  

        Ahoj, asi jsem úplný amatér, ale já prostě to oznámení v nastavení Garmina nemůžu nikde najít :-(

        0 0
        • J1RKA  

          v Connectu

          Nastaveni oznameni oznameni aplikace

          0 0
          • Sevic  

            Ahoj, prostě ne já to nikde nevidím. Jediné oznámení co jsem dohledal je to, co mi bude Gamin posílat na mobil. Nikde ale nevidím možnost si vybrat, že mi na Garmina budou chodit SMSky, WhatsApp, … Projířdím celé nastavení v Gamin Connectu i u toho zařízení a nic.

            0 0
            • Pikaču  

              Další krok je v zařízení 1040.

              Nastaveni-parovani-telefon-socialni media ( wattsap). To musíš zaškrtnout.

              0 0
            • J1RKA  

              v connectu je vpravo dole < VICE > klikni a pak pod zarizenim garmin je < nastaveni > v tom to hledej jak jsem psal :D ne v zarizeni

              0 0
    • kadlec  

      Nechodi mi taky, drive to chodilo. Z viberu prijde a z whats app ne. Na hodinky mi chodi oboje.

      0 0
    • Sevic  

      tak konečně BINGO. Chtělo to zaškrtnout v zařízení telefon-socialni media. Moc děkuji všem za reakce. Díky a fajn den. Jirka

      2 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.