• keo

    Mám mžnost koupit toto kolo,jezdím tak 60% po zpevněných cestách,30% lehký terén a zbytek těžší.Zatím jezdím na HT a jde to,ale mám zájem jít do většího pohodlí,važím cca 90kg.Dík za každou radu.

     
    0 0
    • keo  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • jIrI___  

      Možná mě za můj výrok místní fullisti ubijou, ale podle toho jaký terén popsuješ, bych zůstal u HT. Nebo pokud máš akutní potřebu fulla, šel bych do menších zdvihů, 100/100 max. Dostaneš tím nejspíš lehčí, míň houpavé švihové kolo, které možná víc oceníš. Ale to musíš vědět ty :)

      0 0
      • keo  

        Sory ale s tím odkazem jsem se sek až ten funkční je OK.Co se týče zůstat u HT-v dubnu mi bude 48 a tak bych přece jenom lépe snášel delší vyjížďky.

        0 0
        • jIrI___  

          Tak s tím Ghostem z druhého odkazu už souhlasím, určitě pro tebe bude vhodnější :)

          0 0
        • Janes  

          Hmmm, takže jsme úplně stejně starý, moje doporučení na to, co jezdíš je 29" bike, zkus ,a uvidíš.Doufám, že mě fullisti neukamenujou, ale pohodlí je na 29" o dost větší, než na 26"(HT) a na silnici je to letadlo .-)

          0 0
    • mr.antik  

      Já nevim, záleží, kvůli čemu jezdíš na kole. Jestli si těch 10 procent fakt užíváš, tak proč ne, jinak asi něco rychlejšího, lehčího

      0 0
      • keo  

        Jaký konkretně,jde o můj první full a v každé prodejně mi radí něco jiného.

        0 0
        • jIrI___  

          Ještě takový Giant Anthem X2 by podle mě nemusel být špatná volba.

          0 0
          • mr.antik  

            kdybych vybírál XC fulla, tak tohle je dnes jasná volba (pokud teda sednou geometrie a velikosti)

            0 0
            • matt.m  

              Plne súhlasím :-)

              Ja ho mám /myslím tým ANTHEM X2/ a nedám na tento bike dopustiť :-)

              Po úprave ľahší, super zrýchlenie a max spokojnosť s MAESTRO:-)

                
              0 0
          • keo  

            Ten vypadá dobře,asi se zkusím taky někde na něho posadit,jestli mi sedne geometrie.

            0 0
          • Marccoo  

            Vůbec né špatná volba,ten se mi moc líbí,Giant děla pohodlnější geo. řekl bych takovou univerzální

            0 0
      • mr.antik  

        Beru zpět, zaměnil jsem to za ERT 5700, který jsem měl kdysi v hledáčku. Tohle je jiná kategorie :-)

        0 0
    • Skalamander  

      Já bych zůstal u té tvojí odpružené sedlovky :)

      0 0
    • keo  

      Je tu názor,že 100/100 je jen na přechodnou dobu a pak stejně příjde 120/120 a že bych to moh přeskočit a jít rovnou do vyžších zdvihů,jeden místní prodejce mi nabízí Haibike Q FS RX za 44tk.Víte někdo více o tom kole,pro mne celkem neznámá značka.

      0 0
      • daymaker  

        Čao. Mám GH AMR 5500 08, 120/120. Je to AM kolo. Pravda, že si občas dám i nějaký maratonek, ale jsem zaměřený spíše na těžší terén a opravdové XC. Takže na vyjížďkách ocením svých 120, ale na závodech bych zase více ocenil 100. Musíš vědět, co chceš… =)

        0 0
        • Marccoo  

          Jezdím 120/100 a takhle mi to sedí,AM bych ani nechtěl,spíš jako třetí kolo mi sedí enduro

          0 0
          • daymaker  

            Enduro by na mě bylo si myslím už zase zbytečně moc… =) Je to holt dilema… .-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.