• Daa001

    Ahoj,

    má někdo zkušenosti s touhle helmou? Nikde jsem nenašel pořádnou recenzi a tady na BF je v různých diskuzích pár rozházených odstavců.

    Helmu mám vyzkoušenou a ve velikosti L mi sedí. Zajímalo by mně jak odvětrává a ta váha cca 400g, jestli není až moc těžká na celodenní ježdění jak do kopce tak samozřejmě i z kopce. Prostě uvítám jakýkoliv postřeh a ještě lépe zkušenost.

    Díky

    0 0
    • mylys  

      Čau, mám R2 trail 2016 v zelené, ale bude asi stejný nebo hodně podobný.

      Pokud se ti líbí a sedí dobře na hlavě, tak ji kup. Asi budou „lepší“ produkty, ale taky pravděpodobně dražší.

      Jde v ní jezdit celej den – když jedeš hodinu do kopce, tak ji sundáš a je. Možná by mohla mít vnitřní síťku . . .

      Nazdar M.

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Oblečení)
    • Czupqa  

      Hoj. Taky mam 2016ku v Lku. Na hlave sedi paradne, ani ji nemusim mit zapnutou a ani se nepohne. Po chvili skoro nevim ze ji mam na hlave. Odvetravani neni nic moc. Po nejakym stoupaku (wiessner) se mi siska pari tak ze kdyz se predklonim tak mi kape pot ze stitku

      0 0
    • pajusb  

      Taky jsem ji zkousel a sedi dobre. Problem mam s tim, ze do te mensi nedam celenku. Vetsi uz by byla moc. Vaha se mi zda hodne. Bylo to dost citit na hlave.

      Vzal jsem nakonec tohle a jsem fakt spokojeny.

      https://www.cyklomania.cz/…ampo-In-mold

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.