Hľadám nohy do FOX 100 X Terra Logic

33 nepřečtených
  • Vlado Jekyll

    Priatelia, súrne zháňam použité nohy do vidlice FOX 100 X, mám ich totiž poškodené a je veľmi ekonomicky neefektívne kupovať nové. Vidlicu by som chcel zachrániť, pretože je, podľa mňa, famózna, teda aspoň na štýl jazdenia, ktorý ja vyznávam :-)

    Ďakujem za pomoc.

    PS: Ak má niekto ja nálepky na klzáky, rád kúpim, môžu byť ja na biele vidlice.

    0 0
    • kubad  

      pokud myslíš kluzáky s můstkěm a krkem, tak kamoš má 300km jeté nohy doma, měnil kvůli délce krku když kupoval nový rám.

      ozvi se mě na mejl dám ti kontakt, je z Bratislavy.

      nálepkyse dají koupit za pár korun na e-bay

      0 0
    • Vlado Jekyll  

      Tak ešte raz chlapi, zháňam strieborné vnútorné nohy s korunkou striebornej farby na vidlicu FOX 100 …priemer 32 mm, použité :-)

      0 0
      • rastoo  

        ved pišem že viem čo chceš :-) ja ti ponukam korunku bielu

        0 0
        • Vlado Jekyll  

          Hej, Ty si to pochopil dobre…len tým že je to inej farby ako potrebujem náklady na opravu idú hore :-(

          0 0
          • kubad  

            jeden bílí sprej a trochu brusného papíru, a 2 hodiny práce nevím co je na tom za náklady :-)

            0 0
            • Gorgov  

              proč bílý sprej, když to chce mít stříbrný? :)

              0 0
              • Vlado Jekyll  

                pretože kolega biker má doma jedny biele…takže by som mohol prestriekať vonkajšie nohy na biele… ale ja by som si to chcel maximálne zjednodusiť a zohnať strieborné…

                0 0
                • kali222  

                  to zjednoduseni chapu, ale nahanet spodni nohy na XC vidlici bude vzdy tezsi nez nahanet treba na nejakou FR/DH svinu. pripadne nove asi nebudou koser cenou, takze bych byl vubec rad za to, ze se nejake nasly(to neni rypanec,ale osobni zkusenost).

                  0 0
              • kubad  

                protože známí mu nabízí prakticky nové bílé nohy, tak proto ten spej :D aby si doladil korunku

                ty staré stříbrné se budou dost blbě shánět

                0 0
    • Vlado Jekyll  

      bajkeri, nikto sa nenájde kto ma použiteľné strieborné vnútorné nohy na vidlicu FOX 100, priemer 32 mm?

      0 0
      • rastoo  

        vnutorne nohy s bielou korunkou ti stale ponukam spravime Silvestrovskú cenu :-)

        0 0
        • miki  

          kolik je ta silvestrovská cena?? taky jedny scháním.

          0 0
          • kali222  

            a nechces radeji moj 80mm fox terralogic, viz cyklobazar? :D

            0 0
            • miki  

              nějak tam nic nevidím?.

              0 0
            • JakeF  

              Nemá někdo na výměnu vnější nohy F80X s návařkama na véčka? :'(

              0 0
              • Vlado Jekyll  

                to ja ti radsej prdam moje brzdy za dobru cenu … kukni profil, epica…su to juice 5, plus sada tesneni…

                0 0
                • JakeF  

                  Přestavbu bajku na kotouče opravdu neplánuju, musí se to vyměnit skoro komplet, takže plánuju nový kolo a do tohodle už investovat nehodlám. Jen tu F80Xku bych za ty peníze místo Gily vzal, bohužel neni na véčka…

                  0 0
    • marekmaue  

      zdar všem, potřeboval bych venkovní, spodní nohy na Fox F80RL bo tak. na V-čka nemá někdo? popřípadě tu mám zbytek z Fox F80RL – bez spodních noh…

      0 0
      • marekmaue  

        nikdo nic???

        0 0
        • cbb  

          Ahoj,

          mam tie nohy na vidlici, ak by si vedel zohnat disc verziu (len spodne nohy), tak sa vieme dohodnut. Jazdim kotuce.

          0 0
    • Normik  

      Využiji vlákna, nemáte někdo vnitřní nohy pro VAN 36, délka sloupku min 215mm?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.