• vaclavmax

    Zdravím. Mohl by mi někdo prozradit, jaká byla druhá indicie v Honu na Scotta? Nějak jsem nestíhal tam zajet, a když jsem se tam dnes konečně dostal, tak už tam nebyla. Nebo lépe řečeno, nenašel jsem ji. Na místě kde by údajně měla být, byl jen zbytek staré původní cedule „Bžantnice“. Díky.

    0 0
    • PjSky  

      tak me napadlo jestli ostanti hraji fair-play. Zajet tam prvni a ceduli zlikvidovat… chi.

      ovsem kdo chce 29tku

      0 0
      • vaclavmax  

        To je také možné. Předpokládal jsem, že když je hlasování do středy, tak do středy by měla viset indicie.

        29tku bych zadarmo bral. Alespoň bych vyzkoušel „opěvované výhody“. A pak by se vidělo.

        0 0
        • tm  

          co nejdřív číst a pak myslet?

          „Každý týden bude zveřejněna GPS souřadnice místa (případně přímo indície, viz. průběh soutěže), kde po dobu 7 dnů bude umístěna jedna indície. Tyto indície budou umístěny na cyklistických trasách v okolí Prahy a podobných cyklisty navštěvovaných místech. Takto účastníci získají 6 indícií. Čím více jich soutěžící bude znát, tím větší má šanci správně určit klíčové slovo.“

          „16.5. – indície č. 1

          23.5. – indície č. 2

          30.5. – indície č. 3

          6.6. – indície č. 4

          13.6. – indície č. 5

          20.6. – indície č. 6“

          0 0
        • PjSky  

          tak uprimne ja bych bral zadarmo jakehokoliv poradneho fulla, jelikoz mam HT.. i 29tku.

          :) kdo ti da kolo za 44 klacku.. ?

          Preci Scott :D

          jinak zakladni finta na vyhru je zamestnat vsechny pribuzny zaslanim indicie. pravdepodobnost vyhry roste. Nejlepe zlanarit 20–30 lidi napr. ze skoly / prace :p

          0 0
    • pal  

      Nevíte jaké bylo „klíčové slovo“ v minulých letech.

      Děkuju

      0 0
    • Palec_82  

      Jaké jste nakonec zadali klíčové slovo?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.