Jak se vám líbí - Ghost HTX Actinum 29" 2012

8 nepřečtených
  • Basquiat

    Ahoj,

    uvažuji o koupi tohoto skvěle vypadajícího kola. Protože rád jezdím rychle, spíše po silnicích a delší trasy, myslím, že by mohlo být pro mě ideální. Co se týče velikosti 29" – už dlouho chci 29" vyzkoušet, mám 184 cm, výška by mě tedy neměla nijak omezovat.

    Jak to vidíte vy ? (případně alternativy)

    PLUSY ++++++

    MÍNUSY -----

    http://www.ghost-bikes.com/…ctinum-9000/

    0 0
    • bikerGT  

      Počkej na Hynase. Ten ti to vysvětlí. :)

      0 0
      • kubad  

        to muzu i ja

        29" jsou hnusne tezke mrdky, nejede to nezataci to a je to malo tuhe – takze nebrat :D

        0 0
    • crx4  

      mam uplne rovnaky „problem“ , stale sa neviem rozhodnut, ci prasknem s 26" kolesami a postupim niekam inam. mam 188 cm.

      cez vikend som mal pozicanu meridu big nine, velkost 21" velmi slabo vybavenu, ale za ten pokus to stalo. tu je moje „resume“

      oproti 26"

      cesta asfalt +15%

      kopec hore +15%

      rychlost kopec dole +10%

      stabilita zjazd les +20%

      obratnost v lese a na ceste –20%

      chybal mi tam taky ten pocit radosti z jazdy lesom, kde si obcas aj skocim, zablbnem, … na druhu stranu, velke kolesa na mna spravili dojem stabilitou a presnosotu pri velkych nerovnostiach a kamenoch, kde naozaj ini brzdia, ty si mozes dovolit omnoho viac. bike je dost tazky, takze tiez to nepridava obratnosti :)

      asi sa necham zlakat tymto marketingom, co sa na nas sype zovsadial a zvolim tiez 29" a kedze vo vacsine jazdim polne cesty, nejaky menej agresivny plast by to mohol skompromisovat :)

      daj vediet, ako si sa rozhodol ty

      0 0
    • flyman  

      29" nebrat!

      0 0
    • Johnnyxjr  

      Ghost neni spatny kolo sam jsem jezdil SE 4000 nalital jsem na nem 12000 a vsechno v pohode. Pak jsem zacal uvazovat o 29 a koukal jsem taky na ghosta ale nakonec jsem v lednu koupil tohle

      http://www.cyklo69.cz/…ack/d-75366/

      Mam na nem nalitano okolo 3000 km zatim vsechno drzi akorat brzdy jsou oproti 4000 o dost horsi.

      0 0
      • Johnnyxjr  

        Jeste jedna vec jestli se rozhodnes pro toho ghosta tak ja jsem toho sveho kupoval u kluku v rideku je dost mozny ze daj i nejakou slevu a jsou fajn vzdy poradej a ochotne pomuzou maj i predvadecky.

        0 0
    • Mr.Kenda  

      JJ, tak tohle je také adept v mém výběrovém řízení na nový bike. Ozkoušel jsem 29" a 26" bych si už nekoupil. A tohle kolo je v té výbavě za ty peníze fakt super.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.