• Vomi

    Prosím Vás o rady,

    rád bych pořídil nějaká kola s hmotností pod 1400g (čím méně, tím lépe). S Hmotností 60Kg preferuji 28 drátů, vzhledem k tomu, že kolo bude používáno v kombinaci s Furious Fredy na polních cestách se o výdržnost nebojím ;)

    Cenu vidím maximálně tak do 7000Kč.

    Děkuji za rady.

    P.S. Kotoučovky tam dávat nebudu, mám Včka rád :)

    0 0
    • nox159  

      Vcka pod 1400g a pod 7000k je to vubec realne ?

      0 0
      • Vomi  

        Nekde jsem tu právě v historii něco před delší dobou četl, že dokonce za 5 myslím, ale nemůžu to najít a odkaz už si nepamatuju :(

        0 0
        • vasek80  

          I já koukal co se dá ještě na ráfkové brzdy sehnat. A tovární záplety za rozumnou cenu snad jen Crosridy

          0 0
        • vertak  

          Pochybuji…,teď jsem tohle téma hodně řešil,buď sehnat jeté crossmaxy ty mají kolem 1450g,jinak nejlevnější custom záplety se dají na nábách AmericnaClassic 105 a 210, ráfky 717 nebo levněji remerx eagle(+20g na ráfek) a dráty sapim laser + alu niple,s 717 se dá dostat na ±1470g cenově něco kolem 7,2k

          0 0
          • Vomi  

            To je škoda, ještě pamatuji, že jsem to tu někde četl :(

            0 0
    • nox159  

      jinak pokud to nechces na nejakou lestenku tak bych mel

      naby AC 105/210 wcs draty alu niple a 717 rafky + cafelatex paska namotana a no tube ventilky predni kolo ve 100% stavu zadni toho ala uz dost dostalo, klidne bych se toho zbavil ale chtelo by to abys to zadni kolo videl…

      0 0
      • Vomi  

        Díky za nabídku, ale rád bych nové ;)

        0 0
      • oddie  

        Co za to chceš?

        0 0
        • nox159  

          epikona treba :)

          ne jako vazne nevim kolik si za to rict, kolik bys dal?

          ja to nutne prodat nepotrebuju muzu to dat kdyztak pritelkyni na kolo…

          0 0
          • oddie  

            Nevím, kolik bych dal, výhledově potřebuju postavit nějaké kolo pro ženskou, tak jen koukám, co se kde kolem naskytne.

            0 0
            • nox159  

              pro zenskou ber hydry… ja jsem udelal chybu stavel jsem to na Vckach a tedka se mi to nechce predelavat…

              0 0
              • scret  

                presne tak, pro zenskou hydry.. nemaj silu aby umackaly vecka… zvlast v nejakym delsim sjezdu…

                0 0
                • oddie  

                  To je zajímavé, že ještě předtím, než se vůbec nějaké „hydry“ objevily, dokonce ještě předtím, než vůbec byly véčka, v době cantileverů, tu sílu měly… nebo myslíš, že v té době žádná ženská na kole nejezdila?

                  0 0
                  • nox159  

                    jako ne kazda holka jezdi pekla v terenu to je pravda na cyklostezku staci Vcka, ale když je neco dostatecne tak to neznamena ze je to ok… auto bez posilovace se taky da ridit ale s posilovačem je to komfortnejsi…

                    a v dnesni dobe uz neni tak velky cenovy rozdil mezi Vckama a hydrama takze tedka kdybych stavel tak bych o Vckach ni neuvazoval… cenovy rozdil by byl max litr a to si myslim ze moc neni a pak bych mel moznost ji nacpat na kolo zavodni kola co mam aby ji to jelo dobre… :)

                    0 0
                  • Vilém  

                    Doba pokrocila:) Pritelkyne si taky vymenu hydraulickejch rafkovejch magur za kotouce pochvaluje jako nejlepsi zmenu na jejim kole, kterou jsem kdy provedl. Presne z duvodu, ktere popisuje scret.

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      U nás to samé. A to manželka i když má fulla (chrtího), tak žádné náročnější terény nejezdí, přesto v-čka už by nechtěla ani vidět (a samozřejmě to dříve na v-čkách taky nějak ubrzdila).

                      0 0
                  • scret  

                    tak pokud bude jezdit po cyklostezkach, tak vecka samozrejme stacej, ale pokud bude bikovat trochu vic a budete jezdit i nejaky kopecky, ver ze hydry oceni!

                    Urcite to driv taky ubrzdily, ale jezdilo se trochu jinak, pomaleji, tehdejsi technika to tolik neumoznovala…

                    Moje pritelkyne taky driv prohlasovala, ze nepotrebuje fulla a ani hydry, ze ji HT staci a i vecka… Dnes ma hydry i fulla a je maximalne spokojena:) a pravdepodobne by se uz zpet nevratila…

                    0 0
    • siafu  

      no s předním Mavic x517 + Bees a zadním Sun Rims UFO + DT Hugi jsem na 1500 g a je v tom výplet Revolution 64 ks, alu niple a pásky

      ráfky Sun Rims UFO se ale asi ještě sehnat dají… zde

      0 0
      • Hnoj  

        Vzhledem k tomu, jak dlouho se už nevyrábí, tak dost těžko.

        0 0
        • Evilcleaner  

          tyjo ted se k nám na krám dostaly od zákazníka ráfky dt 425 od tebe, at je zepletem. co jsem pochopil, tak jenom omylem bylo způsobeno že jsi to celé nedělal ty.

          0 0
        • scalar  

          Asi jsi byl poslední slušný e-shop, co je měl skladem :-)

          0 0
    • šlapatko  

      Zapletl bych to na silničních nábách, třeba novatec.O ráfcích už padla řeč.Dráty revolution, nebo ritchey.Jestli se nebojíš, tak radiální výplet na přední kolo.

      0 0
      • Evilcleaner  

        silníční nába má 130mm rozteč, bajková 135 (a vlastně čím dál častěji i jiné rozměry, bohužel). to jen tak pro pořádek;)

        0 0
        • šlapatko  

          V tom nevidím problém, rám to zvládne.Mám to ověřeno, pro pořádek:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.