Kompatibilita Sh. ult. 6600 páky se 105 přehazkou

19 nepřečtených
  • blept

    Ahoj, před pár dny jsem psal příspěvek ohledně rozbití 105 páčky. Rozhodl jsem se, že bych si koupil použité Ultegry 6600, rovnou obě, je možné je připojit na 105 přehazovačku a přesmykač? Nebo by lépe fungovala kombinace 105 a 105? Děkuju za jakékoli odpovědi a zkušenosti.

    0 0
    • cespa  

      Ahoj, mám směsku na zimáku v podobě řazení 105, přesmyk ultegra, kliky ultegra,kazeta 105, přehazku tiagra a řetěz ultegra, vše funguje bez sebemenčího problému. Za-to na jednici Sram RED, řetěz Dura-Ace a děs-běs…

      0 0
    • Zdenda CUBE  

      Naprosto v pohodě

      0 0
    • blept  

      Dekuji :-)

      0 0
    • tromboonen  

      Cokoli z jakekoli 10 sp řady Shim/Sram spolu funguje.. a presmykace z 11sp řady Shimano funguji s 10 sp pakami, a to tak, ze mnohem lepe nez desitkove, doporucuju kdybys nejakej potkal..

      0 0
      • blept  

        Teď jsem zjistil, že ikdyž mam 105 (je už starší) mam jen 9 sp, nový přehazovačky a páčky jsou jen 10sp, to se taky dá použít? Nebo bych měl přendat i kazetu? Nebo mám vzít Sory?

        0 0
        • Lada,s  

          9sp páky v pohodě fungují s 10sp přehazkou, kazetu ale samozřejmě musíš stejnou jako páky tj. také 9sp

          0 0
      • sharkeeCZ  

        A jde kombinovat 10ve paky 105 a kazeta Ultegra 11sp? Předpokládám že 10sp Ultegra nebude problém 100%. Hazka je 10kova 105ka – zatím.

        0 0
        • tromboonen  

          To uz nejde, jednak 11 sp ma o pastorek vic, ale ma i jiny tah/pomer mezi tim, o kolik se posune lanko a o kolik prehazka.. smyk 11sp funguje s 10 sp pakou, kazeta 11 sp jen s 11 sp pakami a hazkou, desitka jakakoli s jakoukoli desitkou..

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.