LAPIERRE Pro Race 229 2014 - dělám dobře?

15 nepřečtených
  • HAR-SEG

    Chci si koupit „LAPIERRE Pro Race 229 2014“, dělám dobře? Máte někdo nějaké negativní ohlasy na tento kousek?

    Díky

    0 0
    • Azmir  

      Slušný základ, záleží jak moc ukecáš cenu, ale já už bych jenom kvůli vidlici vzal třeba canyon nebo ještě lépe cube

      0 0
      • HAR-SEG  

        Vidlice je naprd? Všude to kolo dávaj za necelých 30k, pochybuju, že něco ukecám..zkusím :)

        0 0
        • Azmir  

          Ta vidlice není naprd, ale oproti rebě znatelně ztrácí, si ty kola porovnej Deore x XT, XC32 x Reba, lowend avidy x deorkám/lepším avidům a tak by se dalo pokračovat, jako jak říkám, ten lapierre žádný vyloženě ******* není, ale hodil jsem ti tu levnější kola, která jsou na úrovni výbavy lapieru 329 a ne 229 za stejné prachy, ale dělej jak myslíš.

          0 0
          • HAR-SEG  

            Tak jsem si to projel a máš recht. Ten Cube je parádní! Byl jsem pořádně zaslepen Lapierrem..

            0 0
            • plastic boy  

              Cube nekde ho snad jeste maj, staci pohledat na zbozi.

              Nevim, ja sem chtel lapa velikost 46 a fakt mi tuhle cenu nabidly mozna se min prodavaj nebo maj velky marze.

              0 0
    • plastic boy  

      Me novej nabidly na mojekolo.cz za 20.5 voci, chtel jsem puvodne model 2013 tem vyprodali. (ten 2013 je modrej a hezci, myslim ze ma i tappered vidli oproti novsimu)

      koukni i n cube:

      http://www.prodejkol.cz/…ro-29–2013–1#…

      0 0
      • HAR-SEG  

        Ten Cube se mi hodně líbí! Ten Lapierre je tak drahý asi jen kvůli značce co?

        0 0
        • Azmir  

          Těžko říct, jako neřekl bych, že je lapoš nějak dražší než jiné značky, ale prostě je to 29ka a model 2014, tak je to prostě nastřelné, pár lidí taky kroutilo už hlavama jak ty cuby na té stránce polygonu můžou být vůbec tak levné, že to musí snad dotovat, tím cubem s rebou, na XT, za ty prachy chybu určitě neudlá a budeš spokojenější než s lapošem podle mě.

          0 0
          • HAR-SEG  

            tohle jsem chtěl slyšet. Díky!

            0 0
          • plastic boy  

            http://www.polygonbike.cz/…14-reba-akce

            Jo to je husty, zacinam o tomto biku premyslet a shanet geometrii. Dotovany je nejakym Frankfurtskym teameme ci co.

            0 0
            • Dejv94  

              Tyjo, to je krutá cena na takové osazení!

              0 0
            • HAR-SEG  

              Tohle kolo nemůžu najít na cubebikes.cz Je možné, že ho nemají v nabídce?

              0 0
              • Vilém  

                Nevim jak cesky dovozce, ale v nemecku se vyskytuje. Za cenu cca stejnou jako ma polygon. Kdovi kde to zase berou, ofiko cestou to zrejme nebude.

                0 0
                • Vilém  

                  Jeste me na tom zarazi jedna vec, a to ze v popisu prodejci uvadi u ramu „27.5/29 ARG“ u rafku „ZX24 Disc 27.5/29“.

                  Jak to chapat, to netusim. Zda tim mysli pouziti obou prumeru kol? Nebo se dela ve dvou verzich velikosti kol?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.