• Adalbert

    Ahoj,

    zvládne kluk jezdit už letos na kole https://www.liv-cycling.com/cz/tempt-0 vel xs? Nebo bude moc velké? Díky za radu.

    0 0
    • Vrci  

      Puberťák nebo kluk na začátku puberty bude nadšený z malého dámského [holcičího] kola. To mu určitě všichni kámoši budou závidět.

      3 2
      • distance  

        No … dneska kluk nebo holka (atd.), nikdy nevíš :-D Ale jinak máš pravdu (https://www.liv-cycling.com/cz/about-liv).

        0 0
      • Adalbert  

        Díky moc za radu ušetřil si mi 20 litrů, netušil jsem to, myslel jsem, že ten liv je nějaký low cost giant, ne že je jenom pro ženské., málem jsem se nechal nalákat na vzduchovou vidlici, deore a tak. Už chápu, proč to je ležák, pro ženskou hnusná barva a kluk by na tom nejezdil.

        0 0
        • bara2  

          Tak on čtrnáctiletej kluk může mít proporce odpovídající dámské geo – delší nohy a kratší trup. Třeba by to stačilo jen přelakovat/přelepit jinou nálepkou – Giant by nebyla vylhaná a prestiž by zůstala zachována ;-)

          1 0
          • mr.nikdo  

            Okoli se to dozvi a bude stejna mela. ;)

            0 0
            • bara2  

              Okolí se poví, že je to dovezené až z UK, bo tady se modely pro teenagery v cyklošopech nevedou. Poznají prd.

              0 0
              • mr.nikdo  

                Urcite.

                Jsou to pitomci, co neumi anglicky, nemaji web…

                0 0
                • bara2  

                  Tak ono pro kluka necelý metr padesát toho moc s vyhovující geometrií neseženeš. To jsou dětský kola. Nebo sis všiml těch návrhů, co tady znalci dávají? Všichni ostatní budou ty rakety určitě mít, …

                  0 0
      • Biermann  

        Nad tímto taky vždycky přemýšlím :) I když pokud to není růžový, tak by to ani nemuseli poznat. Je fakt, že zrovna Liv je posazený jako dámská značka, ale být to „holčičí“ kolo od jiné značky, tak to asi nikdo ani nepozná. Ono co si budeme namlouvat, podle mě ani normální člověk nebude tušit, že Liv je „Giant pro holky“. Ale je to u puberťáka rizikový :D

        0 0
        • Edwin  

          Samozřejmě, že to nikdo řešit nebude. A když, tak jak to tu už padlo, jebnout tam samolepku je to nejmenší.

          0 0
    • Tomcat  

      Křišťálová koule je zatim na nabíječce.

      1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.