• jaryn686

    Zdravím,

    chtěl bych si koupit tuto vidlici Marzocchi 22 RLO RC 2010, 120mm, ale protože sem docela nezkušený v těchto věcech tak sem se chtěl zeptat jestli to není nějaký šrot… jezdím na XC hodně lesní cesty občas šutry, klacky atd mám 100 kg

    za každou radu budu rád

    0 0
    • PatrikL  

      za akú cenu? Inak je to low end, čiže ťažká a nie práve najfunkčnejšia vidlica… Navyše pružinová a s 30mm vnútornými nohami, takže na 100kg nemusí byť vôbec vhodná.

      Pozri aj iné možnosti, aký máš cenový limit?

      0 0
      • jaryn686  

        cenový limit nemám stanovený…jde mi vyloženě o tuto vydlici mám možnost ji koupit dost levně tak proto se ptám

        0 0
        • PatrikL  

          odporúčam nejakú „normálnu“ vidlicu, bude to o dosť lepšie… Už máš nižšie napísané nejaké návrhy, ja môžem len súhlasiť. Vzduchové xc vidlice ako tora, recon, reba, sid, alebo nejaký suntour (radšej z TT), to by bolo fajn :)

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • ClAyD  

      Za ty prachy už seženeš Toru nebo Epikona

      0 0
      • jaryn686  

        jak sem už psal jde mi o tuto vidlici

        0 0
        • kubad  

          tak si ji kup, a pak sem nechoď brečet že sis koupil šrot když ti nestačí co ti tu ostatní píšou :(

          0 0
          • jaryn686  

            však já se jenom zeptal na názor…jestli si ji koupím tak tady brečet nebudu nechápu proč bych měl

            0 0
        • Vilém  

          Zalezi cemu rikas dobra cena. Jinak uvnitr se stejne skryva pajsl nejakeho hodne obycejneho Suntoura. Taky nei jasne, zda by ti sedla tvrdost pruziny, tzn. mohou nastat investice a problemy se shanenim tvrdsi. Nebral bych ji.

          0 0
          • jaryn686  

            2000

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • kubad  

              v bazaru tady na jdeš za 3190kč

              Nový Epicon LOD 2011, neřezaný krk, 2 roky záruka.

              výrazně lepší volba

              0 0
            • Vilém  

              Tzn. kupkolo:) Nedal bych to za ni. Proc jsem psal v predchozim prispevku.

              0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • jaryn686  

      a ještě bych se zeptal jinak…je lepší než suntour axon nevím z jakého roku ale nejspíš 1998–99

      0 0
    • jaryn686  

      díky za názory…

      0 0
    • buba CZ  

      Mám M 22 RLO 1OO mm 2010 a jsem celkem spokojenej.Ze začátku jsem ji chtěl vyměnit,ale potom se pěkně rozchodila a začala makat jak má(z mého pohledu).Vážím 105 kg a pružina odpovídá,mám jí povolenou jak nejvíc to šlo a tlumení v půlce a naprosto mi to vyhovuje.Pěkně zamyká,bez vůlí jen je těžší.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.