• macabe

    http://www.superior.cz/…tb/bike.html?…

    http://www.superior.cz/…tb/bike.html?…

    co myslíte stojí za to do toho vrazit vice pěnez ?

    nebo jake jine kolo byste mi doporucily ktere bude snadno sehnatelne chtel bych neco ve smyslu za malo pěněz hodně muziky

      

    zduranuji cena kolem 20000kč

    0 0
    • Kubaz  

      záleží na tom jestli chceš kotoučovky nebo ti stačí V-čka… kolem 20 000,– máš třeba ještě

      Pells Razzer Elite http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?…

      nebo Razzer Elite D http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?…

      0 0
    • daymaker  

      http://www.mojekolo.cz/…host-se-7000    hodně hudby za málo peněz… :-)

      0 0
      • macabe  

        ta cena uz je pro me vysoka jsem prece jen student :)

        0 0
        • daymaker  

          Zvaž to… Moooc super bomba bajk. Hlavně kvalita. Oproti těm, co jsi uvedl úplně jiné osazení. Tady se investice vyplatí…

          0 0
          • macabe  

            právě nejsem si uplně jist zda by se ta investice vaplatila toto prece neni neco na cem by se daly vydelávat další peníze?

            mohl by jsi upresnit v cem tak prevysuje?

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • Twister  

              Základem kola je rám a vidlice. Kvalitu rámů se neodvažuju hodnotit, ale vidlicí je ten Ghost úplně někde jinde. Na Superioru máš základní modely v hodnotě kolem 2500Kč, se základním tlumením nebo úplně bez tlumení, mazané vazelínou, dílenské zpracování žádná sláva. Na Ghostu už je vidle cca za 7000. Na funkci a požitek z jízdy to bude mít nemalý vliv.  Kromě toho i zbytek kola je docela slušný.

              0 0
    • BFG  

      V uvozovkách: "Lepší nazačátku vrazit více, než-li málo a pak muset postupně vrážet víc a víc… " :-)

      0 0
      • macabe  

        jako libí se mi moc ale bohužel do kola vice dát nemužu i přítelkyně stoji moc peněz

        takze jak jsem řekl nejake v relaci 20000

        0 0
        • jIrI___  

          Přítelkkyni musíš naučit ať se zabezpečuje sama a pak si můžeš koupit kvalitnějšího bika ;-)

          0 0
    • Nainen  

      Jednoznačně doporučuji to co jsem koupil já, poměr cena/výkon je geniální. http://www.kupkolo.cz/…07_1984.html

      Případně s kotouči http://www.kupkolo.cz/…07_1985.html

      Hawk, domluvil jsem ;-)

      0 0
      • macabe  

        docela pekne ale tady je problem barva fandim vice tmavsim barvam

        0 0
    • metr-x  

      Už se to tady jednou řešilo a tohle kolo vypadá hodně zajímavě..http://bi­ke-forum.cz/uplo­ad/users_lib/10570/­forum/genesis-ruler.jpg ,minulý týden jsem ho viděl v obchodě a vypadá opravdu dobře

      0 0
      • macabe  

        no nevim na me pusobi docela jako SUPER CENA TESCO

        0 0
        • jIrI___  

          Osazením je to špica, za tuhle cenu mají ostatní značky komponenty o třídu a víc nižší.

          0 0
          • Vilém  

            Taky si myslim, za ty prachy clovek tezko koupi lip osazeny kolo. Ten ram bude beznej taiwanskej standart. Jen ten design nemusi kazdymu sednout.

            0 0
        • BFG  

          Tak tohle by jsi v TESCU hledal marně, možná před TESCEM by to nějaký blázen nechal stát. Ale je červené, co? Černé jezdí lépe :-))

          0 0
          • macabe  

            jen se mi libi tmave barvy (mozna je to i tim ze jsem trochu svetlopaly) mozna:)

            ale proste ta barva na me tak pusobi

            vim ze na jizdu to nema vliv ale kdyz do toho chci dat tolik penez tak chci aby mi se i vzhledove libilo

            0 0
            • jIrI___  

              Chceš komponenty o třídu, spíše dvě a víc nižší na úkor lepšiho designu? Já bych to asi přehodnotil :-)

              0 0
              • macabe  

                prosel jsem si ted znovu cely thread ale nepochopil jsem ktere kolo teda doporučuješ?

                0 0
                • jIrI___  

                  No to „SUPER CENA TESCO“, a nejsem sám :-)

                  0 0
                  • macabe  

                    uvidim ted si zajedu do JUVACYKLO a podivu se co tam maji za kola

                    0 0
                    • BFG  

                      Tipuju, že ti tam „vnutí“ GT Avelanche 1.0 v černo-žlutém provedení :-))) za cca 20k.

                      0 0
                      • michalxo  

                        A je na tom biku nieco zle? :)

                        Mne zatial 1.0 staci :)  Za tyzden pouzivania som dostal len 1 defekt (i to zapricineny len miniaturnym zeleznym vlaskom) a zacala mi skripat plastova cast pedalov :)

                        0 0
                        • BFG  

                          Už jsem se na něm také kousek svezl a nic proti němu nemám :-)

                          0 0
                      • macabe  

                        me prisel ten chlap hodne dobrý v tom juvaciklo poradil zdarma mi tam vymenil riditka a dal mi nahradni slapatka na normalni obuv.

                        o GT jsem se s nim bavil ale rikal ze to neni vhodne ze je tezke a pak jeste jsme se bavily o meride ale rikal ze je moc draha ze tam neni dobre cena/vykon

                        a nakonec tohle kolo nazivo vypada moc super

                        je to hodne good obchod s velkym vyberem kol byl moc ochotny dokonce tohle kolo nemel ani skladem mel ho v jinem shopu tak jsem hodinu pockal a dovezl mi ho i kdyz jsem mu rikal ze nejsem jeste rozhodnut

                        0 0
                        • BFG  

                          Já jen teď vím o dvou kámoších, co tam šli a oba měli limit jako ty, +/- 20000 a odvezli si z tama GTav1.0 , tak jsem si říkal, že ho tam asi nějak prosazují :-) Ale jinak si také velmi pochvalovali, že jsou tam hodně ochotní.

                          Jinak jsem si všiml, že podle flašky jezdíme za stejný tým :-D

                          0 0
                          • macabe  

                            jj jen skoda ze se nemuzem chlubit ze je nas tym v gambrinus lize

                             

                            gt se mi vzhledove libi ale je tezky

                            0 0
                          • t29  

                            Vzhledem k tomu, že Avalanche 1.0 disc stojí tak nějak kolem 19 tisíc, tak třeba přidají nějaký doplněk zdarma, doporučí za zbytek peněz pořídit dobrou helmu a vydělají víc, než kdyby hledali kolo třeba kolem 16 tisíc :) A je otázka, jaké doporučení dostali kámoši od jiných kámošů. Avalanche jsem zkusil a jelo se mi na něm dobře, sám bych ho taky doporučil (gramař nejsu:)

                            Jinak v Juvacyklu nakupuju věci, které se těžko shání na netu, kluci jsou ochotní a objednají opravdu cokoli. Kolo mám taky od nich :)

                            0 0
                            • macabe  

                              NA gramy taky nehledim ale nejake kilo navic to uz je znat

                              0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Do 20 000 je ten genesis fakt špička.Kotoučovky sice nemá, ale ty můžeš později přikoupit,když bude nutnost. Koukni tady na detailnější fotky-jak to kolo vypadá v reálu: Ruler

              0 0
        • metr-x  

          Tak až najdeš kolo do 20 tisíc,které má Recona a xt osazení,tak řekni,tohle fakt není TESCO kolo.. ;-)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • dieegoo  

        Souhlas, tohle kolo vypadá v reálu velmi pěkně a poměr cena / osazení je špičkovej.  I kdyby pro tebe byla barva rámu takovej problém, pořád tě vyjde levněji tenhle rám hodit do šrotu a pořídit novej, než si koupit třeba tu meridu co zde byl odkaz a dokoupit pak komponenty do úrovně tohodle Genesise.

        0 0
      • macabe  

        nakonec jsem si koupil ten pells

         
        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • rhapsody  

      dobře si vybral, pěknej bike .. červená je taky pěkná :)

      určitě bych ale otočil představec, potom z něj bude teprve pořádnej drak :P a až ti finanční situace dovolí pořiď spd, určitě se vyplatí :))

        
      0 0
      • macabe  

        co je to predstavec a spd?

        0 0
        • t29  

          představec je trubka mezi řidítkama a krkem vidlice.

          spd jsou nášlapné (zacvakávací) pedály.

          0 0
          • macabe  

            AHA TAK slapadka spd mam ty mi dal gratis jen musim koupit jeste ty boty a z jakeho dovodu otocit ten predstavec ? :)

            0 0
            • jIrI___  

              Jestli ti vyhovuje tak jak je, vůbec ho neotáčej. Když ho otočís budeš víc shrbený a dáš biku „závodnícký styl“.

              0 0
              • macabe  

                puvodne tam byly rovne riditka a nechal jsem si tam dat tyhle at nejsem tak shrbeny a chtel byc hse zeptat jak mivate sedatko vysoko ? kdyz se na neho sednete dostanete obouma nohama na zem?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.