• sejkys

    Chtěl sem zeptat kde se dá sehnat náplast na nos co vozí Jarda Kulhavý? Díky za radu.

    0 0
    • jIrI___  

      To je frajer. Nos složený ze dvou výměnných částí a slepený izolepou :-))

      0 0
    • littlebiker  

      a na co to je? aby mu to roztáhlo ty 2 čarapáky kvůli lepšímu přísunu vzduchu?

      0 0
    • HockeyBiker  

      Ja sem si je  koupil v lekarne jednou…ale hrozne me to sralo tak sem to zahodil. Ale byly trochu vetsi nez ma tajten lojza.

      0 0
    • scret  

      proboha proc to chces?:))

      0 0
      • Blade  

        Imidž? :-)

        0 0
      • kafac  

        Lip se s tim dycha…

        0 0
        • Eilyn  

          To by mě nikdy nenapadlo, že když si dám na nos náplast tak se mi bude lépe dýchat. :D Zajímavé ..

          0 0
          • jIrI___  

            Já bych řekl, že ona právě nos roztahuje, ne zmačkává. Ale to jen střílím od boku, beru to jako opak plavecké „náplasti“ :-)

            0 0
            • Eilyn  

              Aha aha … :-)

              0 0
              • losna  

                V té náplasti je plastikový proužek, který po nalepení roztahuje nos a údajně usnadňuje dýchání. Původně to bylo vyvinuto jako pomoc pro chrápající.

                0 0
                • grep.ys  

                  co vsehcno nevymysli…:-D a na nohy nic neni? aby rychlejc slapaly?

                  0 0
                  • nooski  

                    Na to vymysleli projímadlo. To pak člověk šlape do cíle jak o život :-)

                    0 0
                    • grep.ys  

                      Ouu:-D:-D tak na to sem zapomnela! ale kazdopadne si mylsim, ze naplast na nose nic nezlepsi!

                      0 0
                      • pajan  

                        Já myslel že to právě trochu ucpe a tím se zvýší tepovka a jsou tím pádem lepší starty a náběhy po sjezdech… Zase jsem o něco chytřejší… :-D

                        0 0
                • Eilyn  

                  Aháá, tak to jo. No každopádně o tom slyším poprvé :D

                  0 0
          • kolečko  

            Před pár lety byly časopisy plné reklamy na tuhle náplast, ale moc se to neujalo. Mělo to zlepšovat dýchání, ale výsledný efekt se nějak nedostavoval.

            0 0
            • Blade  

              Netvrdím, že to nemůže fungovat, ale není lepší dejchat pusou? Větší díra, víc kyslíku:)

              0 0
              • kolečko  

                No právě proto se to nechytilo :-D

                0 0
              • Neddy  

                Pokud jsi prachožrout nebo muchožrout tak si klidně pusou dýchej, ale já budu pusou raději jen vydechovat…

                0 0
                • Blade  

                  No já chápu, že na motorce se to nosem dá v pohodě udýchat, ale zkus to samý někde kolem svýho maxima a pak mi přijď říct.

                  0 0
                • tom_777  

                  hmyz je neocenitelnej zdroj proteinů :)

                   
                  0 0
                • scret  

                  budto se na kole jenom vozis nebo jsi sakradobry sportovec, rpotoze si neumim predstavit, jak pri 170 tepech a vys dychas jenom nosem:))

                  0 0
                  • Neddy  

                    Jezdím rekreačně, takže se nikde zbytečně nezadýchávám… a tep si ničim neměřím.

                    0 0
              • Vhalasta  

                No kdysi dávno, když jsem ještě aktivně sportoval, mě trenér učil nádech nosem, výdech pusou.

                Že snad nějaké receptory(čico) v nose aktivují lépe i ty poslední plicní sklípky. No nevím jestli to tak skutečně funguje ale je pravda, že vydržím v zátěži celých 15 minut!

                0 0
                • Blade  

                  Netvrdím, že to není možný, ale fakt je ten, že při víc jak 145ti tepech to už nosem neudejchám a pochybuju, že nějaká náplast by mi dopomohla k tomu, že bych mohl dýchat nosem při ANP (187tepů), či dokonce při maximálce(204)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Já jsem třeba zjistil, že při námaze dýchám nosem i posou současně. Když jsem si zacpal nos byl to obrovský rozdíl. Takže si myslím, že pro pořádné zásobování kyslíkem je třeba mít svorku nejen na nose, ale taky v ústech :-))

                    0 0
                    • Krys  

                      Prípadne tracheostomiu. Nejakú športovú verziu. :)

                      0 0
                  • Vhalasta  

                    jj posledních 5 minut (z těch 15ti) se nadechují už i pr*elí

                    0 0
                • scret  

                  podle mne je to cely nesmysl,protoze jedina mozna funkce kterou bych v tom videl je ze jim nepadaj bryle z nosu:))

                  0 0
                  • kolečko  

                    Blbost. Jak psal někdo výš, když si to vezmeš na bajka, nebudeš v kopci chrápat :-D

                    0 0
                    • scret  

                      no mozna to tak vyrobce puvodne zamyslel,ale podle me je to vetsi blbost nez s tema brejlema:) si to vem, kdyz clovek maka, tak to tezko udejcha nosem… ani ja, a to nejsem zadny „arnostek“ :))

                      0 0
              • visna  

                no to je, hlavne ked je kopec hmyzu, to sa rovno aj najes :)

                0 0
            • Eilyn  

              Tak to už asi ani moc lidí nekupuje jestli se výsledný efekt nedostavuje :D

              0 0
    • RaZzEr^^  

      kolik ten kousek naplasti stoji??:)

      0 0
    • pepino  

      To by šlo opačně, strčit si do dírek (nosních) kus pružiny, efekt bude podobnej :)

      0 0
      • Neddy  

        Jenže ty pružiny v nose budou bránit průchodu vzduchu ;-) Takže efekt by nebyl ani podobnej…

        0 0
        • pepino  

          Jsem to blbě napsal, prostě ohnu kus pružnýho kovu do U a strčim si ho do nosu, takže mi roztáhne nozdry:)

          0 0
    • Eko914  

      Dnes sem to viděl u jednoho jezdce na tour…

      0 0
      • jIrI___  

        Hmmm, tak to asi bude účinější než EPO nebo jiné podobné delikatesy :-)

        0 0
        • sejkys  

          Hm, vidím že se tu odpovědi nedočkám !!! Jen samý žvásty. Až na pár vyjímek.

          0 0
          • jIrI___  

            To víš, B-F ve většině případů navštěvují sami profesionálové co bez náplasti na nose nejdou ani do hospody ;-))

            0 0
            • sejkys  

              Promiň snažím se tu něco řešit a ne jen tak zabíjet čas.

              0 0
            • přišlapávač  

              koukam, rychle ses vyprofiloval ve slušného prudiče ;-)

              0 0
              • jIrI___  

                To jen tak vypadá, vedlejší účinek psaného projevu ;-)

                0 0
              • HajekM  

                Ach jo, taky bych ráda znala odpověď na otázku od sejkyse. Ale vidím že se tu spíše věnujete popisu osobnosti co. Pls

                0 0
          • Vhalasta  

            MYslím, že v tomto případě i žádná odpověď je nějaká odpověď – nikdo s tím nemá zkušenost, že by mu kladně ovlivnilo výkon. Takže když si to přebereš tak je asi žvást i samotná nosní náplast.

            0 0
      • Biker jak Pes  

        JJ, vozí to hodně jedců. Zvlášť Andreas Kloden. Toho jsem snad bez náplasti ještě neviděl … :)

        0 0
    • Brsha  

      co je to za chlapa bez pořádného frňáka

      0 0
    • MARIN  

      snad nemas taky nejaky problemy nosem :)

       

      jinak shanej treba tohle

       
      0 0
      • Nainen  

        Některým lidem prostě nestačí mít po ježdění na sluníčku bílé pruhy na rukou a nohou, chtějí je mít i na nose…

        0 0
      • pos3k  

        jop, diky

           
        0 0
    • TheIF  

      Chrti stahovací ponožky (podkolenky) aby se vám prokrvovali lépe nohy taky vozíte ? :-)

      Co už v hondbě za výkonem nevymyslej… ZDE o tom píšou (druhý odstavec). Překlad Gjujgl translator

      0 0
    • doubleingram  

      Pouziva nekdo nosni dilatatory? Zkusenosti?

      https://www.bestreviews.guide/…sal-dilators

      Jarda to porad vozi ale jinak nikdo. Ma to cenu na zavody, nebo je to jen marketing?

      0 0
      • Smazaný účet  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • tromboonen  

        Jestli to tak hrotíš, zajdi si na ORL na vyšetření průchodnosti nosu, většina lidí má třeba jednu díru méně průchodnou… měří tam kolik toho udýcháš každou dírou… mě kdysi ten nos překopali (a krk taky, to byla teprv krása) kvůli chrápání… nepomohlo to (na to chrápání), ale nosem dýchám mnohem líp a hlavně jsem od tý doby skoro neměl rýmičku (vyškrábli mi i zánět z dutin, o kterým jsem ani nevěděl)

        0 0
      • mr.antik  

        Nino to taky někde vozí

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.