• deda

    a kolik teda máte dlouhohodobý průměr v nastoupaných metrech na 100km? Mně to vychází cca něco přes 1400m/100km

    0 0
    • nox159  

      a k cemu je ten udaj dobry?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Tina  

      a z akého počtu kilometrov je ten priemer?

      0 0
    • newbie  

      loni 1.790, letos to snad nějakými alpami vytáhnu na 2k :-)

      už se tu tohle převýšení v % řešilo v nějakém threadu typu „kolik máte najeto“, ale teď jsem to nenašel

      0 0
    • mr.nikdo  

      Ja mam ted prumernou vyjizdku: 669 m na 47,5 km… :-) (jezdim spis kratsi trate)

      0 0
    • nox159  

      k veci moc dlouhodoby prumer to asi nebude kvuli tomuhle cislu jinak da se udelat behem 100km klidne i pres 3km vyskove… ale to neni dlouhodoby prumer..no

      0 0
      • Tina  

        mám podobný názor.

        0 0
      • newbie  

        proboha proč ne? já mám těch 1.790/100 za loňských 1.900 km a z toho je nejvíc pražská šárka, brdy a křivoklátsko… :-) prostě jen rád jezdím singlama do/s kopce

        0 0
        • nox159  

          vzdyt pises 1900km s vysokym prevyšenim…

          to beru ale kdybys mel najet treba 10k/rok tak ty nastoupane metry takove mit nebudes…

          kdybych mel computer na fulovi tak tam mam tez slusne prevyseni… ale neni to jedine kolo a kdo jezdi vic tak najede nejaky zaklad na jare a to do kopcu jiste ne…

          0 0
          • newbie  

            no jooo, no… já jen reagoval na tvoji větu, že „to asi nebude dlouhodobý průměr“… může být, ale nejspíš ne pro vás, co jezdíte 10k a víc ročně a co na jaře najíždíte ZDV :-)

            0 0
            • nox159  

              bez nejakeho najezdu poradne kopce nevyjedes a to pak neni sranda…

              a tlacit nahoru taky neni uplne zabavne…

              0 0
              • newbie  

                jak jsi to napsal o kousek níž: každý, jak to má rád a jak mu to vyhovuje – mně prostě to zlepšení výkonnosti jarním nájezdem ZDV nestojí za trápení se na rovinách (a nedejbože ještě na silnicích) během toho nájezdu :-)

                0 0
                • nox159  

                  to ja beru jen rikam ze do poradneho kopce musis pak tlacit a to mi neprijde jako ok.. :)

                  0 0
                • Rychlej turista  

                  O tom to právě je, na jaře se trošku potrápit, aby si to pak člověk v sezóně a při parádním počasí mohl užívat.

                  0 0
        • Rychlej turista  

          No, vždyť přesně to jsi teď potvrdil. Na to abys ujel za sezónu 1 900 km ti stačí jezdit občas po obědě kopec za barákem a máš poměr nastoupaných km k ujetým, jako hrom :-)

          0 0
          • thesecond96  

            To jsi jako 70× jel na kopec a z kopce????

            0 0
            • Rychlej turista  

              Většinou jsem si ho před první 24h dával 70 x, tedy 5 km na výšku, ale jednou jsem se trošku odvázal a dal ho 100 x, i s cestou na kopec a domů 7 070 m :-)

              Bohužel mi pošel comp a všechny údaje jsou pryč. Tehdy jsem si to ani neuložil do deníku, takže žádný záznam už bohužel nemám. Ale kopec stojí stále a jednou si na něm třeba dám soukromou 24h, kdo ví :-)

              0 0
              • nox159  

                kdyby si jel nahoru po asfaltu a dolu terenem mohlo by to byt zajimave kdyby ten sjezdik byl pekny… :)

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Šlo mi vždycky jen o to, rychle nastoupat pár km, abych si ověřil, že to nohy vydrží. Na 24h je totiž tolik věcí, které tě můžou skolit, že hodně pomůže, když víš, že aspoň na něco se můžeš spolehnout :-)

                  0 0
          • Tomahomo  

            Pavle, Pavle, vidíš to co děláš?!? Mně jsi jenom zkazil požitek z večeře(já tu tvou pilu dávno znám), ale mladému jsi vzal elán do ježdění! :o)))

            0 0
    • Tina  

      ešte je rozdiel v nastúpaných metroch na bajku a na silničke

      0 0
    • hribik A1  

      čojaviem, asi pod 1%.. nesledujem

      0 0
    • Tina  

      tak ja si tiež trochu „začúram“ ;)

      Silnička (údaje od 2.4. do 30.4.2011)

      vzdialenosť 582km / nastúpané metre 6.645m

      priemer 1.141m / 100km

      MTB (údaje od 24.3. do 28.4.2011)

      vzdialenosť 474km / nastúpané metre 7.115m

      priemer 1.501m / 100km

      0 0
    • Singlespeed  

      Od doby, co jsem si pořídil VDO MC1.0 mi to dělá:

      silnice: 23122 km, nastoupáno 330328 m, průměr 1428m/100km

      MTB+singl: 11561km, nastoupáno 240953 m, průměr 2084m/100km

      0 0
      • Rychlej turista  

        Pěkná práce :-)

        0 0
      • Krutor  

        Prosím tě, neber to osobně, ale můžeš mi říct co děláš? Máš rodinu? Děti? 40 tis za rok najezdí někteří profíci … Z těch tvých údajů jde hlava kolem !

        0 0
        • Singlespeed  

          Klídek, to nejsou údaje za rok 2010 :-)

          0 0
          • newbie  

            …ale 2011 :-D

            0 0
          • Krutor  

            Jsem v klídku, neboj, tvoje letošní jsem si všiml v sekci FOTO :-D:-D… Pochlubíš se teda ?

            0 0
            • Singlespeed  

              Není se čím chlubit. Je to celkem smutný příběh… :-( :-(

              0 0
              • Krutor  

                Já jen, že takový kvanta kiláků, to chce hodně času na kolo, já najedu kolem 4 tisíc za rok a víc prostě nejde. A ženě např. připadá, že jsem furt na kole :-D

                0 0
    • Biker jak Pes  

      Pamatuji si na jeden silniční závod, kde jsme mívali převýšení 2000m na 90km. To bylo peklo… :-)

      0 0
      • vsn  

        hh to nás čeká za týden na šele :)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • mr.nikdo  

        Lonsky Drtic: 123 km a 3,3 km…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Čekal jsem, že tady začnou všichni machrovat. :-P

          To ale jsou všechno bikové závody, co tady píšete…

          0 0
          • Rychlej turista  

            Jo, KŠ na 250 km míval okolo necelých 4 500 m, BT na 185 km asi 3 300 m. Tuším, že žádný z dlouhých silničních maratónů nemá přes 2%. Možná něco v Teplicích.

            0 0
      • nooski  

        Když se mi v Opavě nechce nikam dál, tak jedu na Chvalíkovice, přes Hradec vyjedu na Benkovice, sjedu stejnou cestu, přes Žimrovice na Domoradovice nahoře se otočím a zase vyjedu Benkovice zase je sjedu, přes hradec si vyjedu na Bohučovice, kolem lomu si to pak sjedu na Raduň a šup do Opavy. Dle map je to cca 55km a nějakých 1240m up. Nejsem venku dlouho, můžu se kdykoli bleskově vrátit a jsem v nádherném a klidném prostředí. Stoupání na Benkovice zbožňuju :-)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Benkovice jsou parádní, od té doby, co tam položili nový koberec, tak je to luxusní. Mohlo by to být ještě ale tak aspoň o dva kiláky delší. :-D

          Jinak tuhle trasu, co jsi vypsal jsem taky jezdil, když jsem potřeboval potrénovat kopce. Ale ještě jsem si k tomu přidával Hlubočec z Raduně a když byla chuť, tak Suché Lazce a nahoru na Pustou Polom. A když byla obzvlášť masochistická nálada, tak zařadit ještě Chvalíkovice – Jakubčovice, ale to se stalo tak jednou v životě, protože ten kopec nesnáším. :-D

          0 0
          • nooski  

            Díky za tipy, snad bude počasí v týdnu přát a mrknu se do kopečků. Chvalíkovice – Jakubčovice jsem jel jednou, když jsem teprve objevoval trasy kolem Opavy bez mapy a myslel jsem že mě jebne :-) Člověk si pořád říkal, že už to musí skončit a ono furt nic. Jinak ty Domoradovice i Benkovice jsou parádní na sílu, když člověk jede nejméně 53X19. Není to tak prudké, aby to nešlo na velkou vyjet, ale zase je to dost, aby nohy pálely.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Ono se to nezdá, ale kolem Opavy je kopců fakt hodně. Jak jsem teďka v Olomouci, tak brečím. Jediný kopec široko daleko je Ecce Homo, tak jezdím pořád dokola tam. Už mě to přestává bavit.

              Jestli budeš chtít jet něco delšího, tak si zajeď do Města Albrechtice – Lázně Žáry – Karlovice – Vrbno – Holčovice a zpátky na lázně, krásný okruh, 150km s pěknými kopci uprostřed. ;-)

              0 0
              • nooski  

                To vůbec :-) Nejsem na delší trasy, o víkendech mi do té 100-ky bohatě stačí a přes týden mám většinou tak 2 hodinky, takže kolem těch 60km. Nemusím hnát, nezávodím, jezdím pro radost a pro zdraví :-)

                Jinak když chci kopce, tak v teplé dny na to mám doma Pustevny, Lysou, Velký Javorník, Soláň apod ;-)

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  A jo, já zapomněl, že ty tady nejsi pořád… ;-)

                  Co bych dal za Beskydy…mmmm

                  0 0
                  • nooski  

                    Nevybereš si, tady je to zase pořád sníh, zima, hnusně, déšť, silný provoz… V Opavě je počasí i provoz přívětivější, ale zase tam celý rok dujou vichřice. Perfektně se mi jezdilo JV od Brna. Pořád pěkně, bezvětří, klidné silnice, ale zase je to tam skoro všude hnusná rovina :-) Je to těžké.

                    0 0
              • Tina  

                Pekné stúpanie a nie veľmi ďaleko od Olomouca je smerom od Plumlova do Drahan. Kopec začína v Žárovicích výživným viac ako 10% stúpaním. Pokračuje to takým tiahlym cca 7,5km stúpaním. Prevýšenie je cca 340m na 7,5km.

                Žarovice-Drahany

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Jj, zrovna tenhle kopec jsem jel tenhle týden jako doporučení od známého. Kopec je to fakt pěkný, super asfalt, žádný provoz. Jenom když foukne, tak to je na morál.

                  Zas tak blízko to ale není, lehce přes 30km to bude. Pod Eccákem jsem za 45min a můžu jezdit. :-)

                  0 0
                  • Tina  

                    Ale keď sa už dostaneš pod kopec tak si dobre rozjazdený ;)

                    Inak tu v Drahanskej Vrchovine je veľa kopcovitých trás a veľká výhoda je, že je tu malý „silničný provoz“. Proste zapadákov :)

                    Ja mám zase opačný problém. Mám problém v blízkosti nájsť rovinatú trasu, keď sa chcem len trochu vyjazdiť :(

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Na Drahanské vrchovině jsem jel dva tréninky a musím říct, že byly záživné. Jeden jsem jel na Jevíčko a potom zpátky z Jevíčka nahoru byl taky zajímavý kopec lesem. Dlouhý a slušně prudký. Moc to tam ale neznám, tak se tam moc neženu… :-)

                      0 0
      • mastihuba  

        todle odzávodit, tak klobouk dolu.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Teď se dívám, že jsme to jezdili průměrem necelých 32km/h…

          0 0
          • mastihuba  

            Sem si to tak srovnal s výjezdem na Sv. Jure 86km +/- 2050 metrů a počitám že mi tendle vejlet vzal alespoň 4,5h života. :)

            0 0
            • MlokCZ  

              Tak to máš ještě dobrý. Sv. Jure jsem jel z Makarské a dalo to těsně přes 100km (převýšení přesně netuším, to bylo těsně před tím než jsem pořídil gpsku, odhaduju tak 2000–2200m. Kopec má těsně přes 1600m a ten přejezd pod začátek stoupání a pak zase zpět rozhodně nebyl rovina).

              A jel jsem to něco přes 6 hodin.

              0 0
    • Jurda  

      Našel jsem v polar deníčku 1690m/54 km, žítková, lopeník, javořina a zpět..

      0 0
    • MirkoCarver  

      2009 – 2460m/100km

      2010 – 2180m/100km

      2011 – 2007m/100km

      0 0
    • Joseph de Sax  

      až to dáš solo pod 3hodky, tak na to budeš mít i mentálně…zatím sedíš na hajzliku…avotom­toje.

      0 0
      • maajkee  

        Proč se pořád chováš jako *******? Má to nějakej význam, něco tím sleduješ nebo prostě fakt jseš?

        0 0
        • Ricci  

          nedrazdi dusevne chorych,mozu byt nebezpecni…

          0 0
        • Joseph de Sax  

          ty to taky nikdy nedáš pod 3hodky, jinak bys nebyl furt nasranej, že???

          0 0
          • maajkee  

            Mně je uplně jedno co dám a co nedám, ale nechápu, proč ty, když dle osobních zkušeností jednoho uživatele z BF se chováš v reálu celkem normálně, se tady chováš tadyy pořád jak totální blbec, kdyby to alespoň vtipný bylo.

            0 0
            • Joseph de Sax  

              zřejmě jsem se musel pak asi již přizpůsobit samotnému BF, abych nešel mimo řadu…a co máš proti mým kvalifikovaným radám, poškodil jsem už někomu tím jeho kolo, nebo manželku, když jsem mu takto odborně poradil…????

              0 0
              • maajkee  

                Ty neradíš, ty jen bonmotuješ nepříjemným způsobem.

                0 0
                • Joseph de Sax  

                  mně to třeba připadá příjemnější způsob, než někoho sejmout natvrdo za to, co zrovna neudělal a měl to už dávno udělat…

                  0 0
                  • thesecond96  

                    A co takhle zkusit lidem poradit či pomoct? Jen každé téma shodíš nějakou svou velice inteligentní hláškou.

                    0 0
                    • Joseph de Sax  

                      však si poradíš ne??? chytrej jsi tu snad dost…

                      0 0
                      • thesecond96  

                        Já si poradit umím, ale řadě lidem, kteří se na něco ptali, jsi svým příspěvkem ani trochu nepomohl, nanejvýš jsi věc na kterou se ptali shodil.

                        0 0
                  • maajkee  

                    Ale proč bys ty měl někoho sejmout? Pokud nemáš konstruktivní radu, tak si radši ty tovje přiblblý bonmoty můžeš odpustit ne? Proč chce za každou cenu docílit toho aby tě všichni nesnášeli?

                    0 0
                    • Joseph de Sax  

                      je to tu pro krácení volného času snad, nééé??? a ve svým volným čase si mohu radit jak chci snad, néééé??? čím větší sranda, tím se dožiješ vyššího věku, nééé??? avotomtoje.

                      0 0
      • prvniodkonce  

        v pohodě pozadu :)

        0 0
    • Blade  

      Na bajku nevím, ale na silničce mám podle bikemap dlouhodobej průměr 1000m na 100km.

      0 0
      • prvniodkonce  

        Jenže Bikemap má model terénu úplně na nic, takže to je určitě o něco víc.

        0 0
    • Chiron  

      Tak za letošek je to docela slabé, jak najeté km, tak ten poměr k nastoupaným. Zatím mi to vychází 999,8m/100km. Ale to je tím, že sem ze začátku jezdil hodně po rovině a třeba na 70km sem stěží měl 200m. Teď už jezdím tak 1500–2000m/100km, tak se to pomalu zvedá.

      0 0
    • Joseph de Sax  

      a z kopce jsi letěl rogalem…to co jsi nastoupal, tak jsi i naklesal…takže akorát velká nula…

      0 0
    • Advid  

      Za duben 11999m up na 1008km. Bike, silnička, všechno. Ale vzhledem k rozdílným nastoupaným metrům z bikemap a cykloserveru je to stejně jen hodně orientační.

      0 0
    • vlasto  

      2315m/100km za duben, kveten bude ostrejsi.

      0 0
    • Pebe  

      co mám Polar tak celkem 42679km a 312.244km nastoupáno = 731m/100km

      na to že kopce moc nejezdim a jsou v tom i jarní rovinky a letní kompenzace, jsem docela překvapený kolik to je

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.