• Pebe  

      lýtka schovám, máš smůlu :-P

      když nebude pršet tak přijedu

      0 0
    • teepeex  

      dorazim si zacvachtat

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Krys  

      Kadiaľ sa pôjde? Aké to bude dlhé? Bude blato? Bude zima? Bude vám moc vadiť čakať na mňa? Kto sme? Kam kráčame? Je boh absolútny?

      0 0
      • Pebe  

        prostě tam přijeď a uvidíš, bude to podle mě v pohodě, mělo by být kolem 3–4°C

        0 0
        • Krys  

          To je dosť kosa nie? Nevieš o nejakých lacných zimných tretrách? :) (už som sa vybláznil v jednom gitarovom eshope, tak sa musím trošku krotiť s peniazmi)

          A možno by stačilo… si spomínal, že máš nejaké dobré termoponožky.

          0 0
          • karliner  

            jeď, zabuntošíš si u Fandy v Halounech a zpátky to přinejhorším vezmeš vlakem, taky bych jel, ale dcera v neděli slaví narozeniny…

            0 0
          • Pebe  

            mám, klidně ti jedny vemu s sebou, ale 3°C nejsou nijak hrozné…

            0 0
            • Krys  

              Som to myslel skôr tak, že mi prezradíš značku a prípadne kde to zoženiem :)))

              0 0
              • Pebe  

                značka SealSkinz, prodává "MaxCursor ":http://www.maxcursor.cz/index.php?… hříšné peníze, levnější je to koupit na Chainu

                myslel jsem to tak, že bych ti je vzal na zkoušku, mám černé s modrým proužkem, velikost L, kupoval jsem 3 páry

                0 0
                • Krys  

                  To je fakt trochu drahé. :/

                  0 0
                • treatt  

                  Covece ja o nich dost uvazuju, tak bys je mohl vzit mne, jestli pojedu…zatim nevim jiste, rad bych, ale jeste to je otevrene

                   
                  0 0
                  • Pebe  

                    tak napiš SMS že jedeš, jedny bych ti na zkoušku určitě vzal

                    0 0
                    • Martinaa  

                      ješkovi oči, to to máš za zázračný ponožky, že je všichni chtěj?

                       
                      0 0
          • Pebe  

            jinak nejlevnější zimní jsou asi Exustar

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
      • McBlacky  

        s blátem to na týhle trase není hrozný, jsme jeli minulou neděli, částečně sníh, částečně mokro a pohoda. Zato Hupíky zpět to byl masakr, do cca 2/3 trasy přetočený zatáčky přes nohu a pak už ani to ne, plavalo to jak na ledu.

          
        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • cabbage  

      jaká je požadovaná rychlost?

      0 0
    • redhotrock  

      asi to bude znít blbě, kde sou Halouny?

      0 0
    • coffield  

      Pokud do toho zase něco nevleze, tak se (zase možná) přidám. Fujinu už pálí pneumatiky z toho stání v garáži…

      0 0
    • Martinaa  

      Takže jestli se pojede přiměřeně rychle = pomalu a bude slušný počasí, tak to asi budu muset jet. Na kole jsem neseděla tak měsíc, takže to bude vhodný návrat. Do Haloun já ráda a palačinka tam už určitě čeká :)

      0 0
      • SNAIL  

        Je hezké slyšet zda se pojede pomalu od někoho, kdo zásadně jezdí na špici :-)

        0 0
        • Martinaa  

          NO jo, ty abs něco nedodal. Už to vidim, jak ty pojedeš první :) No tak se snad v neděli uvidíme

          0 0
      • Pebe  

        a putovní Koldovo ovarové ucho :-D

        0 0
      • Eli  

        myslím ,že bude hnusně jako dnes :(

        0 0
        • Pebe  

          dneska bylo celkem hezky, co povídáš. Když v listopadu neprší/nesněží, tak je přece krásně ;-)

          0 0
    • bajkr  

      jedu na běžky :oP

      tlustý pláště budou tentokrát odpočívat ;o)

      0 0
      • sfinga  

        Taky zvažuju, na kolo je kosa. Jizerky nebo Krkonoše?

        0 0
      • Eli  

        To mi připomíná, že běžky nemám a tudíž na ně nepojedu.

        Budu muset rychle vyrazit někam do bazaru…

        0 0
      • Gorgov  

        tak to je parada, si mel napsat, jel bych hned!

        0 0
    • D!ablo  

      Kudy se pojede?

      Je to na MTB nebo silnici?

      Diky ]:->

      0 0
      • Twister  

        Mtb, na žlutou od jezírka využiješ i fůla. Ale na oběd do Haloun můžeš dojet i na silničce.

        0 0
        • McBlacky  

          modrou od jezírka ne?

          A na silnici už jsem to taky vidět jet dolů, takže je to relativní

          0 0
          • Twister  

            Modrou od jezírka jsem do Haloun ještě nejel. A že to Lempl nebo kdo jel i na silničce, se nedá považovat za standartní postup pro normální lidi. :)

            0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Thapsus  

      No jo, tak to zas dopadne jako  na sv. Václava. Napsal jsem „opravdu pohodovou vyjíždku“, a týden jsem všechny trpělivě přesvědčoval, že se FAKT pojede DOVOPRAVDICKY úplně pomalu. A když na sraz přijelo skoro 40 lidí, a zavelel jsem ku startu, zvedl se prach a když se usadil, nebyl už nikde nikdo. V klídku jsme to odjeli s Vilmou, Eli, Pebem a pár dalšíma . Jen vyžrané putyky a stopy Pajanovy krve na trase napovídali, že se tam přehnalo stádo  chrtů. Tak fakt teda nechápu, co tu všichni pořád řešíte ? :-))

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • pajan  

        Mno to mi radši nepřipomínej :-D

        Už se těšim až s váma zase někam vyjedu… Jel  bych i teď ale 1. nemám formu 2. mám křivej ráfek 3. hibernuju 4. je na mě zima :-D Takže až někdy na jaře :-D

        0 0
    • Eli  

      Je vidět, že všem chrtím i ne chrtím bajkerům/kám kolo chybí, navzdory počasí a rodinným povinostem.

      Dorazím dle počasí a zdraví, ale budu se bohužel brzy trhat – hádám že už na Zbraslavi.

      Koldo taky sem napiš, my víme, že to čteš!! :)))

      0 0
      • RK  

        co bych psal, stačí že už jsem  přihlášenej ne?   :-)

        0 0
        • Eli  

          jsem chtěla vědět, že ještě žiješ :)

          0 0
          • Thapsus  

            Jestli ráno ještě žil, tak teď si tím už nejsem tak jistý :-)). Škoda, mělas přijet, nijak moc jsme to nehnali .

            0 0
    • Balvan  

      Omlouvam se, omylem jsem odhlasoval, urcite neprijedu:)

      0 0
    • teepeex  

      bylo to fajn, dik

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      No pěkné to bylo, taková akorát svižná akcička. Na podzim a zimu ideální. Díky.

      0 0
      • cabbage  

        tempo nakonec šlo přežít ikdyž to byl zase po dlouhý době šok…

        sem rád, že sem se udržel v první skupince až do Haloun;)

        0 0
    • pro_pa  

      Jojo, tempo rychlejší, ale dalo se. Bylo to fajn.

      0 0
      • Jituschka  

        Naše tempo bylo fajn:) a vůbec celé se to povedlo, cise jsem většinu účastníků viděla jenom na startu a v hospodě, ale co…:)

        0 0
        • pro_pa  

          Já jsem spokojen, akorát Halouny přišli za 5 mi nut 12, ale hodil jsem do sebe něco rychlých cukrů a byla pohoda :-)

          0 0
    • Thapsus  

      Jo mě se to taky dneska moc líbilo, ani toho bahna snad tolik nebylo. Fotky a reportík jsou jako vždycky na http://www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm A dík všem za vzjíždku, snad si to letos ještě zopakujem :-)

      0 0
      • pro_pa  

        Pěkné fotky, Stumpův pád je tam pěkně zdokumentován :-))

        0 0
        • Thapsus  

          No jo, co Stumpa neudělá pro slávu, to člověk žasne :-))

          0 0
          • Stumpa  

            No jasně,já jsem otlučenej jako píštalka a pánové se dobře baví. Příště předvedu i něco s ušima. Bylo to super,ale příště to někdo bere za mě. Ta pravá strana mě nějak pobolívá.

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Martinaa  

        Tak tě musim pochávil, vyjížďka byla moc fajn (i když jsem to po většinu času jistila zezadu, no někdo zodpovědný tuhle funkci plnit musí :)). Jo a děkuji Bajkerovi za společnost a pak ještě jednomu, bohužel nevim, kdo to byl, každopádně rukavice přišly vhod. Ale s výrokem, že nebylo bláto nemohu souhlasit, já byla zabahněná až po uši. Po setmění jsem ještě vylezla na balkon a myla kolo – to aby to nebylo tak nápadný :D

        0 0
        • Thapsus  

          No jo, já jsem vedoucí vyjížďky spíš z leknutí, mám blbou krční páteř, tak mi nejde moc otáčet se dozadu. A zezadu se vyjížďka špatně vede, tak  teda jedu vepředu a jak pořád jedu a jedu, tak nevidím, co se děje vzadu a pak, když někam dojedu, tak zjistim, že pulka lidí je fuč :-)), tak si to  vyčítám.  A navíc, jak máme teď přes uši ty kulichy pod helmama, tak není ani moc  slyšet volání o pomoc ze zadního voje. Tak jsem rád, žes to tam jistila :-)

          0 0
      • Trance  

        Taky souhlas, velmi podarena akce..mit v poho bika a neurvat kufr, bylo by to jeste lepsi :-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Pebe  

      za druhou skupinu můžu prohlásit, že to byla super vyjížďka, v našem pohodovém tempu. Jídlo na nás zbylo, šátečky v Mokropsech byly vinikající, hlavně ty povidlový, mňam…

      fotky

      0 0
      • Krys  

        Tie Mokropesské vanilkové koblihy so šľahačkou som mal mať zo sebou tam hore v hore. Celkom ma to nakoplo. :)

        0 0
        • Pebe  

          skoro povinná zastávka a Ječňák to chtěl sabotovat :-)

          0 0
      • Trance  

        Oni vam nerekli, ze to jsou zbytky po te prvni skupine:-) ale hlavne, ze vam chutnalo, no… ;-)

        0 0
      • Krys  

        Práve pozerám, že som ti trochu rozbil pointu vtipného názvu fotogalérie. To asi preto si ma prehováral, aby som pokračoval. :)

        0 0
        • Pebe  

          hlavně že jsi dojel v pohodě domu ;-)

          0 0
          • Krys  

            To už bolo v pohode. Po rovinke nemám problém. Mne nejdú hlavne tie horekopce, na tom budem musieť ešte popracovať. Potom ma ešte chytila kríza 3 km od domu, mám to trochu do kopca. Jak frustujúce.

            0 0
            • Thapsus  

              Nechci ti do toho mluvit, ale se zakouřenýma plícema na tom můžeš pracovat jak chceš, ale kopce ti nepůjdou nikdy :-(

              0 0
              • Krys  

                Jasne. Prestanem fajčiť a naberem 10 kíl. :)

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • Thapsus  

                  Toho se neboj, když budeš jezdit. Zeptej se Stumpy – přestal kouřit, začal jezdit a jaká je z něj panečku nítěnka :-)).  A koneckonců já do svých 30 let taky hulil jak fabrika a nezdá se mi že bych byl nějak extra obtloustlý. Ale to rozhodnutí  musí uzrát v Tobě, to se z venku Tě přesvědčit nedá. Ale zrovna tento sport je myslím s kouřením hodně neslučitelný, protože je to hodně o kyslíku.

                  0 0
                  • Krys  

                    Myslím, že fajčenie je nezlúčiteľné hlavne s pohodovými BF vyjížďkami. ;)

                    A dík za motiváciu.

                    0 0
                  • heretik  

                    Přesně tak, musí chtít sám.

                    Nemám kouření rád a nikdy jsem nekouřil, ale musím přiznat, že jsem viděl řadu kuřáků s velmi dobrou fyzičkou, takže svádění dýchavičnosti na kouření je tak trochu z pohodlnosti. Ne, že by to bez cigaret nemohlo být lepší, ale zřejmě to jde i tak. Ale stejně tak z druhé strany, řeči o tom, že kdo vysadí kouření, ztloustne, jsou jen oblbovačky vůle, aby lidi měli důvod nepřestat. Může se to stát, ale to jen proto, že někteří lidé pak cigaretu v nutnosti „mít něco v hubě“ nahrazují žrádlem. Zase jsem z toho mála kuřáků, o kterých vím, že přestali, jsem na většině rozhodně nepozoroval nárůst hmotnosti. Spíš naopak, nová radost z fyzického pohybu a čerstvého vzduchu v plicích tě úplně nutí ven :-P

                    0 0
    • SNAIL  

      Bezva vyjížďka. Nějak se začíná stávat zvykem, že jak ji svolá Thapsus, sejde se vždy spousta lidí :-) Škoda jen, že velitel nezavelel povinně všem výjezd z Haloun na Babku a prohlédli jsme si ji jen ve třech. Ale následující sjezdík za to stojí, ostatně jako vždy :-) „Hupíky“ jsem vzhledem ke stávajícímu podkladu už zavrhl a zamířili jsme pak už rovnou domů následovat celou skupinu.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Twister  

        Jojo, bez Babky by to nebylo ono. Vyjížďka super, tempo přiměřené, trasa tradičně skvělá. 87km, docela mě to zmohlo. U Chuchle jsem pak ještě spasil nějakýho Francouze, který měl před sebou perspektivu pěkné procházky – píchnul a neměl s sebou vůbec nic, dokonce ani vyndat kolo neuměl. :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.