Oprava: BRNO středečka 22.1o. ?

164 nepřečtených
  • Jaroslávek

    Páč se nenašel zatím silný jedinec zkouším to já. Sypte sem návrhy.

    0 0
    • RomanH  

      Ja bych chtel uzeny. Muzu v oba dva dny, ale protoze na Ct zase slibuji dest, jsem spise pro tu stredu, a tim padem budto opet  Buk ci Adamov (trasu prenecham mistnim), nebo Bityska (pres Babu) ci ta Kurim (Vranov – Babi Lom – sjezdik do Veseli – Kurim)…

      0 0
      • Howgh  

        do pr…ve st. diákuju v Přerově  a ve čt. dávají na ČT 4 ve sportu v regionech  Soběšickou muldu.

        0 0
        • Polka  

          Dle medarda ma chcat uz ve stredu a ctvrtek bude good. Na Muldu v TV se vybodni, to za tech par minut nestoji a stejne se na to muzes kouknout v archivu ;-)

          0 0
        • RomanH  

          Tak ten ct neberu jako duvod :)

          Jak rika Polka, stahnout se to da z netu – a nebo jeste jinak, stejne bychom z Brna vyrazeli nejdrive kolem 16:30 (od Obi), takze bychom se nekde potkali cestou…

          Jen to pocasi mi kazi plany, i na http://www.windguru.cz/cz/index.php?… vychazi kazda predpoved jinak

          0 0
        • Jaroslávek  

          Jako jestli budeš v TýVý ?-)

          0 0
          • Howgh  

            baže.  V plném tempu jsem pronesll do kamery duchaplný výrok – jako že už nemáme tu akceleraci.  Ta kamera byla hodně veliká. Borec se pod ňou pořádně prohýbal.

            0 0
        • Běžec  

          Na reportáž z Muldy se můžeš podívat tady.

          0 0
      • Paja  

        Jel bych jel ve stredu, kam je mi v podstate jedno, ale jeste jsem furt nevidel to slavny koryto:-D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Jak malej Jarda.-) Že bych si to prošel ? Do pytle práce, zas se hrabat do toho kopce. To počasí je taky jako motovidlo, např. teď je všude jasno, akorát nad Brnem deka.-(

          0 0
        • RomanH  

          Koryto je ted asi casove nerealny. Pokud opet vyjedem kolem 16:45, tak to nestihnem za svetla. A strachat se k vuli tomu opet po te siroke ceste do kopce uz treti tyden za sebou…

          Kde zvolime cil ? Zkusime, jestli bude Lada varit, nebo opet Adamov (ci neco jineho) ? Trasu bych zvolil podle toho.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak jsem si představoval rozumný slovo do pranice.-)

            0 0
          • Paja  

            Kdybysme se minule nezdrzeli hledanim Maňasova kompjutru, tak jsme mohli klidne dat i koryto…siroka cesta se da az k Luzi nahradit peknou cestickou.

            0 0
            • pepek  

              No… anebo můžete jet Myší dírou, že? Tedy ne, že bych vás chtěl lákat do toho koryta.

              0 0
              • Paja  

                Po modre z Adamova? To ale clovek musi po tom zabavnym asfaltu:-/

                0 0
                • JSt  

                  ale ne. kdyz vyrazis z bilovic proti proudu po leve strane reky, tak narazis na tunylek – mysi dira. jsou tam nejaky skaly kolem a vyjedes v utechove.

                  0 0
                  • pepek  

                    Kua to už mají z toho ježdění na Buk, neví ani Myší díru :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Mysi dira byla v Brne odjakziva tohle. (a tam bys toho moc nepojezdil;-) a ne nejaka zmola v lese:-P navic na te tve zazracne mape okoli Brna se to jmenuje V mysi dire a jeste je to o kousek vedle… 

                      0 0
                      • JSt  

                        do te tve mysi diry je super sjezd po jezdicich schodech v protismeru. akorat se toho bojim. kdyby to nevyslo, tak se tam clovek strasne domele o ostry hrany schodu.

                        0 0
                        • Paja  

                          To je fakt, tak to ze by toho tam pepek moc nepojezdil beru zpet:-P navic tam muze pojezdit i nejaky opaleny spoluobcany…

                          0 0
                      • Karaya  

                        Ta prava mysi dira byla teda trochu jihozapadnej a s ti sirokym podchodem nemela nic spolecnyho. Jeji byvaly vyusteni je tusim videt ze strany Tesca. Dodnes nechapu, jak se tama ti lidi dokazali protlacit :-) ja si pamatuju jen fronty na vstupu..

                        0 0
                    • Paja  

                      jo a jinak to znam, jenom nestuduju tolik ty mapy, takze neznam to spravny nazvoslovi;o)

                      0 0
                • pepek  

                  Nee, tadyk…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ty tvoje mapičky mě dycky dostanou. Trvá mě asi tak půlhoďky, než se něčeho chytnu a to tam jezdím co chvíla.-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Musíš se do těch map víc dívat, taková večerní teoretická příprava nad mapou je nejlepší. Když ti to naservíruju tak, abys tam měl cestu už od domu, Buk a zpáteční cestu taky, tak zmizí podrobnosti.

                      0 0
            • RomanH  

              Kdyby chyby :)

              OK, uvidime zitra, prset ma az ve ctvrtek. Byl jsem dneska v lese, v 18 hod uz byla tma. Tou sotolinou nepojedu, Mysi diru klidne zkusim. Pak bych se motal nekde v okoli Adamova (trebas terenem na Novy Hrad, Pepkuv sjezdik dolu a do stejne hospody, jak minule).

              0 0
            • Jaroslávek  

              Už to z nich pomalu leze, Za vše může Maňas, Maňas a zase Maňas. Tentokrát máš ale vyjímečně pravdu. K této polítováníhodné událostí dochází jednou, maximálně dvakrát za rok …-) 

              0 0
              • Paja  

                Vsak nikdo Nic nerika, ze za neco muzes, byli jsme radi, ze sis (skoro) Nic neudelal, jenom jsme se diky tomu zdrzeli, Nic vic…;)

                0 0
        • Běžec  

          Su taky pro středu, trase se taky přizpůsobím (pokud to teda nebudete brát přes nějaký Pradědy…).

          0 0
    • Jaroslávek  

      JÓ a už jsem dlouho nefotil něco takovýho.-))

      0 0
    • easyrider  

      A v kolik hodin byste to tak viděli??

      0 0
    • Karaya  

      Ha, ty zkousis moji pozornost s tou kategorií :-)

      Jinak teda fakt nemuzu, obcas se mi podari utrhnout dopoledne…

      0 0
    • Madrid  

      Ve středu se rád přidám (ve čt nemůžu). Pojedu kamkoli, bude-li to kupředu.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Tak level „dozadu“ myslím zatím nikdo nedává.-) Tipnul bych na Jiříka, že by moh být ten pionýr.-))

        0 0
        • Madrid  

          No v některých zvlášť výživných výjezdech se mi občas zdá, že i couvám…

          0 0
        • JSt  

          zatim nejak couvat neplanuju. co si ale vzpominam, tak karaya to nekdy zkousel :-DD.

          0 0
          • Paja  

            Jo, loni v zime cestou z Buku (kdyz Maňas asi 15× upadl na ledu), povidal, ze udelal hodiny a taky jel chvili pozadu, no ale bylo to cestou z Buku…:-D

            0 0
            • Karaya  

              Od ty doby se mi to stalo jeste jednou, pri desti v Marinaskym, kdy jsem na slecnu jdouci prede mnou pouzil zvonek  a ona to pochopila, ze ma prejit z jedny strany na druhou. Zhlidla muj kaskadersky vykon a kdyz jsem nespadl, tak zklamane pokracovala dal :-)

              0 0
            • Jaroslávek  

              Jo to byla památná cesta pro mě. Když jsem jel stejnou na základnu, tak v klidu, no a z5 … To bylo furt: P:Dobrý? Já: Jsem spad. po 15 m: P:Dobrý? Já: Nevíš proč furt padám na pravou stranu?-)) 

              0 0
    • Splinter  

      Zítra snad, čtvrtek unreal…

      0 0
    • Krocan  

      teoreticky možu oba dny…záleží na rodičích:-(

      0 0
      • Jaroslávek  

        Cože ? Vždyť v poslední době jezdíš dom skoro dřív, než vyjels !-)

        0 0
    • Splinter  

      Neví někdo co to má Karaya za novej rám? Má ve statusu 3650g, 50cm ?! Asi nějakej dh stroj aji s tlumičem…

      0 0
    • Polka  

      Asi dru. A ty trasy a cile se mne taky moc nezamlouvaj :-/

      0 0
    • Jaroslávek  

      A venku to vypadá zatím velmi vábně.

      0 0
      • RomanH  

        Uz se tesim. Ted se tu rypam ve zdrojacich byvaleho kolegy, hnus… Uz abych byl na kole

        0 0
        • Polka  

          Jj, zdrojaky kolegu, at byvalych ci ne, jsou dycky maso :-))

          0 0
          • JSt  

            dulezity je nekomentovat, abys byl nenahraditelnej :-))).

            0 0
            • RomanH  

              To si ten predchozi myslel taky. A jeste vsechno nastavoval alespon pres 3 promenne.

              No, uz tu neni :D

              0 0
            • Polka  

              Komentare jo, ale strucny a jasny. A ne tohle:

              // xxx indiv uprava, funkce pro pridani update polozek, je to funkce, protoze polozka se zasrane muze pridavat na cca 9 mistech, // z toho by jeden vrazdil // JE TO TU TAKE ZASRANE, ZE JE Z TOHO NA BLITI, muselo se to promazat, i tak by VELKE casti volitelnych poli chtelo PREPSAT

              // chapu, predtim to nikdo nepouzival, ale ***** kdyz se to delalo, mohlo se to aspon otestovat

              // uplne nejlepsi by bylo, udelat funkci, ktera ten select box vypise, nebo vrati pole zbozi a pak se zpracuji do html kodu // jenze v kazdem scriptu je to trochu jinak a nemam cas ani chut se s tim *****. jak rikal luda, hlavne at to funguje. takze tak // hodne stesti pri upravach :o)

              a tak podobne :-DDDD

              0 0
        • Madrid  

          Kde a kdy teda bude sraz?

          0 0
          • RomanH  

            To asi zalezi hlavne na Pajovi…

            Pajo, kdy nejdrive stihas na Klajdu (pripadne do Obran) ?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já bych teda byl k…a nekompromisní už. DDD

              0 0
              • Madrid  

                Mně je to celkem jedno, kdy a kde, jen to potřebuju vědět s dostačným předstihem prosím, abych stihl dojet z hokny dom, vzít kolo, a dojet na místo srazu.

                0 0
            • Splinter  

              bych to viděl že vás s Pájem někde sjedem pokud bude teda chtít, budu schopnej ve 4 vyjet z domu..

              0 0
            • Paja  

              Na me se dneska nevazte, aj vubec nevim jestli pojedu, se proti me spiknul fotosop s plotrem:-/

              0 0
    • mastihuba  

      Buk, Buk, Buk – Vylíhnul se nám novej Motýll :)

      0 0
    • Splinter  

      no dobrý no, celkem hezkej vejlet, až teda na to koryto, to byla blbost:o)) + ten návrat taky nic moc… Na Kopaniny to byla stezka odvahy:)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já byl globálně spokojen, ale můj názor není směrodatný.

        0 0
      • Paja  

        Ze ses nebal uz z Adamova, kdyzs jel furt 200m pred nama;) Video z koryta uz asi muzeme zverejnit, stejne by se tam pepek urcite jel podivat, kdyz to vsichni sjeli…obzvlaste zajimavy je zvuk:-D kdyz priste nebudem tak dlouho v hospode, muzem dat i tu Alexandrovku…

        0 0
        • RomanH  

          Priste (pokud to vyjde na ctvrtek a jeste lepe, kdyz bude moci i Howg), byl dal tu Smelcovnu. Mam chut na uzeny…

          0 0
          • mastihuba  

            mi nepovídej když zajdeš do komory že tam něco nenajdeš :)

            0 0
            • RomanH  

              Ted jeste nee, az tak za 1.5 mesice. Ted mame jen domaci klobasky :)

              0 0
              • Paja  

                Priste jedem na Ususi:-D

                0 0
                • RomanH  

                  Najednou. A kdyz jsem vas tam pred Pradedem vsechny zval, tak NIC.

                  Jasne, udelame nejakou grilovacku a kochaci vyjizdku ;-)

                   
                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Jo, dobře jsi mu to dal.-)

                    0 0
                  • Paja  

                    Nj, ale ozrat a prezrat se, dalsi den o pul pate vstavat a jet 165km na Praded je neco jinyho nez ve ctvrtek odpoledne jet na uzeny nebo klobasky, navic vas na Ususi vetsina v patek byla, ne? Kdyztak by to mela byt spis nejaka afterpradedparty:-) Na poznamky o kochacich vyjizdkach musis jinam:-P

                    0 0
          • Howgh  

            …ve čtvrtek by se ta Šm. mohla podařit. (ve středu diákuju v Kuřímě – téma : Albania / Kosovo)  Kdyby to nevyšlo s rezervací  v té hospodě na mýtince – co ta hospoda pár kiláků po proudu – jestli se nepletu - Hálův mlýn ? (vůbec nic o ní nevím – jak mívají otevřeno a podobně.

            0 0
            • RomanH  

              Jojo, Haluv mlyn. Ten ale ted funguje jen na nejake objednane akce, jestli vubec…

              0 0
        • Jaroslávek  

          Nezapomněl jsi ve zvukovém záznamu něco vypípat ?.-))

          0 0
          • Paja  

            Myslis ten zaver?-)

            0 0
          • Polka  

            Jo video je hodne husty po zvukove strance :-DDD Schvalene sem to poustel doma nekolikrat se zvysenou hlasitosti na konci, aby to slyseli aji sousedi :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              To slovo nikdo nezkazí, ani když šišlá, ráčkuje a pod. Možná koktavýmu by to tak čistě nevyznělo.-))

              0 0
              • Polka  

                Jedte vy z z z m m mrdi“ :-D

                Btw. vcera sem byl behat…parada, uz nejsu tolik uricenej a zacinam behat na 4km a postupne vic a vic. Eva se dycky pta „Dyt ty nejses vubec zpocenej, nebyl jenom na vychazce?“ :-) Akorat me serou ty auta co jezdej k D1 a letisti, pac tam nemozu behat, tak musim poletovat po Slatine a lidi na me cumi jak puci, cokli stekaji a ja jenom furt odpovidam „Tichooooo...­..kuaaaaa“ :-D

                0 0
                • Jaroslávek  

                  No jo tam na tý straně je to dost obtížný. Teď na 4, za chvíli budeš na desíti.-)

                  0 0
                • mastihuba  

                  4km to je tak na čtvrt hodinky, to si snad ani nemuže všimnout žes někde byl :)

                  0 0
                • mastihuba  

                  na ktere ulici vlastně bydlíš?

                  0 0
                  • Polka  

                    Blazovicka 5. Na mape to nenajdes…tajny sidlo, to vis O:-)

                    0 0
                    • Splinter  

                      Blažovická? :-D:-D:-D To už jim došly nápady ne:)

                      0 0
                      • obda  

                        Ponětovická a Kobylnická jsou hned vedle :)

                        0 0
                      • Polka  

                        No nenadelas nic. Jestli Letistni, Blazovicka…nebo Leninova…to je fuck :-D

                        0 0
                    • obda  

                      No, na mapy.cz ta ulice už je. Akorát na ortofoto je to ještě polňačka v zeleném poli. Předpokládám, že tam nestanuješ :)

                      0 0
                      • Polka  

                        Na mapy.cz je po zadani Blazovicka 5 uplne jinde ;-) Ted uz tam polnacka neni, stavi se tam hodne a porad dal. Za chvilku budou Slapky casti Brna.

                        0 0
                        • obda  

                          Aha, já zadal Brno a zazoomoval :) Přece vím, kde je Slatina :) A staví se tam brutálně, to jo. O Černovických terasách ani nemluvím. Dodnes zamáčknu slzu, když jedu kolem starého letiště. Strávil jsem tam s modelama docela hodně času. Bylo to pěkné letiště :(

                          0 0
                    • Paja  

                      Frantovi by ses stejne zavdecil jen s Tvarozenskou:o)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        to seš teda na omylu bo já mu chtěl jen naplánovat nějakou pěknou trasu na běhání :)

                        0 0
                        • Polka  

                          To se ti bohuzel nepovede, pac tam je to samy auto a ve srackach po poli behat nechcu. Ale Slatina-Slapky-Slatina bych zkusit chtel. Pak treba Slatina-Podoli-Mariansky a zpet, uvidime.

                          0 0
                          • Martula  

                            Stav se svlažit v rybníčku, uděláme z tebe triatlonistu :c)

                            0 0
                            • Polka  

                              :-))) Triatlon tezko Anezko, jednou jsem jel lidovej v Pistovicach este na biku a dopadlo to katastrofalne :-) Beh by se dal, ale to plavani me nebere teda vubec.

                              0 0
                            • Paja  

                              Abys z nej nemusela delat bruslare, kdyz ty mety navysuje tak postupne:-D

                              0 0
                              • Polka  

                                :-D Zadny mety, behani mam jen na zhubnuti na „zavodni“ vahu a protazeni tela a jinych svalu nez na kole. 4 roky sem jezdil jen na kole a nic jinyho a na tech svalech to je fakt znat. A na jare udelame hon na Slapanickyho! :-D :-D

                                0 0
                                • Paja  

                                  Behanim do pul hodiny moc nezhubnes:o) na zatezovani jinejch/vetsiho mnozstvi svalu jsou vhodnejsi bezky (coz se po vecerech blbe provozuje) nebo plavani. S tim honem nevim, jezdeni na gumicuku bych tak nenazyval:-D

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    „Behanim do pul hodiny moc nezhubnes“ - to by ses divil, uz mam vyzkouseno ;-) Dyl zatim behat nemozu, casem. 

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      To se teda divim;o)

                                      0 0
                                      • JSt  

                                        on mozna beha misto vecere ;-)

                                        0 0
                                        • pepek  

                                          Opatrně s tema smajlíkama! To je vážná věc!

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            jako že by pak Polka moh dopadnout jak D. Kaprfild a stratit se nám před očima? :)

                                            0 0
                                            • pepek  

                                              To ne, ale JZD už jednou se smajlíkama narazil a byl odhalen jako nevěrohodný škodič plodné diskuse. Tak jenom aby to nebylo podruhé, mohl by pak dostat BF distanc  třeba na dva roky, že?

                                              0 0
                                            • pepek  

                                              Oprava: „nedůvěryhodný škodič“

                                              0 0
                          • mastihuba  

                            slatina-šlapanice-kobylnice-dvorska-tuřany-slatina :)

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.