• weekend warrior

    Ahojte, prosím o fundované názory místních znalců na můj problém. Mám střed isis(funn) a asi po 900km jízdy z 90% v terénu to v něm začalo brutálně křupat, lupat, cukat. Mám kolem 100kg. Jaká je dle vaší zkušenosti životnost takové osy? Mám kupovat novou osu nebo jít do jiného systému a v podstatě tak zahodit kliky za 5000,– s tím, že budu mít klid? Jakej střed isis je popřípadě nejkvalitnější? Prosím o vaše názory, potřebuji to nějak vyřešit, ať můžu v klidu a tichu jezdit. Dík moc.

    0 0
    • Vilém  

      System ISIS i Octalink se prilis velkou zivotnosti osy nevyznacuji. Pokud ti tedy nelupe drazkovy spoj, coz oba systemy, taky rady delaji. U pouheho lupani vetsinou na cas pomuze rozebrat, vycistit, namazat. Pokud osa nema hladky chod nebo vuli, tak leda vymenit.

      0 0
    • mathasek  

      Měl sem ten samej problém. Našel sem ve středu 3 zrnka písku :D hold se to tam dostalo po jedný pořádný banení lázni. Tak sem to vyčistil, promazal, dal vazelínu aby to těsnilo a nemám s tim jedinej problém

      0 0
    • weekend warrior  

      ahojte, děkuji všem za rady. Po rozebrání stredu, odstraneni pisku a namazani(uplne suche to bylo) je vse ok. uvidim jak dlouho.

      0 0
    • z0diaC  

      mám taky ISIS osu … Truvativ GIGA pipe , kliky Truvativ Firex … po koupi kola (jeté) byla v ose vůle – bylo to způsobeno kroužkem,který je mezi miskou a ložiskem na levé straně osy – kroužek je z PLASTU !!! – byl vymačkaný … vyrobil jsem ho z ocelové planžety a je to absolutně bez vůle … ale nechal jsem na tom ruky – je potřeba ho na setinu obrousit.

      Sice nemám na těchto osách ještě nic naježděno (tuto sezonu začínám) ale jakmile se mi tahle rozsype půjdu do jiné značky – na zkoušku – možná FSA ale tam stojí osa 2400,– :-)

      jinak nějaké počtení o ISIS ose je tady : http://quill-outdoor.cz/…ouzdrena-osa

      problém křupání by mohl být i v tomhle …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.