• Aleon

    Zdravím,

    vím že o pláštích je tu toho hodně, ale nějak jsem nenašel přesně odpověď na to, co hledám.

    Potřebuji vyměnit pláště a sháním nějakou nejlepší alternativu na ty co tam mám teď maximálně do 500,–

    Nyní mám na kole WTB VelociRaptor 2.1, se kterýma jsem maximálně spokojený, ale už dosluhují.

    Potřeboval bych něco do terénu, jak mokro tak sucho a určitě ať se s tím dá jezdit i nějak solidně po asfaltu.

    Jako alternativu jsem našel WTB Wolverine Race 2.1, ale někde jsem tu našel, že nejsou vůbec dobré na mokro.

    Pokud někdo víte o nějaké lepší alternativě, klidně pište, rád se nechám poučit.

    0 0
    • Pelin.x  

      Já mám tady tyto http://www.specialized.com/…qProduct.jsp?… a jsem s nima spokojený.

      0 0
    • siafu  

      dobrá je i Kenda Karma, ale spíš ji vidím jako alternativu k Racing Ralph – kevlar, pod 500 g… jen nevím, jak u této levnější verze odpovídá třeba hmotnost apod., doma mám jen vyšší 120TPI verzi, takže tam ten průměr na 450 g asi bude

      0 0
      • Luma  

        I v té 60Tpi verzi hmotnost celkem sedí-určitě je pod 500g.Taky doporučuji

        0 0
      • wbiker  

        60 TPI tady

        120 TPI tady

        Osobně vozím verzi 60 TPI a plně mi vyhovuje. Za tu cenu není co řešit.

        0 0
    • Aleon  

      Co rikate na toto:

      http://www.kupkolo.cz/…-drat_z5979/

      Maji super cenu :o)

      0 0
      • maajkee  

        Jo, někdy před 10lety to byl docela hit :)

        0 0
        • Aleon  

          No, tohle by mel byt model 2010 a cetl jsem nekde o nich ze jsou celkem v pohode.

          Treba o tech RaR jsem se dozvedel, ze jsou hodne nachylne na defekt, tak pak bych sel asi do tech Michelin, kdyz se daji sehnat s kevlarovou patkou pod 500,– za kus, ale tohle si myslim ze za pokus stoji, pri takoveto cene …

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • Aleon  

        Uz jsou na poste, odpoledne je chci nahazovat na kolo.

        Pak poreferuji, jake jsou.

        Jinak je na case, ty me WTB uz jsou totalka, v nedeli defekt 4km od Pusteven.

        0 0
        • Aleon  

          Plaste namontovany, zatim testovano jen 10 km po asfaltu a dobre, uvidime dale.

          Jinak kdyz si vezmu, ze predtim jsem mel WTB Velociraptor 2.1 a ted jsou tam Ritchey Z-MAX Evolution Comp 2.1, tak ty Ritchey jsou viditelne tensi – tzn. verim, ze po asfaltu to poejde lepe, ale zase uvidime v terenu …

          0 0
    • campijozo  

      Zdravim,

      Mám 29er s kolami WTB SX24.

      Chtěl bych si koupit nějaký dost uzký pláště do 500kč za oba jestli by se nějaký takový našel. Nemusejí být ani kevlarový a ani uplně mega mini váhu Jenom aby dobře jeli a měli větší životnonst.Pro­sím odkaz

      TAky mě napadlo jestli by nešli dát na 29er pláště z krosového kola(28")- Nebyl by můj ráfek malý?- Kdyby šli, tak prosím o nějaké tipy A odkaz

      díky, campijozo

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • trpaslik72  

      V téhle ceně za sebe doporučím Maxxis Ranchero 2.0! Šířka odpovídá 2.2, hmotnost sice není nijak úžasná, ale pokud neřešíš vyloženě gramy, tak po nalezení vyhovujícího tlaku získáš za pár korun hodně pohodlný a vcelku rychlý plášť, co i dobře drží jak na suchu tak i na mokru.

      http://www.kupkolo.cz/…evlar_z5968/

      Já ho dřív koupil za 800,– (za kus) v maloobchodě, pak vyjeli s akcí na kupkole.

      0 0
      • jIrI___  

        U Ranchera mi právě přišlo, že nejede a ani nedrží.

        0 0
      • Tomas94  

        Ranchero hlavne VYdrží…vozil jsem ho celou sezonu a jeslti se sjel jen o nepatrný kousiček tak jsem si toho nevšiml, jakože jede rychle i na asfaltu když se nabuší ale v terenu nic moc.

        0 0
    • Votysek  

      Geax Saguaro maximální spokojenost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.