pojdete niekto?http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=clanky&id=1187531101

8 nepřečtených
  • fitka

    bude to celkom slusny kopcekthe.mtbi­ker.sk/index.php?mo­dul=clanky&id=118753­1101 Horská časovka do vrchu MTB Podsuchá – Smrekovica

    0 0
    • djano  

      Pravidla musel vymysliet niekto, kto si pekne narazil hlavicku o betonovy stlp. Este tam mali pripisat : povinna odpruzena vidlica – zdvih min. 100mm bez LO ! Ved je to na asfalt idealne.

      0 0
      • ehvie  

        Bol som tam len raz, ale vyšiel som to na cesťáku na ktorom som mal najlahší prevod 42–23. Síce to nebolo optimálne ale vyjsť to šlo, takže si myslím že to obmedzovať len na MTB s šírkou plášťa 1,5" je blbosť. Na čo ale zabudli upozorniť je že hore je riadna zima, v septmbri treba na zjazd teplejšiu bundu alebo aspoň dlhý dres + neprefuk vestu a dlhé rukavice.

        0 0
      • martt  

        ten asfalt je tam mizerny. Inac je to pekelne strme, tak akurat na infarkt. Mame kusok odtial dom, osobne ten kopec poznam.

        0 0
      • hribik A1  

        no a? coze uz chcel dneska navymyslat na „lesnych cestach a znacenych trasach“? a inde leda tak casovka traktorov alebo gazikov do vrchu

        0 0
        • fitka  

          je to asi preto horska casovka pre MTB lebo potom mozes dalej pokracovat dalej hrebenovkou smerom na Ruzomberok,inac bol som tam asi 50krat ale cestak som tam nestretol…

          0 0
          • martt  

            pekna fotka zo siprunskeho sedla

            ked som bol dieta jazdila sa na smrekovicu casovka na cestakoch, vtedy ani ziadne horske bicykle neexistovali

            0 0
            • fitka  

              bol som,isiel som,ale o rok asi nepojdem.....star­tovne 100sk pivo a gulas,ziadny pametny list…nic (neuzavreta cesta)stale chodili auta.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.