Poptávka mobilním operátorům 1000min za 220kč

10 nepřečtených
  • pepino

    Je to OT (doufám, že to tu už není), ale kdyby to vyšlo, tak proč ne http://neurra.cz/…poptavka-235

    http://www.mobilmania.cz/…default.aspx

    0 0
    • camlost  

      jo, dobrý způsob, jak z někoho vytáhnout všechny kontaktní údaje + informaci o tom, že intenzivně používá datové služby. to se dá marketingově zpracovat. ;-)

      0 0
      • Tomcat  

        JJ

        0 0
      • pepino  

        I to je možný, uvedení jména, adresy a telefonního čísla mě ale neděsí. Ale fakt, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Já to dal spíš jako upozornění než jako diskusi, je to na každým.

        0 0
        • camlost  

          znáš kauzu 60 EUR? pokud ne, doporučuju.

          až budeš vědět, oč jde, zkus si představit, že mají všechny kontaktí údaje. to se laik těžko brání před soudem…

          (nemohu nevzpomenout na plakát, který jsme mívali v kanceláři: „Remember, paranoia is your friend“)

          0 0
          • pepino  

            Jako jméno, adresu a telefonní číslo? Hrůza.Kauzu neznám.

            0 0
            • pepino  

              Kecám, mobilní číslo se neuvádí, email, adresa a provolaná částka. Já tě do toho nenutím:) Jsi na Facebooku? Používáš nový operační systém na mobilu s posíláním všeho přes síť? Já ne.

              0 0
              • camlost  

                já přece netvrdím, že mě do něčeho nutíš :-).

                jen jsem upozornil na to, že za tím může být něco jiného. dívám se na to tak, že tys podal informaci, já jsem ji doplnil. víc za tím nehledám. jestli někdo té nabídky využije, je zcela na něm.

                0 0
                • pepino  

                  Jasan:) já to taky bral, že jsem na to jen upozornil, jinak údajně T-mobile nabídl za tu cenu 600minut 60sms a net, Vodafone 500 50 a net,ale na kolektivní smlouvu, ne individuální, což se zas nechce zakladatelům „akce“ dělat.

                  0 0
            • pepino  

              Kauzu už znám:) Tak to je děs, podrobnější údaje o mně mají různé eshopy atd.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.