Přestavba CUBE ltd race one 2015 - 1/11 - 1/12 ?

11 nepřečtených
  • vrbata85

    Ahoj,

    vlasním horské kolo CUBE LTD race ONE 2015 , chtěl bych přestavět na 1/11 nebo 1/12 … lze tato přestavba provést ??? alespon 2placky ve predu v krajním případě … kolo viz odkaz jen na 29 kolech

    http://cykl.cz/…ltd-race-one

    moc děkuji za rady.

    J

    Anketa: přestavba?

    1x
    25%
    2x
    50%
    0 0
    • Kouba_2005  

      Jde ledacos, záleží ale na tom, co od toho očekáváš a kolik do toho hodláš investovat.

      0 0
    • HT Adam  

      Osobně bych to předělal na nové Shimao M5100 a dal M8000 páčky

      Popřípadě deore/Slx 12, taky s XT páčkama, to ale budeš muset přepléct zadní kolo na náboj s microspline ořechem

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • kokabura  

      Chtel sem prubnout 1×11 a nic neresit..jede­nactkova kazeta 11–51, prevodnik cinan.. vsechno ostatni zustalo netkute. Cena 1800,–

      0 0
    • Markony  

      Za mne 2×11.

      0 0
    • Tomas_82  

      S dvoupřevodníkem si nijak nepomůžeš, vepředu budeš muset řadit ještě víc než teď. Za mě určitě 1×12, za 8000Kč můžeš koupit buď kazetu Sunrace nebo Sram 11–50/51 a dát hazku a řazení Shimano XT. Převodník je vcelku jedno – namontovat na stávající kliky. Důležitá bude volba řetězu, mě na kazetě Sunrace 11–51 dobře chodí Sram X01 a někdo tu ještě doporučoval KMC, Sunrace mě sice fungoval dobře, ale vydržel málo. Naopak to moc nechodí se Shimano. Nebo nechat přeplést zadní kolo na náboj s Micro spline a dát tam komplet Shimano Deore/Slx.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.