• roud

    Tak lidi už je to tu zase tak kdopak pojedete ? Doufám že se nás sejde co nejvíc. :O) www.hospudky.unas.cz/

    Anketa: Pojedete ?

    3x
    50%
    NE
    0x
    0%
    :O)
    1x
    17%
    0 0
    • dieegoo  

      Jestli bude venku taková kaše jako je teď, tak e-e. Jinak jo ;)

      0 0
    • vladaza  

      to vypadá na prima akci, už jen kvůli názvu bych se zůčastnil, třeba něco podobného vymyslí nějaká dobrá duše i na Olomoucku

      0 0
      • black maniax  

        5.4. se jede Toure de Beer v okolí Bělkovic – pořádají to kaňouři z Olmika.

        0 0
    • Kubick  

      no jak píše dieegoo, když bude trochu přijatelný počasí bez sněhových vánic a nízkých teplot, tak určitě nebudu chybět :)

      0 0
      • Grinch  

        otevirani hospudek se presouva na pulku dubna…to mi snad konecne dojde kolo:D

        0 0
    • DAWE25  

      Kdyby to nebylo v Hradcu, ale někde kolem Prahy tak bych jel. Škoda…:-(

      0 0
    • Cvoky  

      No tak pokud to vyjde tak se tam ukážu ;)

      0 0
    • Cvoky  

      hm tak jak koukám na předpověď tak to vypadá, že asi budeme mokrý :)

      0 0
    • wda  

      Aspoň si to po sobě přečti, než něco založíš ;-)

      0 0
    • wda  

      Teda nevim kdo kde má chybu :-/

      0 0
      • roud  

        To nic do zejtra to vypechá a bude ti líp neboj… Jinak koukám že ten novej vzorek se osvědčil ;o]

        0 0
    • roud  

      Zítra prý 10 stupňů co víc si přát :O)

      0 0
      • dieegoo  

        Co víc? Tak 12°C navrch :) Ale jo, vypadá to vcelku slibně, Jesti ráno nebude pršet, tak se potkáme na „startu“.

        0 0
        • roud  

          Neprovokuj nebo už v devět u tebe budu zvonit ;O]

          0 0
    • Kubick  

      vypadá to, že bude fajné počasí. Snad to vydrží a nebude lejt. Uvidíme se na startu – budu mít dres ve tvaru obřího pulitru :) Dieegoo už koukám myslí na pivko, když se zmiňuje o 12 stupních :-)

      0 0
      • roud  

        Už aby to bylo taky se těšim na pivko :O) a hlavně na relax vyjížďku :O) víš jak se to říká už nemůžu počkám na tebe nahoře xD xD xD (škoda že tohle nemůžu říct taky)

        0 0
    • roud  

      Tak se nás nakonec z BF sešlo docela dost :O)

      0 0
    • Cvoky  

      jáááááááááááá­áááááááá jenom jáááááááááááá­áááááááááá :)

      0 0
      • Neil100  

        Tak dnes to bylo moc fajn, díky všem zučastněným a za vydařenou akci a také Ivince za naslednou očistu SUPa. Mějte se,čao . Neil

        0 0
  • kámen úrazu1

    Ten budoucí artrotik je kdo?

    0 0
    • Cvoky  

      jáááááááááááá­áááááááá jenom jáááááááááááá­áááááááááá :)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Aha. Neznám vás a zaujal si mě těmi kraťasami. :-) Tam, kde jsem jezdila já, na krátký nebylo. Je to sice Tvoje věc, ale dovol mi otázku – nebojíš se o kolena?

        0 0
        • roud  

          trošku se ho zastanu dneska bylo fakt hezky :O)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Zastávat se ho nemusíš, Cvoky má ručičky i klávesnici. :-) Navíc je to jeho věc. Jen mě zajmalo, kdo si to riskl. A hezky bylo. Kolem Maštalí teda strašnej vítr. Ale že by bylo zrovna vedro, to se říct nedá. Vám asi taky ne, jinak byste všichni neměli dlouhý rukáv. Budeš mít další fotky z Otvírání? Mohla to být pěkná akce.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.