• pokupe

    Ahoj bikeri,

    koupil jsem si starši vidlici Rockshox Tora 318 Solo Air a rád bych ji repasoval. Už jsem fórum pročítal a vím, že se v daném typu ve vnějších nohách vyskytují dvě kombinace: 1. gufero + stírací molitan nebo 2. vnější gufero + vnitřní gufero (bez stíracího molitanu. Já mám případ 2. a vnější gufero potřebuju vyměnit (vrchní břit je popraskaný). Všude se uvádí, že by tam mělo být 11.4310.290.000 od­kaz To je ale pro variantu 1. (se stíracím molitanem). Jaký tam teda mám dát? Jsou vnější gufera pro obě varianty zaměnitelná a jen tam prostě nedám ten molitan (nebo ho mezi ně přidat?). Nebo jak to vyřešit?

    Těsnící kroužky do olejové a vzduchové části stačí klasické někde z obchodu, nebo raději koupit orig. sadu?

    Díky za info.

    0 0
    • M13  

      Kdybys kupoval sadu s molitanem a nevěděl co s ním, tak se můžeme nějak domluvit.

      0 0
      • pokupe  

        Jasný, nejdřív ale budu muset zjistit, co tam vlastně patří…

        0 0
    • Dav...1  

      Taky sem ty stiraky menil, proste vyrves obe dve ty gufera a das tam molitan + stirak, rozměrove to sedi.

      A tesnici krouzky myslim pokud budou mit stejny rozmer muzes dat jakekoli (menil sem zatim jenom jeden – protekal tlumici olej do nohy).

      0 0
      • pokupe  

        Díky za názor. A která z variant je lepsi? S molitanem nebo dvě gufera? To spodní vypadá že je v pohodě. Tak nějak se mi zdá, že ta varianta s tím molitanem je jen levnější řešení, které výrobce zvolil, aby ušetřil. Což ale nemusí znamenat, že by to bylo funkčně horší… takže mám tři možnosti:

        1. Nechat spodní na místě a vyměnit jen vrchní
        2. Nechat spodní na místě a vyměnit jen vrchní a mezi ně ještě vložit

        molitan (místo tam je)

        1. Vyhodit obě dvě gufera a dát tam jen molitan a nové

        vnější gufero

        K čemu se přikláníte a proč?

        Díky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.