Salzkammergut - slow-motion team 2012

10 nepřečtených
  • karliner

    Ahoj, Salzkammergut Trophy 2012 se kvapem blíží, Je tedy čas na nové vlákno…

    O co v soutěži slow-motion teamů jde ?

    Jaké jsou letos ceny ?

    Připomínám, že v minulých letech se team LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER několikrát umístil na „bedně“ (2010 a 2011 shodně 3.místo) a jeho členové si odnesli atraktivní ceny :-)

    Informace pro ty, kteří účast na Salzkammerguttrophy plánují – při přihlášce uveďte, že chcete být součástí slow-motion teamu č. 31 – Loneliness of a long distance rider.

    Informace pro ty, kteří jsou již přihlášeni a účast ve slow-motion teamu neuvedli – nevadí, jde to zdarma změnit (přihlásit se do slow-motion teamu) při registraci v Bad Goisernu.

    Informace pro ty, kteří se do závodu přihlásili prostřednictvím seriálu Kolo pro život – při registraci v Bad Goisernu uveďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!!

    Informace pro ty, kteří se hlásili prostřednictvím seriálu Marathonman Europe – při registraci v Bad Goisernu uveďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!!

    Není důležité jestli jedeš pomalu nebo rychle – důležité je dorazit do cíle, samozřejmě, čím pomaleji, tím lépe pro hodnocení teamu ;-)

    Anketa: Budu součástí teamu LLDR 2012?

    2x
    100%
    Ne
    0x
    0%
    0 0
    • karliner  

      Ještě tedy foto loňské ceny :-)

      0 0
    • PeSi  

      Ahoj,

      nechteli jsem s kolegou cekat az do vyhlaseni soutez, asi bychom umrzli:). Chtel jsem se zeptat jak to vypada s cenama?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • karliner  

      Tak prý dneska posílají brejličky, snad dorazí…

      0 0
    • karliner  

      Tak brejličky mám doma. Těm co se ozvali se ozvu a domluvím předání, ostatní ať mailují na mail v profilu..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.