SiDi nahradni dily podrazky RS17 SOLE (Sidi Trace 2018)

9 nepřečtených
  • sorak

    Zdar, „povedlo“ se mi ztratit část podrážky z Sidi Trace 2018 a bohužel se mi nedaří najít na netu náhradní díl. Vzorek by to měl být RS17 SOLE, jedná se o díl označený na obr.

    Neřešil někdo náhodou podobnou příhodu? Nemáte tip kde sehnat? Dík.

    0 0
    • nooski  

      Vymenne podrazky Sidi maji viditelne srouby, dle me to vymenit nejde – aspon podle vyrobce. Dovozce Sidi je v ČR firma NASSA, zkus napsat, ale myslim, ze rekne to stejne.

      0 0
    • zat.  

      Bohužel jak píše nooski na tyhle boty jde měnit jen přední část a zapínání tenhle blok bohužel ,,ne ,, jediná možnost koupit podobny náhradní blok který je v prodeji a doupravit a přilepit ..

      0 0
    • Tencovozikmin  

      Že se to odlepí,nebo odtrhne je divné,pořešit s prodejcem co stím,třeba něco doporučí,za optání nic nedáš. Pokud seženeš aspoň ten díl,tak nechat přilepit obuvníkem.

      0 0
      • sorak  

        Drží to tam na 3 plastových pinech, týden zpět jsem se prošel cca 6km bo defekt a neměl jsem sebou pumpu, tak se ten segment uvolnil, ale šel nasadit zpět.. nelepil jsem to ale a o víkendu při závodech nebo možná po nich během čištění kola a výbavy jsem to někde ztratil

        0 0
        • JanITCZ  

          Za me mail primo vyrobci – slusne,pochvalit vyrobek a pri te se zminit o vlastni mrzutosti s onim dilem(umet zabrecet

          ale s citem),atd.

          Za zkousku to stoji a pokud to bude napsane spravnou formou, tak to ma sanci na uspech.

          https://www.sidi.com/it/contattaci

          0 0
    • sorak  

      Tak po komunikaci s fy Nassa to vypada, ze by mi mohli poslat ten kus dezenu z nejakych reklamovanych bot i kdyz se to standardne nevymenuje. Budu tedy doufat, ze to dopadne :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.