• Vilík

    Ahojky! Můžete mi pomoct s tímto budíkem?Vím že je to už skoro historickej kousek ale maká pořád bez chyb a závad!Mám ho už víc jak 10 let,vyroben byl tuším 10/1994 a nevím jak ho „oživit“.Odešly v něm baterie a když jsem je vyměnil a nastavil ujetou vzdálenost,ať mačkám co mačkám,pořád ho nemůžu uvést do provozního režimu aby ukazoval rychlost,vzdálenost atd..Nemá někdo náhodou od něj ještě manuál nebo neví kdo by mi poradil z dovozců?Všem velké díky!

    0 0
    • mosquito  

      jako jestli jsi v tom rezimu nastavovani, tak zmackni to maly zadni tlacitko na spodni strane – tim ulozis to nastaveni a dostanes se do norm rezimu

      0 0
      • Vilík  

        Právě že to nejde!Asi baterie.Mám sice obě nový ale jedna je Made in Vietnam a druhá nový Panasonic.Zkusím ještě tu druhou novou.

        0 0
        • mosquito  

          tak to bych spis hledal problem ve zkorodovanem kontaktu / zpuchrele membrane s grafitem pod tim tlacitkem vzadu

          0 0
          • Vilík  

            Už je vyřešeno!Koupil jsem novu baterii a stejně to nešlo!Ač jsem mačkal jak jsem mačkal!Už jsem ho chtěl rozebrat nožem ale nakonec jsem ho nechal.Jel jsem ke kamarádovi pro dráty tak jsem mu ho ukázalu a jestli je možný do původních bezdrátových sáněk použít novou Sigmu že stará už nejde.Nevím co měl za „čarovnej“ šroubováček ale on začal fungovat tak jsem ho nechal od něj rovnou nastavit a je to!Doma jsem to zkoušel opětovně a mě to nejde!ZLATEJ KÁMOŠ!!!!

            0 0
            • assassin  

              jinak do tech starejch lyzin pasuje MC8 …jejich soucasnej ‚motorkovej‘ tachac…proste prebalenej nakej starej co ukazuje do 300… je sice vosklivej, ale ty novy hezky nejdou pres 200…a to ja od tachace potrebuju… na kole tachac nemam, na co? :)

              0 0
              • saab  

                bych řek, že tacháč do tříset potřebuje každej biker, none? Si pamatuju, jak jsme jako malí kluci koukali na tachometry u aut a podle toho, do kolika byly cejchované jsme odhadovali maximální rychlost.. Tak gdyž ten tachometr umí do 300, tak ten cyklista asi má silné a rychlé nohy… To je logické, ne?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.