• Šusa1

    Čau všichni. Co říkáte na tuto akci: http://www.kctsmrzice.cz/index.php…

    Zkusím si zajet tu „80“. Vyjíždím cca v 8hod, odpol. už něco mám. Kdo se přidá?

    0 0
    • xshreck  

      hmmm já myslel že to bude až dýl :))) zajedu si na čas tu 80, takový trénal :)) dík za připomenutí

      0 0
      • vojta  

        hernajs, ten šílený výraz dýl ve smyslu později proniknul už i do Zlína ? :-((

        0 0
      • xshreck  

        tak nakonec nejedu, pak mi sem prosím někdo hoďte mapku. Si to projedu někdy jindy. Nepříjemné události :(

        0 0
    • Šusa1  

      Nikdo z Hané tady už není?

      0 0
    • drsnej márvin  

      Taky 80, ale vyrazím až těsně před desátou.

      0 0
    • Martin  

      já si lupnu Praděd, ale asi jenom z OL :)

      0 0
    • Frostty  

      80tka – na pohodu :-).

      0 0
    • vojta  

      … snad mi to letos konecne vyjde …

      80 – vzhledem k letosnimu najezdu tak leda na šneka ;-)

      0 0
    • klemi  

      škoda, že ty trasy nevedou aspoň trošku mimo „hlavní“ cykloturistický trasy v okolí. Takhle je to přes ty nejprofláknutější místa a navíc i hodně po silnicích :/. Vím, že plno lidí si to stejně někde natáhne, nebo jede jinudy, ale to je potom lepší se jet normálně projet a není na to potřeba nějaká organizace. Můj názor, můžetemě na něj ukamenovat :).

      0 0
    • klemi  

      škoda, že ty trasy nevedou aspoň trošku mimo „hlavní“ cykloturistický trasy v okolí. Takhle je to přes ty nejprofláknutější místa a navíc i hodně po silnicích :/. Vím, že plno lidí si to stejně někde natáhne, nebo jede jinudy, ale to je potom lepší se jet normálně projet a není na to potřeba nějaká organizace. Můj názor, můžetemě na něj ukamenovat :).

      0 0
    • klemi  

      škoda, že ty trasy nevedou aspoň trošku mimo „hlavní“ cykloturistický trasy v okolí. Takhle je to přes ty nejprofláknutější místa a navíc i hodně po silnicích :/. Vím, že plno lidí si to stejně někde natáhne, nebo jede jinudy, ale to je potom lepší se jet normálně projet a není na to potřeba nějaká organizace. Můj názor, můžetemě na něj ukamenovat :).

      0 0
    • Pikusek  

      Ahoj, chtěl bych poprvé tuhle akci zkusit, ale nedaří se mi nikoho sehnat. Rád bych se k někomu přidal na tu MTB 80. Moc toho nenajezdím, takže bych jel jak říkáte na pohodu. Můžu se k někomu z vás přidat?

      0 0
    • Šusa1  

      Nemáte někdo mapu této „80“, nerad bych se tam motal jak špína v kýblu. Všem předem díky.

      0 0
      • Pikusek  

        Tohle sem vložil uživatel The Trooper jako mapu Smržické šlapky 2009. Myslím, že se to pojede stejně. V kolik pojedeš?

        0 0
        • Šusa1  

          původně jsem chtěl vyjet hned ráno, ale vidím to na cca 9–10hod. A co ty?

          0 0
          • Pikusek  

            V kolik pojedu je mi celkem jedno, jen ne moc brzo. Rád bych s někým jel, ale nechci nikoho brzdit…

            0 0
            • vojta  

              Tak jak to s vama vypada? Kolega si to necestne rozmyslel a samotnemu se mi slapat nechce. Mam sice tezke dilema mezi dvemi koloakcemi, ale na Slapku mne to o nejake procento prece jen tahne vic … tak kdyz tak at mam jednodussi rozhodovani …

              0 0
      • drsnej márvin  

        ve Smržicích po zápisu a platbě brutální 20-ti koruny dostaneš mapy všech tras :)

        A nejspíš pofrčím singl … kamarádi zklamali :D

        0 0
        • ronin  

          pardon no :D, něco letos ještě dáme (pivo určitě)

          0 0
        • Hejdik  

          To víš no,holt musím vychovávat malou bikerku,takže když bude slušné počasí,tak hákuju vozík a šuplá na terénní 25-ku :-)

          Kdyby bylo špatné počasí a těm mém bejkerkám se nechtělo ,tak razím 80-ku.

          0 0
        • drsnej márvin  

          njn nacpu špunty do uší jako správný „*****“ … a udělám si to pěkný sám :D

          0 0
        • vojta  

          Tak to jsme na tom stejne. Co bylo vcera na 100%, dnes uz neplati :-(

          0 0
    • rUPt0r  

      Já jedu, 80ku, na pohodu. Répešák mám letos několikrát vyšlápnutý cestou na Macochu, krásná trasa, i když tento okruh jsem ještě nejel :-). GPS logger mám na řidítkách (RCD3000), tak pak mohu data v NMEA sem klidně hodit.

      0 0
    • Šusa1  

      Tak to vypadá, že na šlapku bude pěkný počásko.

      http://www.pocasi.cz/…

      0 0
    • Pikusek  

      Tak je tu někdo kdo pojede? Já bych vyjel někdy mezi 9:00 a 10:00. Budu mít bílého Kellyse.

      0 0
      • Šusa1  

        Já pojedu taky tak nějak, Kolo budu mít to co v profilu:-)

        0 0
      • drsnej márvin  

        Tak co trefili jste do Hradiska a pak do Seče ??? :) … a nejlepší za Sečí uhnout tím bahňákem na Suchdol :D

        0 0
        • ronin  

          kdo vyhrál? :-)

          ten bahňák nevyschl ani po těch vedrech, nemožné

          0 0
          • drsnej márvin  

            ne-eeeee nevyschl .. ten asi nevysychá nikdy … no a vyhrál asi každý :D … a já vyhrál doma z udírny žebírka :D

            0 0
          • Šusa1  

            no, nevyschl, chtěl jsem to projet, a zůstal jsem tam až po náboje:-)

            0 0
      • vojta  

        V patek mi jak na potvoru doma umrel net, tak jsem nechtel riskovat singljizdu a zvolil alternativni program.

        to rUPt0r : pokud jsi jel a mas log, mohl by jsi ho prosim nekam dat ? Treba nekdy nekoho premluvim na samostatne projeti …

        0 0
    • vojta  

      Na pristi – svatecni – stredu samani zatim predpovidaji pekne pocasi, nemel by nekdo chut si tu 80 poklidnym tempem projet ?

      0 0
      • Šusa1  

        já bych možná jel

        0 0
        • vojta  

          To by bylo fajn. Nejak mne uz depta hoblovat porad stejne stezky v Hostynkach a chtelo by to nejake oziveni. Slapku jsem uz jednou jel, je to sice spis turistika, ale pekna.

          0 0
      • Martin  

        na středu zatím nic moc nemám, tak bych se možná přidal. budu to tu sledovat

        0 0
        • vojta  

          sleduj, sleduj … a modli se k sv.Petru at ta predpoved samanum vyjde … mohl by to byt pekny vejlet ;-)

          0 0
          • Martin  

            jo, taková bajková pohodka se hodí. na bajku jsem delší akci nejel už docela dlouho :)

            0 0
    • Martin  

      tož co děcka, jak ta středa? počasí vypadá pěkně

      0 0
      • Šusa1  

        no, nevím, nevím, zatím to vypadá, že budu betonovat základy.

        0 0
      • vojta  

        Na totalni azuro to dle samanu nevypada, ale lespon se nebudem tak potit ;-). U mne se to zatim jevi optimisticky

        0 0
        • Martin  

          pojedeš do smržic přes olomouc? pokud ano, vtěrka by se ráda vetřela :) – můžu se prosím svézt?

          0 0
          • vojta  

            Pres Olomouc je to pro mne ponekud zajizdka, ale je uz celkem jedno, jestli jedu 70, nebo 80 km. Motat po centru se mi ale nechce. Jel bych od Prerova, tak navrhuji ev. sraz Holice, Nove Sady, Slavonín …

            0 0
            • Martin  

              já ještě zjistím jestli z OL pojedu sám. pokud ano, tak bych se k tobě přivtěřil, pokud ne tak vezmu moje auto a ještě někoho dalšího

              napíšu v průběhu zítřka

              místo nalodění kdyžtak upřesníme

              0 0
              • Martin  

                tak, jak to kdo vidíte?

                já se přiznám, že jsem to nikdy nejel, takže jsem schopen ztratit se :D

                0 0
                • vojta  

                  Hernajs, ja myslel, ze to znas :-(. Budu muset pohledat, jestli nekde nemam mapku z 2009, kdy jsem to jel. Pokud ji nenajdu, bude muset stacit kombinace normalni mapy + trasy dle Troopera viz vyse.

                  A s tebou je to jak – sam X vicero osob ?

                  0 0
                  • Martin  

                    já sám :)

                    a ne, šlapku bohužel neznám. jezdím vandr, na šlapku jsem se pokaždé vybodl :D

                    0 0
                    • Frostty  

                      Jel bych s vama, ale nakonec jsem překecal tu bandu sušenek a pojedeme na Bunč.

                      0 0
                    • vojta  

                      Vsechno ma sve plus – vzhledem k tomu, ze budeme porad cumet do mapy, se alespon neuzenem. Pokud tedy chces, nalozil bych te nekde v tech castech Olomouce viz predchozi prispevek.

                      0 0
                      • Martin  

                        co třebas hýr – lídl na velkomoravské.

                        průjezd slavonínem po jižní je uzavřený, dělají tam kruhák

                        0 0
                        • vojta  

                          Jo, tam jsme uz kdysi meli sraz. Nechtelo se mi sice zajizdet do mesta, ale co mam s tebou delat ;-) Sraz bych videl nekdy pred 9h, abychom to v klidu objeli i s nejakym tim obidkem

                          0 0
                          • Frostty  

                            Bacha na šaliny, jezdí jak utržený z řetaza :o)).

                            0 0
                          • Martin  

                            a kudy pojedeš ty? já klidně dojedu i jinam, stačí říct, byl to jenom nástřel :)

                            0 0
                            • vojta  

                              V pohode … v kolik tedy dame sraz …

                              0 0
                              • Martin  

                                tož já nevím, v devět na parkovišti?

                                0 0
                                • vojta  

                                  Kdyz nevis, tak v ~8:45, abychom po 9 vyjeli ze Smrzic. OK?

                                  0 0
                                  • Martin  

                                    ok, budu tam. bílé sup :)

                                    díky…

                                    večer ještě zkusím naklikat nějakou trasu do navigace, aspon waypointy, abychom přibližně věděli :)

                                    něco podobného jsem jel kdysi s Hejdikem, takže rámcovou, ale opravdu hodně rámcovou, představu mám :)

                                    0 0
    • Martin  

      Vojto, dík za odvoz a super akci

      vyšlo nám to luxusně

      fotky

      0 0
    • Šusa1  

      Čau všichni, tak kdopak se chystá na letošní ročník?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.