Sony Ericsson W880i - zmeškané hovory

7 nepřečtených
  • Lowrider

    Ahoj, prosím Vás nevíte někdo, jak je možný, že když mě někdo prozvoní, že se mi neobjeví kdo? Stává se Vám to taky s tímto nebo jiným telefonem? Kdokoli mi prozvoní, tak se mi ukáže:Zmeškané hovory: 1 a Zobrazit a když to zobrazím, tak se tam objeví „žádné zmeškané hovory“, takže se nikdy nedozvím kdo. Omlouvám se za offtopic. Díky.

    0 0
    • blue  

      co zkusit forum o sonyericssonech? na ceskym netu jich je dost

      0 0
      • Lowrider  

        Zkouším leckterý fóra, zatím žádná reakce. Čím víc výskytů dotazu, tím větší šance na získání řešení :-).

        0 0
    • gobike  

      Zajdi si na forum.k750i.net tam o tom budou urcite vedet vic, jinac tenhle mobil jsem mel v merku, ale pripadla mi u nej strasne prepalena cena a to nemluvim o tom, ze je to walkman a nema radio:D Takze jediny co se mi na nem libilo je vzhled, myslim ze to je od SE krok zpatky. To jenom tak okrajove :)

      0 0
    • Radek CV  

      Zkusil jsi vymazat vsechny hovory? Mne se to stalo u K800, kdyz jsem nevymazaval hovory, ze mi to pak prestalo ukazovat

      0 0
      • Lowrider  

        Ty jo už to jde! DÍKY MOC. To je divný ale, proč se to neukazuje ty nejnovější a ty nejstarší se nemažou postupně??? To abych každej den mazal hovory aby se mi to ukazovalo! :-P

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.