• Street

    Premyslim ze bych si poridil na koleso nove brzdy neb s BB7 je konec :( Ridim se hlavne cenou a tak vybiram mezi Tektro Draco nebo BR M446. Poradite jake? 446 trochu znam. Tektro ne.

    0 0
    • kubad  

      ani jedny deore 596

      0 0
    • scalar  

      Pokud Ti jde opravdu hlavně o cenu, tak se podívej po Avid Juicy 3, doprodávají se za zajímavou cenu. Ale spíš bych si pár stovek připlatil za ty Deore 596.

      0 0
      • Street  

        cena je zasadni, ale i ten komfort trochu uvitam. mam nejak vykaseny zapesti. na bb7 nemuzu rict nic spatneho, ale pri delsim brzdeni ruka zacne bolet a to je na prd pak vsechno.

        0 0
    • HELLBOY22  

      3 kamoši majú tie 446 a brzdia slušne, nebál by som sa ich ale M596 na tom budú ešte lepšie. Je to na tebe či 1000kč ti za ten rozdiel stojí.

      0 0
      • Street  

        no musim jeste pocitat nove kotouce a adaptery. ty Avidacke mi asi na Shimano nepujdou. mam 185 a 160

        0 0
        • Street  

          tak vezmu ty Avid Juce 3. jsou v sade stejne kotouce co mam, tak bude rezerva a ty paky mi sedej dobre.

          0 0
        • ClAyD  

          Proč by nešly?

          0 0
          • Street  

            nevim. to ma stejne rozmery uchyceni trmenu?

            0 0
            • Azmir  

              Kotouče určitě můžeš nechat a jaký typ adaptéru používáš ty, to bys měl vědět zase ty :)

              0 0
            • ClAyD  

              Všechny třmeny mají stejný uchycení… (teda pokud se nabavíme o IS/PM a to určitě ne)

              0 0
      • kubad  

        než ty shimana tak radši nechat BB7

        0 0
        • HELLBOY22  

          Až taká tragédia to nie je ;) Tie brzdy vôbec nie sú ako staré low-end Shimano, ktoré naozaj trebalo čo najskôr vymeniť ;)

          0 0
        • Azmir  

          Důvod?

          0 0
          • kubad  

            nebrzdí to o nic líp než BB7 a ušetří

            0 0
            • Azmir  

              Jako že BB7 jsou lepší jak Deore 596 ? Jel si vůbec ty shimana?

              0 0
              • Azmir  

                Nemluvě o tom, že jsou o půl kila lehčí a cenově ještě beztak vyjdou levněji.

                0 0
              • kubad  

                co meles precti si to vlákno ty 596 mu doporučuju.

                0 0
                • Azmir  

                  Helboy řekl, že 3 jeho kámoši jezdí 446, ale že on doporučuje 596 a ty si napsal že to už raději BB7 než tyhle shimana, takže jsem to pochopil, že nadáváš na shimana 596 a uznáváš jako lepší volbu BB7.

                  0 0
                  • kubad  

                    ne myslel sem to tak že než kupovat 446 je lepší nechat BB7 co má

                    o nákupu BB7 bych taky neuvažoval

                    0 0
                    • Atilla  

                      Ty 446 mám na dirťáku a nic moc, BB7 brzdí určitě líp.

                      0 0
    • velflino  

      Já měl původně Shimana 486,přešel sem na Elixiry 5 a potom na Formula R1 a redukce (vzadu na 160kotouč) furt stejná!

      0 0
    • Lister  

      Při těch cenách bych se vykašlal na nějaké náhražky a koupil si pořádné kotvy.

      Já měl štěstí a měl jsme komplet Deore za 17 stovek, ale i za tyhle peníze bych je bral.

      Kotouče i adaptéry můžeš nechat stejné, prostě ty Shimana nepřišroubuješ přímo na adaptéry, ale použiješ ty kloubové podložky od Avidu a je hotovo (sám to tak mám u zadní brzdy).

      Deorka jsou ultimátní brzdy, za ty peníze nic lepšího nekoupíš. Jsou těžší, ale brzdí parádně.

      0 0
      • Lister  

        PS: teď se dívám, že jim tam asi nějak zahaprovalo označení, protože 74cm dlouhá hadice určitě nebude vhodná pro zadní brzdu :-)

        Přesně tuhle délku měla přední, kterou jsme kupoval, a vyšlo to na 150mm vidlici a nízko uložená řidítka úplně přesně.

        0 0
    • Atilla  

      Za 2100kč nabízí týpek na bazaru skoro nové magura louise L+P

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse