Tiesto - Elements of Life 24.11.2007 Praha

12 nepřečtených
  • lizar

    Zdarec bikerky a bikeři :), vím že se to sem asi moc nehodí ale taky vím jací pařmeni jsou bikeři a bikerky. Kdyby jste náhodou na tuhle akci měli v plánu jít tak písněte a můžeme se tam třebas sejít. Já už mám i koupený lupen a těším se mooooooooc. Každý má jiný názor na tohoto světového d´j ale to je každého věc. Tak se budu těšit na každou zprávu co písnete. Zatim :)

    0 0
    • chupas  

      cd dobry, ale koncert vynecham

      0 0
    • TheIF  

      Nemám $ ale stáhnu si ten set/video a poslechnu/mrknu v pohodlí doma :-)

      0 0
    • Caryfuk  

      nez se nudit pri testu, to je lepsi si neco precist. Je spousta zajimavejsi muziky. ovsem v jine oblasti hudebni produkce. :)

      0 0
    • gouryella  

      Ten chlap uz je davno za zenitem. Obycejna disko figurka co nezahraje bez poradne cary vedle michacek…

      0 0
    • lizar  

      Já poslouchám hooodně věcí ale proti němu nemám nejmenší slovo. Každý má rád něco jiného :)

      0 0
    • lizar  

      Tak co je to tuještě jednou nejedete náhodou někdo z Východních čech? Že by jsme udělali nákou partu už při cestě do Prahy? Co na to říkáte :)

      0 0
    • goofy  

      Diky pekne… To uz bych sel radeji na sjezd absolventu teologicke fakulty po X letech. Tam bych se mohl aspon trochu bavit ;o)

      0 0
      • TheIF  

        Pořád lepší mež ty Vaše „máničky“ :-)

        0 0
      • lizar  

        Nazdárek Gooofy, tak to víš každý má rád svůj soudek music a vím taky, že bikeři většinou poslouchají rock a něco v tom podobného. Já můžu všechno a na tuhle akci se těším a live je live. A jaký jsi jinak měl tento rok dobrý? Už jsem začal přemýšlet o tom etapovém závodě jak bikechalange – no mylsím že se to tak jmenovalo. Českopolský etapový závod dvojic ale já na kole toho moc nenajezdím tak uvydíme ale pro srandu by to nebylo špatné zajet i když u takové akce to už je o něčem jiném :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.