• SugaRace

    …předesílám, že vím, že je zde o 29 obecně napsáno tuny článků (i včetně rádoby vtipných příspěvků), nicméně rád bych odborné uživatele požádal o radu.

    Předevčírem jsem se rozhodl koupit nové kolo (turysticky pojatá jízda „let krajinou“), včera o své chuti požádal kamaráda o radu…a ten mi rovnou zmíněné kolo zařídil u prodejce s 20% slevou, takže jsem místo cca 25tis. zaplatil 20tis.

    Vzhledem k tomu, že jsem na tomhle kole dneska dal cca 80km (k mé ± spokojenosti; předtím jsem jezdil na trekingu), rád bych se zeptal, jestli koupě tohoto kola byla dobrá volba.

    Ze začátku jsem byl při nakupování vázán limitem 20tis. Kč (odstupné z bývalé práce) a vzhledem k mému pojetí jízdy (pole, louky, lesy) doufám, že 29 je pro mě relativně lepší než 26.

    Co myslíte vy?

    0 0
    • SugaRace  

      Hlavní otázku jsem zapomněl: tj. v této cenové kategorii (resp. třídě) byl tenhle trek dobrá koupě?

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Kurt  

      Kdyz se chces pochlubil, tak kolo vyfot a dej si ho do profilu. Pripis k nemu cenu a uvidis, jak ho ostatni budou hodnotit.

      Ptat se po nakupu na vyhodnost je nesmysl.

      0 0
      • Necris  

        Docela hnusná reakce …a není jediná.Jen tak btw

        0 0
        • Kurt  

          Co je hnusneho na doporuceni dat si kolo do profilu? Mam za to, ze od toho tu ty profily jsou – a celkem to funguje.

          0 0
      • SugaRace  

        Nechci nic fotit. Kolo beru jako spotřebku (tím nemyslím, že mám na rozhazování na jiná za 100tis.), jako nástroj skorokaždodenní potřeby…jen jsem se chtěl zeptat, jestli za tu cenu bylo dobré zrovna tenhle model koupit.

        0 0
    • xcbike  

      nevím co řešíš?trošku s křížkem po funusu.pokud ti kolo sedí při jízdě a vše ti vyhovuje neřeš a prostě jezdi.jinak jsi ho koupil za celkem pěkný peníze…

      0 0
    • Necris  

      Z funkčního hlediska to je OK. 29" na turistění a tedy spíš lety po silnicích a zpevněném povrchu je fajn. Převody budeš mít v krásném rozsahu (jezdil jsem ty samé chvíli), takže utáhout to i do kopce nebude problém. V tomhle tam chyba nebude. Na kole je fajn posed, doporučuji vyzkoušet si otočit představec ;) Člověk si ještě víc lehne a na vytrvalejší ježdění je to určitě fajn..ale záleží jakou máš velikost atd.

      Jediné co bys mohl zauvažovat, jsou pláště. To je holt spotřebák. Podle toho co budeš jezdit… Klasika jako u každého kola.

      I vidlici máš super, Recona nemusíš sáhodlouze nastavovat a řešit, funguje dobře…co víc si přát. A řazení stejně vyměníš na konci sezony, minimálně kazetu.

      0 0
    • Barberry.pha  

      Za 20 tisic si myslim dobry kup, tedka uz neres zda si ho mel nebo nemel koupit a uzivej si jezdeni ;)

      Psal si ze kolo ti sedi, tak si to nekaz nejakym resenim a diskuzi zde a vyraz ven a hodne spokojenych kilometru ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.