Tretry s karbonovou podrážkou 4000-5000kč

17 nepřečtených
  • baddik

    Zdravím.Poradte tretry s karbonovou podrážkou.Potřebuji boty s co nejtvrdší podrážkou.Cena od 4000–5000kč.Zapínání nerozhoduje.Dík Pa­vel

    0 0
    • blaf  

      shimano, spesl se asi taky vejde, Bont riot, Adidas Frosco team time telecom kdyby vyhovel 4derovy system, nejspis i dalsi

      edit: teda automaticky jsem uvazoval silnicni, ty Adidasy jsou jen silnicni, ostatni jsou tak i tak

      0 0
    • jonti  

      mtb nebo silnice?

      asi ty co ti nejlip sedi, Shimano, Specialized, Scott, Sidi.

      0 0
    • baddik  

      Je to na MTB.

      0 0
    • baddik  

      Poprosil bych o konkrétní typ,nejen značku.Díky Pavel

      0 0
    • biker jura  

      co DMT lynx ted za super cenu? taky o nich uvažuju, ale zatím nemám moc referencí..

      0 0
      •  

        Používám je cca rok a zatím maximální spokojenost :-). Mám je na obchodě 20 km od Brna, tak se můžeš stavit vyzkoušet :-). Záleží jakou máš velikost :-)

        0 0
    • baddik  

      Hm,ty vypadaj zajímavě.Jen kde je vyzkoušet?

      0 0
      • biker jura  

        jestli to bylo na mě a ty DMT, tak to bihužel nevím a navíc nikdo tady s nima asi moc zkušeností nemá. já hledám co nejtužší tretry taky s cenou kolem 4500 a nejlíp na suchý zipy a přesku..

        0 0
    • bagr84  

      Co Giro Gauge HV? Sam po nich pokukuju.

      0 0
    • tom xtr  

      Mavic Tempo ? Cenově by se vešly, Má někdo vyzkoušené?

      0 0
    • Peka  

      Čau, já mám velice dobrou zkušenost s firmou Bontrager v podstatě cokoliv v této cenové relaci. Nic lepšího a pohodlněšího jsem na noze neměl…ať to bylo od jakékoliv firmy. Máš pocit že vkouzneš do bačkory, ale jak to nádherně drží je neuvěřitelné…-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.