• mattynssenk0

    Zdravím,

    chtěl bych se zeptat, jeslti někdo nemáte tyto tretry, popřípadě mi napsat nějaké klady a zápory těchto treter, chci si je koupit, tak ať vím do čeho jdu :-) děkuji

    0 0
    • art1  

      dobrá bota ,jen trochu ouzká špička ( ale každej má jinou nohu )

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • valyhonda  

        take o nich premyslim

        0 0
        • mattynssenk0  

          snad budou dobrý, rozmýšlel jsem se mezi NW Vertigo a R086, ale vybral jsem si nakonec Shimana, protože mají přezku :-)

          0 0
      • mattynssenk0  

        ok díky :) ještě něco, shimana mají prej menší číslování, zkoušel jsem si Northwave Vertigo 43 a dobrý, takže tyto Shimana 44, doufám že je to pravda… :D

        0 0
        • art1  

          jestli máš normální obuv 43  ,tak  tretry od shimana musíš 44

          0 0
          • mattynssenk0  

            ok, to jsem potreboval vedet, pac si to budu objednavat pres internet, nechce se mi jezdit nekam daleko kvuli vykzouseni, ale ty NW mi sedi perfektne :)

            0 0
            • art1  

              tak to máš odvahu ,shimana maj ouzkou špičku ,nikdy bych je nekoupil bez zkoušení

              0 0
            • jIrI___  

              To, že ti sedí NW neznamená, že ti budou sedět i Shimana ;-)

              0 0
            • Karaya  

              A zrovna ty NW Vertigo jsou hrozne siroky, na me az moc..

              Takze jestli jsou Shimana uzky tak to mozna nebude pro tebe ta prava volba…

              0 0
              • mattynssenk0  

                úzká je prej jen špicka… :-) chjo, proč nebydlím ve větším městě :D

                0 0
                • Zdenda CUBE  

                  A ty nemáš kolo a nejezdíš ??????  Tak na co kupuješ tretry ???   :-)   V sobotu má většina kšeftů otevřeno minimálně do 12.00 hod., ráno nasedni, dopoledne vyzkoušej a nebo nakup a na oběd seš doma, nebo těsně po něm, můžeš si ho dát po sestě :-)

                  0 0
                  • mattynssenk0  

                    hehe šak kolo samozřejmě mám že, ale nevím kam bych jel, až do Pardubic se mi nechce mno.. :)

                    0 0
            • Hornet  

              Vymenit snad nebude problem, len stratis par dni…ale bez vyskusania by som nebral, ja nosim 41 a shimana mi sadly tiez 41, ale nie je to pravidlo

              Kazda firma ma ine kopyto, co sedi mne, nemusi tebe.

              0 0
        • Paja  

          Ja mam shimano tretry stejne velky jako normalni boty.

          0 0
          • mattynssenk0  

            tak jsem si je dnes nakonec taky koupil a ve velikosti 43 jak mam boty a vpohode, jeste se trosku vyslapou :) stejne kdyz jezdim, tak nevim proc, ale mam pokrcene prsty trochu :D

            0 0
            • Paja  

              Dnesni tretry jsou z umelych materialu, takze s nejakym „rozslapnutim“ bych moc nepocital;)

              0 0
              • mattynssenk0  

                jn, taky se toho bojím, ale co, při jízdě stejně mám mírně skrčené prsty, nevím proc xD

                0 0
    • michal xtr  

      Jsou parádní,jsem s něma spokojenej. Mám je ve velikosti 44 a normální boty mám 43 , ale nejlepší je to přeci jen vyzkoušet..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.