UL-LESNÁ2007 + pozvánka na mumiji

824 nepřečtených
  • dada

    takže…termín se blíží tak oficiálně otevírám vorganizační přejezdovej dred jak již mnozí víte máme super 12 postýlek na lesný zájem je veliký a já myslím že když se přihlásí víc lidí tak to určitě eště neják dohodnu

    pro ty gdo neví tak základní parametry: odjezd 8/9/07 8:42 ze západu (kdyby bylo počasí hodně v pohodě a mysme se v pátek moc ožrali tak můžem jet i v 10:42) start z Ostrova nad Ohří 10:30 Ostrov-lanofkaklíňák-měděnec-šebík-novýdům-zákoutí-svahová-www.horskyhote­llesna.cz tam už to mnozí znáte no comment a druhý den přes fláje novéměsto cínovec dom každý den pohodových náhorních cca 80km pro chrty je první den možná doplňková časovka na Jedlák – budem měřit a rozdávat ceny! a druhý den libovolné prodloužení – pro asfaltové maniaky třeba až do Děčína s oblíbeným návratem po střekofské straně labe :))))

    jak sem již zmínil tak chlastat se začně už v pátek protože přijedou sobotkovi…ubytování myslím není problém, někdo se vejde k nám a někdo třeba k houmimu nebo kubovi viďte :)

    ještě je k jednání vopačná varianta ale už protože mam strach že bysme se nevešli do cyklobusu tak ji ani neinzeruju

    z minulého přejezdového dredu mám tyhle přihlášky: Já+Kačka Sob+Sobice Geronýmo+Lenunka Kuba+Houmi Scret+Kačenka Pítr+Eva Tesak+Makki to je dokonce 14 ve vzduchu visi este teta selma furt mele neco o zavodech ale ja neverim ze by si tohle nechala ujit tak mi to prosim vsici potvrdte, další se rychle přihlaste at tam kdyztak fcas zavolam

    jináč ještě všechny mimoústecké i ústecké pozorňuju na významnou culčure akci www.strekovskamumie.cz/ který se asi taky účastníme a koná se víkend před přejezdem…je to za 2 kila a noční prohlídka hradu v ceně :)

    Anketa: jedu na:

    5x
    56%
    1x
    11%
    0 0
    • kacacka  

      já už mám cestovní horečku :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      Ahojte, tak Kacenka rekla ze na to nema moral:) a navic ted nejaka dobra duse odcizila,nerku li slohla,kolo na kterem by jela kdyby jela…:)) Ale napisu kamosovi,treba by jel on…

      0 0
      • dada  

        minule to dala v poho nee? skoda… no nejak to pores a dej vedet…

        0 0
        • scret  

          no dala,ale mela toho plny brejle,navic ji asi rozstip ten chcavec…navic stejne nema kolo…

          0 0
    • kacacka  

      ej…dobré ránko všem :) venku je hnus, co?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Tesak  

      Vzhledem k zdravotnímu stavu markety jsme se rozhodli odcestovat na rehabilitační pobyt k moři, což se bohužel kreje s termínem, takže o přejezd příjdem už po druhý.njn:(

      0 0
      • dada  

        je to každopádně lepší řešení než kdybys měl jet zas bez makki…tak ať už se hlavně uzdraví!!!

        0 0
        • makki  

          ahoj všem…díky za podporu:-)

          už se to táhne hnusně dlouho:-(((

          tak snad pomůže to moře…už mi strašně chyběj ty dobrodružný traily:-)…a samo,že vy všichni taky!!!

          0 0
          • Genarito  

            prosím, prosím, prosíííím :o) rychle se uzdrááááv. A to plácání tenisových míčků taky omez… je to pořád pohyb :o)

            0 0
            • makki  

              se ti za mnou v terénu dobře jezdilo,vid:-)))

              prosíš na špatný adrese…bohužel:-(((…nevim,kdo o tom rozhoduje

              0 0
              • Genarito  

                jo za tebou se mi jezdí dobře :o) Jsi skoro stejně rychlá jak já :o)

                0 0
            • lenunka  

              Cau makki, myslim, ze to mooooře tě dá do kupy a bude všechno ok. Pak to zase rozjedem:o)

              0 0
      • Genarito  

        a ten tenis jí fakt zatrhni! :o)

        0 0
      • kacacka  

        tak tak ať už je zdravá…bez ní je nuda (kalení aj ježdění)…i když já mám co říkat :) včera jsem poprvý po 2 týdnech floutkovala…:)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • SELMIRA  

      vidim to tak, že já s váma asi pojedu ale dyž to nemůžu říct 100% tak raději neklikám

      0 0
      • dada  

        no dyk ne dyk :)))

        0 0
      • dada  

        a klidně klikej!

        0 0
        • lenunka  

          Brý den, já se hlásim na přejezd:o)) dádo, ja bych chtěla spát s kačkou, my sme na sebe zvykly:o)) Někdy i v noci si potřebujem říct něco důležitýho:o)) Jak bys to viděl??:o) to tesák – pozdravuj marketu – skoda ze ji neuvidim, ale moře – dobrá volba:o) Dneska mi to na kolo nevychází :o(

          0 0
          • dada  

            uvidíme…minule sme taky dostali nějaký trojlůžáky a nějaký dvoulůžáky a tak se to stejně nějak prostě promícháá :)

            0 0
            • lenunka  

              tak to bude mazec:o)))

              0 0
            • kacacka  

              počkat počkat, s tetou šelmou se spí dobře…si ještě budu vybírat :)))

              …viděla bych to na další bowling :) s castingem :ooooo

              0 0
              • lenunka  

                no tak to můžem zkusit ve třech:o) trojkombinace:o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  jsem chtěla navrhnout trojlůžák ale netroufala jsem si :o))

                  casting beru bo ma new namornicky plavky a jsem je skorem este neuzila ale to byste se pak o mne poprali tak raci ne :o)))

                  0 0
                  • kacacka  

                    ty plavky máš na tu cestu do jižní ameriky? to bysme vlastně měly vybrat posádku na šlapadla :)))

                    0 0
                  • lenunka  

                    cau šelmo, jako že bys byla pruhovaná šelma? No to taky nejni špatný:o)

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      jo něco jako zebra Chocho. nebo kobra no, ta nejni pruhovaná, ale se to rýmovalo BTW. jsem v neděli jela s kámošem kus po silnici a všude byli přejtí slepýši, tož pravím, že to je hrozný, všude hadi a v tom mi pod kolo skočila regulérní zmYje!!! Jsem zarřvala uhnula, tak šla po kámošovi, ale taky se jí naštěstí vyhnul. To píšu jen, aby bylo yasný, jak je jízda po áčku nebezpečná. Nejezděte děti po asfaltu. Yo!

                      0 0
                      • dada  

                        tak to byla teta selma a její bezpečnostní okénko :)))

                        0 0
                        • kacacka  

                          :)

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            tak jako čék má vo vás starost a vám je to k smíchu ju? To sem se teda dočkala nevděku. Už vám NIKDY NIC neřeknu! Ať si vás klidně ti hadi požerou. Já brečet nebudu. Tsssssssss! :o)

                            0 0
                            •  
                              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                              0 0
                            •  
                              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                              0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Genarito  

            se bojíš, že bys spala se mnou jo? :o))))))))))) já spím jedině s kolem nebo s opicí :o)

            0 0
            • lenunka  

              to je jako řeč o mě?o) Já jen viděla „dádův seznam“, tak jsem chtěla vědět, jak to bude. Takže vem ten foťák a uvidíme. A žádný výmluvy, panáčku:o))))

              0 0
              • kacacka  

                je nějakej drzej chlapeček, co? :)

                0 0
                • Genarito  

                  :o) foťák beru a taky jedny náhradní baterky :o) možná i SD kartu navíc :o)

                  0 0
                • lenunka  

                  neboj kačko, my se o něj tak postaráme, že tu vopici druhej den ani na kole neuveze:o)))

                  0 0
                  • Genarito  

                    budete mi zase klepat na dveře a žadonit abych vás pustil dovnitř? :o)

                    0 0
        • SELMIRA  

          taxem klikla Běda vám! :o))

          0 0
    • Tesak  

      btw: gde sou nějaký ty phota z patečního bowlu? nebo nesměj spatřit světlo světa? Je tu nějak podezřele ticho! ;)

      0 0
    • easyrider  

      OK takže Ubina+já se také hlásíme. Pokud není místo na lesné, možem přespat na zákoutí – máme tam chatu.

      0 0
      • Genarito  

        by ste jeli oběma směrama? Nevadilo by vám to z UL ani z Ostrova?

        0 0
        • easyrider  

          No pro nás jsou obě místa hrozný. :) V ul ale mam ségru a do ostrova by nás zas (snad) někdo hodil. No a pak se zas musíme nějak dostat z ústí… :) ale to zmáknem…

          0 0
          • dada  

            pokud máš v UL ségru tak není co řešit a prostě přijedete v pátek večer do ústí, pudete s náma na bojovou poradu a spát budete u ségry a ráno se prostě uvidí ne?

            0 0
      • dada  

        na zákoutí se každopádně staví kvůli kůůůl hospodě se supr sezením venku pod kaštanem…logistiku vám teďka neupřesním – je to v jednání – zatim ani nevím odkuď kam jedem :) tak aspoŇ vy zadejte svoje souřadnice a jestli dorazíte autem nebo třebas rovnou vlakem z praglu. pokud beste jeli autem z prahy mohli byste třebas i vzít tetu šelmu…:)

        0 0
        • easyrider  

          Fuuuj! Jakej prágl!? :) My jsme z cípu středočeského kraje (co nejdál od prahy :) ) Jsme z jesenice u rakovníka a startovním časům a místům se ochotně podřídíme…

          0 0
          • dada  

            hmmm to bude zajímavý na spojení – máte teda to auto nebo ste odkázaný na dráhy?

            0 0
            • easyrider  

              Jo jo, aut je dost, řidiči snad taky budou – jak řikam, není problém se kamkoliv kdykoliv dostat.

              0 0
              • dada  

                no tak to je v poho…koukal sem že vlakem ač to nemáte daleko je to tak na 3–4 hodiny…

                0 0
                • easyrider  

                  JJ české dráhy jen pro otrlé. :) Jinak do ostrova to máme tak hodinu autem, do ústí zhruba hodinu a půl.

                  0 0
                  • dada  

                    no a máte teda nějakej problém přijet už v pátek do UL?

                    0 0
                    • easyrider  

                      Teoretikcy ne ..... musim s tim seznámit ale všechny, co by připdali v úvahu jako řidiči. :)

                      0 0
                    • easyrider  

                      Tzn. že byse vyjíždělo z UL ?

                      0 0
                      • dada  

                        buď se bude vyjíždět z UL anebo se pojede vlakem do ostrova což je pohoda cesta

                        je dost pravděpodobná ta první varianta ale i kdybysme to brali opačně tak myslím že už páteční porada je důležitá součást akce tak myslím že byste neměli chybět :)

                        0 0
                        • easyrider  

                          Myslím, že chápu její důležitost… nicméně trmácet se kvůli ní do ústí a pak zas ráno vlakem téměř zpět domu… né že bych byl z měkký mámy, ale přecijen…no...... to se mi fakt nechce. :) Tak doufam, že se to nerozhodne až na poradě. :)

                          0 0
                          • dada  

                            tobě to nepříjde romantický??? no nic pokusíme se to rozhodnout včas…

                            0 0
          • SELMIRA  

            Brýtro! žjóoova, vy jste z Jesenice? Se máte! Jsem právě jako myslela, že bych někdy v září zpunktovala akci pro sever a spol. V Rabštejně a okolí, páč jsem tam nedávno byla a musela jsem se tam vrátit, jak tam bylo hezky, ale jelikož jsem nenasytná, tak chci EŠTĚ!!!

            0 0
            • kacacka  

              ty potvůrko podivná :) když (to) budeš takhle hodně žrát, tak tě v těch plafkách nechci radši ani vidět :)))

              0 0
              • SELMIRA  

                tak plavuchy neberu, ale bajkovací stezky u Střely bych vám chtěla ukázat by vám určo taky chutnalo zejména zelená :o)) snad byste mě nehodili do řeky :o)))

                0 0
                • kacacka  

                  jak MY bysme mohli :)))

                  jenže kdy??? sme furt nějak zapikaný :(

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    nó, právě já taky :o( ale dyž jsem tamní krásy líčila Kuboj9 jakože tam rostou celý pole konopí (asi technickýho, ale třá by to šlo?) a všude samý vymazlený trejlíky… jo a nocleh na Ranči za 210 se snídaní tak pravil, ať něco zvorganizuju teda No, dyžtak příští rock. Jestli dožijem. :o))

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
    • easyrider  

      Tak pevní řidič již odmítl, ale jak tak studuju idos, tak to snad bude řešitelné, ať už se pojede jakýmkoliv směrem… Upřednostňuji ale směr z UL.

      0 0
      • Genarito  

        jinak počítej s tím, že jen srabi jedou na komárku lanovkou nebo autama :o)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • easyrider  

          Mam závratě a miluju kašpárky… ještě nějaký připomínky? :)))

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      heeergot ste se nejak rozjeli!:)) tolik prispefkuuu…

      tak dneska jedu cyglo,ale jenom jako k posilovacimu pristroji,zvednout si parkrat cinku…:) navic po vcerejsku belousek potrebuje ocistu a hlavne lubrikaci pohonu…

      to dada: tak ten muj kamos jede,takze misto Kacenky jede Pé´ta:)) manzelskou postel nevyzadujeme:))

      0 0
      • dada  

        já právě myslel že když místo kačky tak nutně sháníš kámoše že to letiště potřebovat budeš :)

        0 0
        • scret  

          haha,to ale bylo z toho slabsiho soudku:))

          0 0
          • dada  

            ja sem ale fakt tu souvislost nepochopil – normalne mi teda vysvetli proč toho kámoše bereš: protože se bojíš jet s náma sám nebo protože si myslíš že nás je málo nebo prostě proto že ten kámoš chce jet?

            0 0
            • scret  

              no vidish,cece ty nejsi hloupej:)))) no protoze castecne jsem rekl ze jedeme dva a Kaca nejede,tak jsem nasel nahradnika,castene protoze jezdime s kamosem na kole a rad bych ho vytahnul nekam na bikovacku,na Lesnou,seznamit s vama chuliganama atd. PS: je to zubar,muze se jeste hodit,po nejakym tom karambolu:)))) staci??:))

              0 0
    • dada  

      ty vogo sem si par hodin dovolil pracovat a mezitim tu zavladla úplná anarchie!

      srab je ten kdo netrefí na lesnou :)

      na individualisty se nečeká!

      takže kdo chce experimentovat ať si pořídí www.mapcentrum.cz/…0t-10148205/ a www.mapcentrum.cz/…0t-11670905/www.mapcentrum.cz/…0t-10028605/

      …a hlavně se je naučí používat :o)

      p.s. nevíte nekdo kdo je to david.dvk co hlasoval že jede? už ftom začínam mít maglajz :)

      0 0
      • Genarito  

        nějakej tvůj kamarád? :o)))))))))

        0 0
        • dada  

          spíš záškodník…už máš ty mapy?

          0 0
          • Genarito  

            no dík, žes mi to připomněl :o)

            0 0
          • Genarito  

            když nám všem se líbí jak ty mapy umíš používat a jak často je používáš :o)) prostě pak máme dokonalý přehled. Co si pořídit nějaký držák na řídítka? :o)

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Radek CV  

      Ahoj, nerad se nekam vnucuju, ale meli byste jeste misto pro dva z CV?

      0 0
      • Genarito  

        bych s tím počkal na našeho tiskového mluvčího. Co se mě týče nevidím v tom problém :o)

        0 0
      • dada  

        čus…sem to já ale nejsem tiskový mluvčí ale prostě to tak nějak organizuju Genarita si nevšímej von je jen strašně ukecanej až mám někdy dojem jestli by si neměl říkat třeba Gina nebo Rita :) Tak mi teda řekni jak vážně to myslíš – chomutovská lokalizace by mohla svádět k nejakejm zkrácenejm variantám…jeli byste teda s náme full version?

        0 0
        • Radek CV  

          Mluvil jsem s kamosem a klido dame celou trasu. Upresnim nejpozdeji do nedele. Staci?

          0 0
          • dada  

            oukej teď sem koukal že byste měli hodně v pohodě přijet do krupky vo půl jedenáctý courákem z chomutova takže bysme se potkali u lanofky (chomutov 9:25-Bohosudov 10:33) to ted v pripade ze byse jelo UL-O

            0 0
            • Radek CV  

              Tak potvrzuji ucast dvou kusu. Prijeli bychom timto vlakem. Na Komari v. budeme slapat. Snad to zvladnem. Akorat to pivo nahore nam moc nejede. Radeji to, v cem jezdim (viz foto). Ubytovani nam nazamlouvej. Vyspime se venku. Prikladam foto atrakce na Lesne, ktere po par kusech prospeji.

              0 0
            • Radek CV  

              Tak potvrzuji ucast dvou kusu. Prijeli bychom timto vlakem. Na Komari v. budeme slapat. Snad to zvladnem. Akorat to pivo nahore nam moc nejede. Radeji to, v cem jezdim (viz foto). Ubytovani nam nazamlouvej. Vyspime se venku. Prikladam foto atrakce na Lesne, ktere po par kusech prospeji.

              0 0
              • Radek CV  

                Omlouvam se dve stejne odpovedi. Prikladam jeste druhe foto. Jedeme ti dva vpravo

                0 0
                • Genarito  

                  běda jestli nám tam zaberete místo :o)se nám povedlo zamknout snad 5 kol jedním krátkým zámkem :o) kuriozitka :o)

                  0 0
              • dada  

                oukej když venku tak venku…myslíte to vážně??? jinak plzeň samo rulezzz!

                0 0
                • Radek CV  

                  Joo. Myslime to vazne. Spacak a karimamu vezmem s sebou. A stejne nevim zda tam sezenes tolik mist. Zamlouval jsem v kvetnu 15 mist nekdy na prazdniny a byl volny jen jeden vikend.

                  0 0
                  • dada  

                    tak kdyby měli místo i pro vás tak ho teda chcete nebo nee?

                    0 0
                    • Radek CV  

                      Tak nam ho zamluv. Ono lepsi vice nez mene. Tam se plati za postel a ne za pokoj coz je vyhoda. Ale tolik mist, nevim nevim. Drzim palce. Ta Svahova neni spatna, ale Lesna je Lesna. A obsluha na Lesne vyborna a tolerujici nocni bordel az do rana. A pivo (myslim pilsner) maji siroko daleko nejlepsi.

                      0 0
                      • Genarito  

                        posledně ten bordel netolerovala jen Kačačka :o)))) místní jo :o)

                        0 0
                        • Radek CV  

                          Zeny jsou vzdy trosku mene tolerantni :-)) Ale jen o malo. Kdyz na Lesne byla se mnou manzelka a ve ctyri rano jsem dorazil na pokoj tak tam byla tolerence taky nulova

                          0 0
                        • kacacka  

                          tobě se to povídá, když si nespal nad hospodou :(

                          0 0
                          • Genarito  

                            já vím :o) si dělám srandu… mě se na tom druhým konci chodby spalo úžasně… nic jsem neslyšel

                            0 0
                  • kacacka  

                    eště je alternativa svahová…tam je místo dycky, jen mě minule trošku ničilo rušení nočního klidu :)

                    0 0
    • easyrider  

      Hmm tak sme to s ubinou resili a jediny mozny pro nas je vyjizdet z ul :( jinak by to byl silenej masochismus…

      0 0
      • Genarito  

        co jsem dnes mluvil se třema cyklistama, tak všichni jsou pro směr UL-Ostrov :o) si myslím, že to padne

        0 0
      • dada  

        tvůj hlas bereme jako poradní :) jinak mezi námi já bych byl možná taky pro UL-Ostrov

        0 0
    • dada  

      no tak to počítám znova… a máme tu: já+kač kuba+houmi (houmi eště nepotrvdil ale to myslím ani není třeba) scret+péťa radek z chomutova + přítel/přítelkyně (prosím upřesnit, nejlépe i se jménem) GinaRita+Lenča+Sal­maHayek Pítrs+evík A nějakej mlaďák vod žatce co si říká ízirajdr a asi je to jarda+ubina…kdo je to vlastně ubina? No a sob+sobice samo…

      dělá to v tuto chvíli 15ks

      nechám tomu eště zejtřek a v pátek zavolám na lesnou jakože definitívní počet teda snad:) bude to docela masox :)))

      0 0
      • Tesak  

        heh,líbí se mi tvé pojetí jmen, takle nějak asi vznikaly new slova f době národního vobrození, ale to jen na wokraj:)

        jinak , vypadada to ne big frojnshaft, jestli se podaří,tak předpokladam z jara new trestnou výpravu:-)

        0 0
      • scret  

        hmm,nas bude jak psu…

        mimochodem na cem pojedes?:))

        0 0
        • dada  

          tak jestli mě něco nenutí do nákupu nového kola tak je to tahle akce…myslím že tady bude hárdkros výhodou :) ale hlodá mi teň kaňour fest…věř mi!

          0 0
          • scret  

            verim ti!:) pri tvych financ.moznsotech bych ho uz mel doma!:)

            0 0
            • scret  

              teda moznostech:)

              0 0
            • dada  

              no právě když máš prachy tak se vybírá možná eště hůř… mám v merku eště marin mount vision někde na druhym břehu proti tomu mi stojí scale 20 ale to mi žena asi nedovolí prej „žádnej karbon mi domů nesmí!“ …no a někde v dálce hlodá zvědavost jak bude vypadat kolekce kaňonu 08 – viz pítrs kterej koupil zlevněnou 06ku a teď je slintá nad tím co má kačka

              jinak musím říct že není jiné kolo ročníku 07 který bych jako mohl…neberu v teda v potaz santy a tak

              0 0
              • scret  

                dupni si a karbon si prosad:)) visco,to je tezky,to bys nesmel koupit nikdy nic…protoze co kdyz pristi rok bude ten model lepsi… jinak Marin bych ti taky schvalil,uz kvuli znacca,a hlavne si myslim dobrej system…

                0 0
                • Genarito  

                  Karbon je pro ty co nepadaj a co nenahazujou kameny od kol na rám :o)

                  0 0
                  • Genarito  

                    a tím chci říct: „bacha na to aby se z doktora nestal zarytej silničář“ :o)

                    0 0
                    • scret  

                      no prave my ho transformujem ze zarytyho ziletkare na mountainbajkistu:))

                      0 0
                  • scret  

                    karbon je si myslim stejne nachylnej na pady apod. jako nejakej lehkej hlinik…

                    0 0
      • dada  

        ty bláho já už to ani nespočítám vono je nás 17!!!!!!

        0 0
        • Radek CV  

          Ja jedu s kamosem – Filipem. Snad neni podminka jet sparovan :-))Do patku tedy definitivne potvrdim. Na Lesne jsem travil tuto sobotu do cca 4 hodiny ranni a moc pekne. Ale maji tam porad narvano, tak nevim zda bude volno.

          0 0
          • dada  

            jjj…dobře žes mi to připoměl-až tam budu volat o ty lůžka navíc tak zrovna řeknu i o rezervaci na nějakej megastůl na večer…

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • easyrider  

        Ubina je moje stará. :)

        0 0
        • Genarito  

          no fuj :o) říká se mladá, ne? mohla by to tu číst :oP

          0 0
        • Genarito  

          a doufám, že si vezmete dresy bikebase :o))) bude společní photo :o)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • Tesak  

      no vypadá to tak , že dádovi nezbude nic jinýho než vypravit speciální cyklobus asi:)

      0 0
      • dada  

        he! no každopádně řádně prověřím provoz lanofky na komárku já to fakt šlapat nehodlám

        0 0
        • scret  

          nebud mekkejs,dyk mas krosa:)

          0 0
        • Tesak  

          i kapacitu drah bych nepodceňoval;)

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • hmi  

      cau amigos, ilustracni foto ze soboty.

      Lesnou potvrzuju, smer mi je celkem jedno. Jela by i Andy, vejde se?

      0 0
      • dada  

        wow zupa!!!! na čom andy pojede? …uzávěrky se blíží dneska brnknu ještě sobimu a zejtra sem zvedavej co mi reknou na to že nás je 18…

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • kacacka  

      neznáte někdo tenhle krám?

      mohli by mít pěkný hl. lišácký hadříky: www.razzo.cz/

      0 0
      • scret  

        jo,jednou jsem tam byl,jsou spis zamereny na MX,ale Foxe tam meli…ikdyz spis FR/DH veci…ale uz je to dyl…

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • SELMIRA  

        asi před rokem jsem tam byla s mojí malou sestrou jelikož to ještě byla huuustá hiphoperka ale nic tam neměli samý ukrrrrutánsky předražený bavlněný trička asi za tisíc korun…jelikož byl na nich znak FOX na kolo téměř nic

        letos jsem tam nebyla, jelikož se ségra je teď punkerka :o))

        0 0
    • scret  

      nepojede nekdo po steze kolem 3.h smer LT? pojedu do OBI,tak budu setrit stromy a pojedu na kole:)

      0 0
      • kacacka  

        ty jezdíš na dřevo??? :))))) já nic sem v práglu…ale včera jsem byla v ltm za makik…bylo to príma

        0 0
        • scret  

          tak kurovec nejsem:)) ale ty auta jsou fakt zly… no a takhle si aspon muzu zase udelat carku do sveho cyklodenicku:)))

          0 0
        • SELMIRA  

          heeey! A nebudeš někdy v Práglu s kaňourem? Já teď bejvám skorem denně v rachotě s kolem. Že bych Ti ukázala zuper stezky v Prokopáku! Nebo tak.

          0 0
          • SELMIRA  

            anebo na nákup bych Tě mohla doprovodit jelikož strašššně nutně potřebuju rukavice a už je sháním od jara a nikde nemaj dle mých představ :o( a ty starý se mi už asi brzo rozpadnou v Praze-Radotíně mají celkem slušný výběr hadříkůch nějaký FR kraťáky jsem tam viděla a maj otevřeno do devíti tušim

            0 0
          • kacacka  

            joj…no dybych se třeba rozkrájela, tak bych někdy mohla :)

            0 0
            • SELMIRA  

              no tak vidiš se rozkráyey! :o) a bude yá se taky musim rozkrajovat, dyž chci jezdit s vámi bys mohla jeden den nechat mužíka bez véčy a prostě zůstat v Práglu bychsme mohly pobikovat nebo vyplenit krámy a přespat bys mohla klíďo u nás nó!

              0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Tesak  

      To sme se zase po čase jednou pjekně dosyta projeli,což? :-) A ta lokalitka, co! Naya, nadívaná HUSAAA dycky šmakuje:)

      Musim ofšem před nastoupeným oddílem vyzdvihnout výkon náčelníka geronima, kterak obětavje před nami hodil tak krásnou masku přes rodla, že jsme se smíchy dif neudrželi:))…mno stojka na předním kole se halt musí trénovat;)

      A pár dijáků z výpravy here:)

      hactar.ujep.cz/

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Genarito  

        a ty hlavně natrénuj včasné mačkání spouště :o) Neboj já tu stojku budu trénovat i nadále… akorát jsem nedomyslel to, že by mě po tom pádu mohlo něco bolet :o) Zápěstí se lepší… je to fakt jen naražený :o)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • hmi  

      Heeeej amigos, se pojezdil v Krusnejch (drztkova na medenci byla deluxe;) Neska se vratil pan prezident z lecebneho pobytu u prof. Zdimery, takze hned z prace pojedu instalovat a pak prubnout asi do maly prucelky…kdyby teda mel nekdo zajem se pridat;)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • hmi  

      …bo sem ziskal ekskluzivni darkovy predmet (viz. foto), vyhlasuju soutez v libovolne discipline behem prejezdu a vecerni show. Viteze urci mnou zvolena hodnotici komise, ve slozeni hmi a kuba9;)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • dada  

        organizační komise tímto děkuje hodnotící komisi za hodnotný podnět a přínosnou cenu. její přínos je hlavně v tom že nic neváží tak jí klidně můžem na tu lesnou odtáhnout…nicméně disciplíny vymýšlí organizační komise to je snad jasný ne? komu to jasný není rád mu to vysvětlím kdykoli na základně nebo u kroupů…jenom ne dneska protože sloužim kua!

        0 0
        • hmi  

          …discipliny vymejsli poskytovatel oceneni, chapes to?;))))

          0 0
          • dada  

            …ne!

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • SELMIRA  

        Heyjééééééé! Ta je křááááásná! Musí být MOJE!!!

        0 0
        • hmi  

          …to se budes muset mooooc snazit;) rozmazlovat hodnotici komisi atd;)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • SELMIRA  

            a až ji vyhraju doufám, že mi na ní dáte autogramy s věnováním osobním :o)

            0 0
            • hmi  

              …se ti podepisem kovovou padesatkou na brisko;))))) pupendo rulezzzzzzzzzzzzz­zzz!

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
              • SELMIRA  

                to mě neba neumíte vymyslet něco novýho? :o)

                0 0
                • hmi  

                  …nevim esli kdyz vymyslime neco novyho, esli te to bude vic bavit…znas ty nase napady;) mozna s tebou zkusime Machacka, ten se na tobe taky hezky podepise;))))

                  0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Genarito  

      tak dopsal jsem pár slov k sobotě /…/article.php?… a pár fotek z neděle: /…/article.php?… :o) a jdu spát… zítra konečně na kolo

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • hmi  

      Heeej, sem byl neska sluzebne na Lesny, projeli sme i dve navrhovany cyklostezky a celkem gut;)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • dada  

      heeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!

      vcera probehlo dulezite jednani a vysledkem je ze mam na lesny vymodleno 14 postelíííí

      takze samo bydlí: dada+kač hmi+andy scret+kamarad pítrs+evík lenča+tetaselma a…ehm…kuba+geronýmo …prosím neberte ten zalehací pořádek jako pevný určitě budou i třílůžáky :)

      jelikoz Radek z chomutova chce spat venku---teda po dnesni ceste do prace mu zacinam fandit---tak ty vymodlený 2 lůžka navíc sou pro easyridera s ubinou

      vypadl totiz sob se sobicí…cest pamatce jejich veseleho vztahu :(

      je nas teda 16

      jo a nejdulezitejsi informace na zaver:

      jelikoz sem jednal primo s panem majitelem tak mame na vecer rezervovan stamgastsky stul pod barem!!!!! exkluzivita :)

      zdar dada

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • hmi  

        ist zupa!!!!;))))

        0 0
      • scret  

        hmmm,to zni dobre..

        ale ta kosa rano nicmoc teda:(

        0 0
      • Radek CV  

        Tak to jsi borec, ze ti ten stul zamluvil. Ten totiz patri kazdy vikend chlapum z Pysne. Snad bude pristi tyden lepe. Ale uz jsem spal predloni v Novem Meste ve ctyrech stupnich a dalo se to vydrzet. Ale musel jsem se pekne „nacpat“. Tak pocitame s tim vlakem do Bohosudova. Mozna pojedeme tim drivejsim, abychom si oproti Vam „Lanovkarum“ dali fora.

        0 0
        • dada  

          jjj sem z toho byl uplne perplex ale nabid to on sam…velka mistnost bude totiz zabrana svatbou, nas je sestnact takze pod barem sedime my a majitel a Pysnaci maj asi holt smulu

          0 0
      • easyrider  

        Zdar. Sory že reaguju pozdějš… Už se ví odkud se pojede??? Páč my jedem, jen když se vyráží z ústí. Navíc já nevim jak to budu mít v práci a ubina zas v autoškole. Každopádně – místa nám nerezervujte – musíme spát na chatě na Zákoutí – ubiny babči by to nepřežily, kdyby sme jeli přes chatu a nespali u nich. Nekamenuj mě – kdybys je zanl, pochopil bys. :) Kdybys potřeboval něco důležitého, plís na mejl – chodím sem sporadicky. Díky a těšíme se!

        0 0
        • dada  

          takže vypadá to na 99.999999 odjezd z UL

          to taky znamena že přes zákoutí prostě v sobotu nepojedem…

          jak tomu teda mám rozumět???

          0 0
          • easyrider  

            Hm to je pravda, to by byla komplikace. No tak ok. Jak řiká klasik, ********* je pro děcka, chlapi si vypijou. Takže ju, spíme s Vámi na Lesný. :) A už to nebudem komplikovat.

            0 0
    • Genarito  

      kurňa… Tesák vozí na předku Schwalbe Nobby Nic 2.25? nebo 2.1? Bych dnes koupil 2.1, ale nevím jestli nebudu jak žiletkář :o)

      0 0
      • Tesak  

        ja mam 2.25 ! nekupuj ty hubeny,to uz je moc velka ziletka!!

        0 0
        • Genarito  

          kurňa a kde je mám koupit? :o)))) v UL krámech nic nemaj… tady v Koloshopu maji jen 2.1, ale asi tam cinknu

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Burizon  

        Není 2.1 jako 2.1… ;-) Někde je to pneumatika jako od traktoru a někde je to žiletka. Celkem jsem to nepochopil. Ale já mám 2.1, co se tváří skoro jako 1.95 a v poho. I když příště jdu do širší…

        0 0
        • scret  

          jj,dulezita je skutecna sire gumy… tenci nez normal jsou treba IRC a spol.

          0 0
      • scret  

        2,25 je uz zbytecne tlusty… esli to mas na HT,tak ti 2,1 musi stacit… neni umeni jezdit na tlusty gume:)))

        0 0
        • Genarito  

          no jenže tesák má 2,25 a přijde mi, že je stejně široká jak 2.1 Specialized… ti fakt nevím :o)

          0 0
          • Tesak  

            spešly dělaj tlusty bačkory a klido tomu rikaj 2.0. Swalbouni zas delaj celkem ziletky a rikaj tomu 2.25. myslim ale ze to je tak akorat,min rozhodne ne! nenech se woblbnout!;)

            0 0
            • Genarito  

              ty vo Tesáku dám na tebe :o)

              0 0
              • Tesak  

                správně !!! : )

                0 0
                • Genarito  

                  no nebudete tomu věřit jak jsem rychlej… Nobby Nic 2,25 už mám pod stolem :o) hodím to na předek, v zádu nechám asi ty shity bo se mi tam Racing Ralf nechce dávat, protože děsně slejzá… jezdím taky dost po asfaltu :o)

                  0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
        • hmi  

          …prave ze na HT je 2,3 minimum;))))

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • hmi  

        …sou i jiny moznosti nez schwaby, ze pane Kubo;))))

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • dada  

      jeee houmi s prezidentem maj dred!!! napisem mu tam neco nee?

      0 0
    • SELMIRA  

      hey! 113 novejch – to si snad delate prcu, ne? to nestiham cist :o(

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • dada  

        ani to necti o nic si neprisla…půlka z toho sou dohady o sirce gumy a druha pulka cukrbliky geronymo/lenun­ka…takze taky sirka gumy :)))

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Genarito  

          ty seš fakt trouba :o)

          0 0
        • scret  

          hele,kubajz o kousek vejs neco naznacil o karbonovym fullu… nenapinej me,co to bude??ja myslel ze jdes do toho outletovyho Canyona

          0 0
      • Genarito  

        to je vidět jak nás zanedbáváš :o)

        0 0
        • lenunka  

          Brý vodpoledne, tak jsme dohodli s pítrsem tak na 99% ty lužický na NEDĚLI, má bejt lepší počasí. Pro velkej úspěch opáčko výjezd na hvozd a luž. Bomba vařej v krompachu nebo na luži – říkala moje maminka:o)))Sraz cca 7:45 u hlavního nádraží, jede se autama. K dispozici dvě. Počítám že jedu já:o)), pítrsovi 2–3 kousky, genarito a kuba. Ještě by se vešli cca 2 kousky. Tak pište, nebo bude vopsazeno:o))) Jooo, a kubo s tesákem, slibovali ste mi odkaz na fulla pro mě, a jak koukám tak koukám, furt nic nevidim:o)))

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Burizon  

            Tak jsem chtěl vyučovat sjezd do Světlé, ale kolo je v servisu do úterý, takže pak se pochlubte, co jste dali, co ne a co příště určo dáte ;-) Myslím tím teda sjezdy :-)))

            0 0
    • kacacka  

      Ahoj děcka, tak jsme dneska dali s Dádou ujasňující trasovou výpravou a zjistili sme, že si z nás dělaj prdel…páč takový cyclostezky můžou fungovat třeba jen 2 měsíce v roce…takže sme asi divný…dobrý KAČER :)))))

      ps: kdy a kde se uskuteční upřesňující schůzka…navrhněte volné termíny :)))) (hlavně ať tam maj RUM :)

      0 0
    • kacacka  

      …a další ukázka toho, že lidi jsou různí…:( chjó

      0 0
      • scret  

        jo,to uz je rozbity nejakou dobu,jsem tam slapal cca pred 14 dnama a uz to tak bylo rozflakany…:((( fakt kokoti! se neda ani jinak nazvat! nechapu jakymu blbeckovi muze vadit tahle cedule…

        0 0
        • Genarito  

          no a ani nejde říct, že by to udělali mladí co šli právě z hospody :o) Jinak my s Lenčou, Petrsem a Evčou to tam viděli zhruba před měsícem

          0 0
      • lenunka  

        Cauky, jo!!!! Tohle mě taky vytočilo:o(

        0 0
    • Genarito  

      Tááák dnešní bikování v Lužičkách bylo taky good :o) Co se týče mě, tak jsem toho víc vyjel i sjel. Opět mě překvapila Lenča se svou suprovou technikou. I když se bojí o svá lýtka, tak to tam dávala šutr nešutr :o) Petr mi naštěstí dal nový plášť. V UL jsem přišel na to, že ho mám řízlej. Asi bych brzy skončil. Honza vydržel až do konce a Evča taky zabojovala. Já měl opět asi 6 pádů a moje pravé lýtko by zasloužilo nějakou tu plastiku :o) www.bikebase.cz/article.php?…

      0 0
      • Burizon  

        Koukám, sjezd pokořen :-) Jen co mi má hlavička nebere, jak někdo může za vyjížďku (a teda podle mě nic extrémního tam nebylo) nabrat 6 pádů… To buď musí být talent, nebo je „pád“ přírovnáván k „nucenému vyšlápnutí z SPD“… Fakt nedokážu pochopit. U mě je pád prostě na záda… A to se mě osobně stává tak jednou za měsíc…

        0 0
        • Genarito  

          no 2× to bylo kvůli SPD jen překulení, 2× jsem skoro spadnul, když jsem se pokoušel naskočit do kopce s kamenama při cestě na Luž… Jsem byl fakt vyšťavenej a motal jsem se tam :o) Levou jsem šlápnul do stráně a jak jsem se nahnul a přepadával, tak jsem pravou nohou štrejchnul o tác a málem si zaříznul Achilovku :o) Krvavej šrám tam byl slušnej… Jinak já pádu říkám i když si hrábnu jednou rukou o zem nebo když poposkakuju s kolem a vůbec dělám všecno možný abych sebou nešvihnul na zem… Tohle je pro mě pád :o) To že to nějak ukočíruju je něco jinýho. Jinak jsem sebou klasicky nešvihnul.

          0 0
          • Burizon  

            Tak vysvětleno. Podle mého počítání počet pádů = 0 ;-) Takže u mě nejseš žádnej borec :-))) Promiň… Příště zlepšit… :-P :-))) A s těmi krvavými šrámy od řetězovýho kola mám malé zkušenosti taky, jen se to v tom jednom případě neobešlo bez šití. :-( Buď rád, žes dopadl relativně dobře, je to hrozná pakárna mít nohu na chvíli „indisponovanou“ :-)

            0 0
        • Genarito  

          jinak s tím extrémem. Tohle taky nechápu jak se někdo může divit, že třeba někdo nevyjede Milešovku, když to sám dá… Nebo nechápu jak se někdo může divit tomu, že je někdo jinej unavenej, když on sám neni. Proč se divíš? :o))))))) Když jsem vjel poprvé s Lenčou do terénu, tak jsem byl 2× slušně složenej během 500 metrech.

          0 0
          • Genarito  

            takže tím chci říc, když hodnotíš, že tam nic extrémního neni, tak se to týká tebe a nehodnoť druhý ze svýho pohledu. Se taky dalším nedivím, že po 3h cítí únavu a já se teprve rozjíždím. Prostě každej je nějakej, ne? Zkouším svoje hranice a proto to takhle dopadá. Viz článek na BB „Kokořínsko s Tesack's familly“

            0 0
            • Burizon  

              No, minule jste vypadali a jeli jste na moje oko celkem drsně, rychle, dobře a dravě, takže jsem myslel, že není problém pro vás (tebe) zvládnout většinu sjezdů, co Lužický nabízejí. Žádný extrém srovnatelný s tratěmi DH. Chce to jen si ujasnit měřitka, že :-) A teda nastupovat do výjezdu na Luž, to teda smekám, já jdu už od asfaltky (z německé strany) :-) Ale o fyzičce to moc není…

              0 0
              • Genarito  

                to je o rozumu :o) jestli to vůbec má cenu… No Hvozd byl dnes v poho. Luž jsem podělal technicky v tý první větší točně vlevo nahoru kde jsou kameny… tam jsem před skopčákama 2× vycvakával jednou jsem si to fakt namířil předním kolem mimo cestu rovnou vlevo dolu ze stráně :o) Od tuď mám řízlou nohu. Pak jsem tam naskočil, vyjel ty kameny na krev. Chtěl jsem si v sedle dáchnout a tak před vracečkou doprava jsem si udělal dvě kolečka :o) nijak to nepomohlo a v půlce dalšího stoupání jsem slejzal… Prostě Luž v tomto životě nezvládnu :o) Jsou tací co to daj. Normálka…

                0 0
                • Burizon  

                  Ještě, že mě to, zda někdy vyjedu Luž, netrápí. Prostě ji nikdy nevyjedu a hotovo. :-) Nemám ty ambice… Než z toho budu mít někdy větší radost z pokoření nějakýho sjezdu.

                  0 0
                  • Genarito  

                    já dnes na Luž jel s tím, že prostě zabojuju… ne pro to abych jí vyjel. V tom mám jasno, ale abych z ní vyjel co nejvíc, což se stalo.

                    0 0
          • Burizon  

            Vůbec nemluvím o fyzičce! Až bych si tipl, že bych byl první, kdo by z nás dvou odpadl dřív. Mě jen udivoval počet tebou napočítaných pádů, když jste jeli celkem přijatelným terénem. Ale jak říkáš, co je pro mě bez pádu (přijatelný terén), může být pro někoho s pádem (terén nad schopnosti jezdce). Ale pak docházím k úvaze, zda mělo cenu na tom kole být, když přišel ten nějaký fuj úsek. Já se tedy rád neničím jen proto, abych si něco dokázal… Prostě se vysvětlilo to, žes de facto ani jednou nespadl (buď a jsem rád/i) a tak to má být ;-) Jen to jsem chtěl vědět. Teď už se nedivím a divit nebudu, až dál budeš počítat své „pády“ ;-) Dobrou noc přeji ;-)

            0 0
            • Genarito  

              No zkouším co to jde… když něco nesjedu poprvé kvůli strachu, tak se o to třeba příště pokusím, i když ten strach je pořád… z toho jsou ty krizovky.. Dobrou

              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      hmm,chcije a chcije:(( jsem zvedavej esli bude takhle i vo vejkendu…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scret  

      jsem se chtel vsech zeptat,esli nechcete olej na kolo,ouplne super,maze a nelepi… je to Denicol spray,cena cca 238 kacek,kdyz uz to objednavam…

      0 0
    • easyrider  

      Nazdárek seveřani. Tak vše je zařízeno a my tedy definitivně potvrzujem účast… Takže Mozci akce, brzy zdělte podrobnosti, ať se mi ze středozemě stihnem připravit! :) Jinak jak tak koukam na počasí tak asi bude nutné pro pocit sucha a bezpečí zakoupit nějakej tan blatník…

      0 0
      • easyrider  

        Eh, teda „mY“.

        0 0
      • dada  

        a přijedete v pátek nebo až v sobo?

        0 0
        • easyrider  

          Prijedem v pátek odpo (k ségře) – ta bydlí kdesi ke konci ústí (po proudu). Jiank v ústí se absolutně nevyzname, takze az budes popisovat nejake misto, tak moc prosim priblizit podle nejake vyznamne stavby (gigamarket, benzina strekov, zoo…) :)

          0 0
          • easyrider  

            Jo,tak je to asi konečná troleje 51 – Neštěmice. Tak asi tam budem sídlit.

            0 0
            • dada  

              zupaaa bude kalba jaxsviň…pošli mi do mejlu telefon yea!

              0 0
              • Radek CV  

                V kolik budete v so nasedat na lanovku? Jestli staci prijet tim vlakem v 10.33 do Bsudova. Kudy pojedou nelanovkari nahoru? Nejak lesem nebo asfalt?

                0 0
                • dada  

                  vypada to na sraz v 11:00 na komarce tak 10:33 je mozna pozde ale jelikoz vam nic lepciho koukam nejede tak na vas holt pockame no…

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
      • dada  

        jinak blatníky už máme vobjednaný…:)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • scret  

      eee,ja jsem ted kazdej den zadrenej v praci:(( takze vyjedu na krusny zas po dlouhy dobe…to bude zas bolet prdel:(( pro rejpaly: od sedla!:))

      0 0
      • Genarito  

        nezapomeň se namastit… to pomáhá :o)

        0 0
        • hmi  

          taky je dobry pouzit sirsi velkoobjemove plaste na zadni kolo, dost toho utlumi;))))))) ikdyz vy jedete oba na softailu…;)

          0 0
          • Genarito  

            na zadek širší plášť? :oO To myslíš jen kvůli šlapání do kopce? to neeeee :o) mě stačí do zádu 2.0, když bude mít pořádný vzorek :o)

            0 0
          • scret  

            na jakym softailu? Genarito koupil novej ram?:)

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • Genarito  

              si z tebe dělaj prdel… mám ho odpruženej díky prasklině v zádu :o) jsem zvědavej jestli se mnou o víkendu budete chtít jezdit, protože mi to křupe víc než Kubovi :o) Hele a příští týden už založte nový thread… ta stránka co se teď načítá má už přes 1,3MB :o))))

              0 0
    • hmi  

      Bych touto cestou chtel spolecne s panem Kubou podekovat verejne panu Dr. Dadovi, kterej nas vcera v restauraci obdaroval ekskluzivnima mikinama az z USA. Bo sme ted samponi-hezouni, zvazujeme navstevu tanecni zabavy (DISCO) a hledame ze tim ucelem spolecnice odpovidajici urovne;) Se hlaste devcata.....;)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • dada  

      no tady je zas po ranu veselo :)

      ja ale budu vazny a ve spechu sem vkladam zaver ze fcerejsi porady nejuzsiho vedeni:

      takze vzhledem k pocasi a tak a vubec sme se rozhodli pro variantu busovou tj. odjezd v 9:00 cyklobus na adolfov (sraz nejdele v 8:45 by sme zabrali duchodcum mista k sezeni!) znamena to tedy ze chrti zustanou ve svem snazeni zcela sami a take ze sraz na komarce bude do 10:30. Chtelo by to popremyslet jestli chomutovaci nemuzou vymyslet necorychlejsiho-pokud byste jeli na tech 10:33 do bohosudova asi bysme se na vas dost nacekali tak to zvazte.

      No a hlavni porada a ladeni formy bude samo zitra, vypada to na shenkenau, este upresnim, izirajdroj zavolam

      zatim dada

      0 0
      • dada  

        hele jako navrch joo: by mohli chomutovacii vystoupit uz v Oldrichove (10:18) a jakoukoli cestou necestou vystoupat na nove mesto resp vitisku a sraz cca 12:00 tam coo?

        druha moznost je teda jakoze cekat na vas na ty komarce noo…ale se bojim ze bych pak uz votamtad nevodjel…

        0 0
        • scret  

          kua,10:30 na komarce? to je hodne sibenicni,se ani nevyspim:)) no uvidim,mozna se taky svezu busem… dyk na Lesny musime bejt za 5 hodin… no ikdyz esli se po ceste stavime nekde na jidlo,tak to bude akorat…

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
        • Radek CV  

          To Nove Mesto uz me take napadlo. On nam tam jede i cyklobus primo z CV, ale tim nepojedeme. Chceme proste zkusit slapnout tu Komarku (Bournak uz jsme slapali z Hrobu). Vas harmonogram rusit nebudeme. Bud pojedeme drivejsim vlakem nebo se Vas budeme snazit dohnat (to tedy pouze v pripade, ze date nekde gablik a pivsony (N.Mesto, Kliny, Jiretin – podle toho kudy vede trasa)). Asi bude vhodne hodit do mailu telefon. Zitra potvrdim po obede, jak pojedeme

          0 0
          • Genarito  

            kdyžtak dej vědět, kdy budete a v kolik hodin. Sjedu pro vás a pak pojedeme společně na Komárku

            0 0
            • Radek CV  

              Tak jsme se definitivne rozhodli, ze pojedeme vlakem v 8.25 z CV. Sice s prestupem, ale budeme v Bohosudove v 9.33. Tak snad ta hodina casu uz bude prijatelna. Nevis jak dlouho to trva nahoru po asfaltu? Nebo chces jet nekudy jinudy?

              0 0
              • scret  

                cca hodinu a neco? ale zalezi na fyzicce… kdyz se jede dolu,tak to je docela dlouhy:)

                0 0
              • Genarito  

                když jsem udejchanej, tak 45 minut :o) z Bohosudova to bude tak 1:15 v klidu :o) Vypadá to, že tam budeme na čas

                0 0
                • Genarito  

                  jo prdlačku :o) tak to Dáda chce, abychom ztratili na začátek trošku energie a museli šlápnout :o) no nevím… bude to na těsno :o) Za hodinu se to dá, ale byl bych zbouranej :o) chci jet v klidu

                  0 0
                  • scret  

                    a odkad pojedes ty? ja pojedu asi s kamosem pres Chlumec,nahoru kolem staryho nadrazi a na Komarku…anebo se na to vyflaknem a pojedem cyglobusem:) protoze co si busem nalhavat,je to pohodlnejsi,navic pocitam ze nepojede toliko lidi,vetsina „luftaku“ uz ma kolo zazimovany:)

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                    • Genarito  

                      bych jel normálně přes Chlumec a Krupku s Chomutovákama nahoru po silnici :o)

                      0 0
                  • Radek CV  

                    No my pojedeme taky v klidu. Nerad bych na Lesny rozbaloval spacak po dvou pilsnerech

                    0 0
    • dada  

      abyste věděli proč se nesmí rušit klid v nekolikatisí­ceihekarové oboře fláje…i ostatní fotky soou zajímavý…:( www.oboraflaje.cz/…age00012.htm

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • easyrider  

      Hej hola seveřani – tak my jsme v poslední fázi leštění bajků a vyrážíme! Tak pak dejte vědět kdy a kde je porada! Zatim čau!

      0 0
    • kacacka  

      :((((((((((((((( teta šelma nejede :((((((((((((­((((((((((

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • kacacka  

      tak na večír jsou zarezervovaný kroupovi – plznička :) mňam buďte tam v 19.30

      0 0
      • scret  

        jeee,proc se nezamluvi neco ve meste??:(( to maj vsichni stejne daleko…takhle pojedu autem,coz je na h… teda na nealko:((

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • kacacka  

          jo vem kolo ty lemro :)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • easyrider  

        jee a nevíš přesnou adresu, bychom si to mohli najít na mapách?! díks… no a to asi taky budem muset autem :( fujj, zas ten birel, už aby ubina měla řitičák!

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.