Velo 5/2014 - scan dlouhodobého testu

20 nepřečtených
  • zaslepenec

    zdravím, nenašla by se nějaká dobrá duše a neposkytla scan výsledku dlouhodobého testu kol z vela 5/2014?

    Pokukuju po Trek Remedy a zrovna tohle číslo mi nějak uniklo. Díky moc.

    0 0
    • noviisek  

      Pomožte mu prosím někdo, je úplně hrozný, když žiješ ve městě, kde

      není žádná trafika a nedá se nikam dojet.

      0 0
      • Breakpain  

        Je konec června … to tam asi těžko bude květnové číslo, teď už budou spíš červencová vydání ne?

        0 0
        • noviisek  

          Aha, on se narodil teprve teď, tak to se omlouvám.

          0 0
          • Krejca  

            Nestih koupit tak to ted poptává,co je na tom tak hroznýho?

            0 0
            • noviisek  

              Nic, autorská práva vlastně neplatí, pardon, že jsem plašil.

              0 0
              • Krejca  

                Vzpoměn si na to až budeš stahovat něco z netu,používat kopírovaný soft a nevím co ještě ,když jsi tak bezúhonnný :-D

                0 0
              • Pete1985  

                Se vsadim, ze veskerou hudbu, vsechny filmy/serialy, a vlastne veskery sw na tvem pc je legalni.

                0 0
                • noviisek  

                  Prohrál bys ;) Na PC mám vše legal. Filmy, seriály, ani hudbu na PC nemám a soft bych si jinak nepořídil.

                  Koukám, že to je ten rozdíl mezi náma.

                  0 0
                • jIrI___  

                  Stahovat hudbu, filmy a seriály není nelegální, kdy si to lidi už konečně uvědomí. V podstatě za ně platíš už při koupi jakéhokoliv záznamového média.

                  0 0
              • n04r3d  

                autorská práva jsou porušením vlastnických práv

                0 0
        • Lister  

          Co jsme se tak díval u nás na krámu, tak tam standardně leží starší čísla snad celého ročníku (za sníženou cenu), což je pochopitelné, protože kdo by to dobrovolně kupoval :-)

          0 0
    • MirosPikos  

      Kdybych ho měl, tak ti to vyfotím… a to obvykle prudím nad podobnou poptávkou. Snad se nějaký dobrodinec najde. Ale nemyslím si, že by ti ten dlouhodobý test beztak něco přinesl.

      Mrkni na nějaký jiný recenze, třeba ti to bude stačit. Ale beztak už je máš najetý. Jen nevím, jakou verzi. Velo nesleduju už nějaký čas.

      http://flowmountainbike.com/…medy-9–27–5/

      http://www.mbr.co.uk/…medy-8–2013/

      0 0
    • wilda81  

      Je to focené mobilem, ale přečíst to snad půjde

      0 0
      • wilda81  

        hmmm, tak moc ne. Doplň si mail a pošlu ti to tam.

        0 0
        • zaslepenec  

          děkuji , mail jsem si doplnil.

          Velo bych si koupil, kdy někde bylo. Testy na Remedy právě nikde nejsou, proto mě to zajímalo. Klasicky řesím Gianta, Canyona a Treka.

          Každopádně díky za exkurz do světa autorských práv :)

          0 0
          • drbo  

            Tady ho máš hned :-)

            0 0
          • MirosPikos  

            Z časopisu stejně kolo nevybereš :) Chce to si kola půjčit, což nebude u Treku a Giantu problém. Když budeš mít štěstí, seženeš někoho s Canyonem, kdo ti půjčí sednout. A pak se rozhodneš. Velu jsem nikdy moc nedůvěřoval… tak jako tak, je to jen časopis a v něm jen lidi. Každý má preference trochu jinak položené.

            0 0
            • jIrI___  

              A navíc každý výrobce/dovozce nabídne jinou odměnu za umístění svého produktu na předních příčkách.

              0 0
    • john34  

      mrkni do emailu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.