Výběr hydraulickych brdz do 5000 kc :))

38 nepřečtených
  • Dan.45

    U jakych hydraulik lze nastavovat externe vzdalenost desticek od kotoucu krome Avidu ?, děkuji.

    0 0
    • Ricci  

      Kde si prisiel na to,ze u Avidu sa da nastavovat vzdialenost dosticiek? :-)

      0 0
    • Ruprt2  

      u Avidu to nejde.

      0 0
    • kubad  

      U brzd Avid Elixir CR, Juicy 7 a Code 7 červené regulační kolečko „pad contact“ nemá žádný vliv na mechanické posunování destiček od kotouče, ale pouze nastavení tvrdosti a účinnosti brzdy. Brzdy Avid Elixir R tuto možnost „pad contact“ nemají.

      0 0
    • oldaka  

      Avid Elixir 5 – zadny nastaveni

      Avid Elixir R – nastavni pozice paky (hodne prijemna vec)

      Avid Elixir CR – nastaveni pozice paky; nastaveni kontaktniho bodu desticek

      0 0
      • Ricci  

        Len si nemylit nastavenie kontaktneho bodu(mrtvy chod) s nastavenim vzdialenosti dosticiek…

        0 0
        • oldaka  

          chapu to tak, ze tim nastavim jak dlouho pujde paka na prazdno nez zadne brzda reagovat, je tak?

          0 0
      • martinpav  

        5-ky maju nastavenie pozicie paky ale len pomocou imbusu

        0 0
    • Ruprt2  

      nedávno jsem se dozvěděl, že tuto možnost mají brzdy shimano.

      Není to z mé hlavy, ale od uživatele fousek

      0 0
      • nox159  

        vsechny? popr. ktere konkretne a cim se to nastavuje? ;-)

        0 0
        • Ruprt2  

          Fousek mluvil o XT z toho usuzuju, že asi i XTR.

          0 0
        • mirav  

          LX taky

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            LX? Ta má snad taky jenom imbusové nastavování vzdálenosti páky od gripu, ne? Jestli to má LX, tak to má asi i moje SLX, o čemž nevím :-) Ale pochybuju

            0 0
            • Dan.45  

              dekuji a jaky brzdy by jste mi teda doporucili ve srovnani cena/vykon ? premyslel jsem o avidech Cr, XT mozna i XTR ae ty jsou uz dosti drahy :(

              0 0
            • Ruprt2  

              Mám pocit, že imbus pro vzdálenost páky od řídítek mají snad všechny brzdy.

              0 0
      • kyl  

        Tak to mám asi jedinej já Shimana u kterých to jde (nastavit bod kontaktu desek s kotoučem i vzdálenost paky od gripu)a to jsou obyč.525-ky :-)),malé točítko na desky,větší na páku.

        0 0
        • Vilém  

          Nj, ale to je ten tvuj tuning. Jeste tak vymyslet, jak by slo u 525ky dostat desky dal od kotouce.

          0 0
          • kyl  

            Proč,škrtají :-)s tím nemám nejmenší problém,v tomhle jsou náby SunRace JuJu,super (ložiska už ne),kolo vyndám,dám zpět a dobré,desky sedají sotva se dotknu páky a neškrtá:-)

            0 0
            • Vilém  

              Nikdy jsem s tim nemel problem, ale ted jsem ji dal mlade dopredu na kolobezku a jelikoz tam pouzita vidle krapet pruzi, tak si semtam skrtnou. Takze bych uvital vetsi mezeru, coz je jednoduse neresitelne.

              0 0
              • kyl  

                To asi ne,pístek v páce už není kam dál posunout.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.