• blaza84

    Zdarec, poradí nějaký guru přes televize s výběrem?

    Požadavky mám

    • úhlopříčka kolem 100cm
    • full HD, 100Hz
    • nechci internet a nějaký zbytečný chytrý funkce
    • nemusí to mít tuner na satelit
    • rád bych se vešel do 10 000,–

    Doporučili/ne­doporučili byste nějakou televizi nebo výrobce? Díky

    0 0
    • vasek80  

      Kupoval jsem před 14 dny tuto. Chtěl jsem původně HD plazmu Panasonic, ale mladé se nelíbil její vzhled a já se nehádal. Nakonec jsem spokojenej. Jen na Mallu mě stála před vánoci o litr méně.

      0 0
      • vasek80  

        Jo a překvapilo mě citlivej tuner, samsung na stejném místě má problémy.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Mig_all  

      samsung

      0 0
      • blaf  

        v tyhle cenovy kategorii nejde doporucit jen znacku, obecne jsou vsechny modely spis horsi a je potreba vybrat ten co je nejlepsi

        0 0
    • StuntJ  

      V téhle cenové kategorii je to vcelku jedno …

      0 0
      • blaf  

        v tehle cenove je prave hodne dulezite spravne vybrat, da se koupit hrozna srajda, na kterou se neda koukat, ale i rozumna koukatelna tv

        0 0
        • StuntJ  

          Dnes je to jedno, seká se to v pár továrnách v turecku/číně a jen se na to lepí jiné značky …

          0 0
          • scota  

            Co třeba Panasonic. Seká se to někde v Plzni nebo tam někde.

            http://www.czc.cz/…8925/produkt?…

            0 0
            • StuntJ  

              To je jedna ze světlých výjimek, ale taky na ně dojde, zájem o kvalitní a bezporuchové přístroje moc není …

              Takže snad nastávající přetřes v Panasonic je zařadí tam kam by měl patřit už dlouho, do levné spotřební elektroniky na dva roky …

              0 0
    • blaza84  

      Chystá se nová norma pozemního vysílání a to DVB-T2. Až DVB-T skončí (nevím kdy to bude, určitě až za několik let), tak bude potřeba zase nějaká krabička alá set top box. Tuner DVB-T2 má tato televize http://www.mall.cz/…-kdl-40r474a . Co na ni říkáte?

      0 0
      • vasek80  

        Četl jsem pár článků na DVBT2 vysílání a všichni se shodují, že je to až poslední parametr dle kterého vybírat.

        1. cca 10 let se na to „těšit“ nemusíme a do té doby bude

        většina tv několikrát překonána at už technicky či morálně

        1. v rakousku, kde DVBT2 běží, tak na tom jdou jen zpoplatněné prémiové

        programy. Stejně jsou ale TV vybavené nějakým recieverem, protože kvůli zpoplatnění je potřeba mít na to kartu a u nás to patrně bude taktéž zpoplatněné.A pa­ralelně ještě delší dobu budou vysílat bezplatně na DVBT.

        0 0
    • MirosPikos  

      Já si pořídil krbový kamna místo televize :) Dávaj tam pořád něco, co jsem ještě neviděl, hejbe se to a ještě je z toho teplo.

      O televizi uvažuju, vedle kamen, hezky na zeď, aby to nezabíralo zbytečně moc místa. Vysílání je mi šumák, nic kloudnýho tam nedávaj a Simpsony nebo South Park si pustím klidně na PC. Na filmy posledních let se také nedá dívat. Povede se tak 1 film z 30ti. Zbytek stáhnu, pustím prvních 5 minut a buď to rovnou ukončím, nebo u toho usnu. A to si vybírám jen ty lépe hodnocené. Děsím se těch lidí, co ty filmy hodnotí :)

      Pokud bych vybíral, tak půjdu s cenou také kolem 10-ti. Jen mě zaráží, že si člověk musí k takové placce kupovat dodatečně Wifi kartu. Tchýni jsem vybral něco takového http://www.mall.cz/…ra-tx-l42e6e?… což už má Wifi v sobě. Obraz lepší než stará bedna od Sony. Takže ona je spokojená.

      Vybíral bych napřed doma, podle parametrů a recenzí a pak bych si televizi vyzkoušel. Hlavně jak svižné je ovládání, aby si člověk nenaběhl a nekoupil nějako plečku, jako kdysi naši koupili LCD Samsung (kolem 17k). Rychlost ovládání je děs a začíná se ztrácet obraz – pomůže poklepání v pravém horním rohu.

      Tady bych se nebál toho Philipse nahoře odkazovaného. Co čekat od bedny za 10k? Tohle bude postačující. Víc to neřešit a radši jezdit, když máme tak hezkou zimu :)

      0 0
    • nitraq  

      Rodiče přítelkyně měli před vánocema úplně stejný požadavky, jen ten tuner chtěli. Vybral jsem tenhle Samsung a obraz docela v pohodě, ale začal jsem si všímat duchů. Ty se vyskytujou, když je v obraze větší bílá plocha a na ní se rychlejc pohybuje něco výrazně barevnýho (černá, červená). Za tímhle pohybujícím se objektem jsou pak jeho tenký obrysy. Musim napsat do mallu, jestli to je reklamovatelný.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • StuntJ  

        Normálka u levných pomalých panelů …

        0 0
    • maajkee  

      Naši mi dali za úkol vybrat jim novou telku. Chtěji něco kolem 100cm úhlopříčky. Nejvíc sledujou obyč televizi a semtam pouštěj něco z dvd. Místnost kde telka bude je spíš tmavší, takže s viditelností není problém.

      Cenový limit 7–9 tisíc.

      Mně osobně by se líbila tahle plasma , většina lcd co jsem viděl se mi obrazově nelíbila, naopak obraz na plasmě mi přišel vždycky hezčí a koukatelnej i z úhlu.

      Myslíte, že to bude OK volba?

      0 0
    • Njaji  

      Čau,

      měsíc koukám na toto. Má to net (na pikaču:-)), ale jinak ok. Slušný tuner a obraz zatím OK. Snad jen plechový zvuk…

      http://www.alza.cz/…-d475153.htm#…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce