Zápis ze členské schůze ČeMBA 2010

301 nepřečtených
  • Sobi

    Tak konečně je tu zápis z členské schůze v podání pánu Slavíka a Kvasničky:

    http://www.slideshare.net/…keschuze2010

    popřípadě:

    http://www.cemba.cz/clanek.shtml…

    0 0
    • Pijer  

      Už jsem to dával do sousedního vlákna

      0 0
      • Sobi  

        Teď už jsem si všiml :-) prvenství ti tedy neupírám :-) ale samostatný vlákno bude podle mne lepší :-)

        0 0
    • Sobi  

      Z toho Kvasni a všech jeho věrných je mi opravdu špatně. Zase si tu vymýšlejí bludy o parazitech… na jeho singltreku s.r.o. nikdo nechtěl parazivot. Za mne: já jsem nechtěl aby singltrek parazitoval na české krajine na úkor ostatních, stávajících, krásných a početních lesních cestách.

      jedinýho parazita bikingu vytvořil a oživil TK a jeho grupa.

      0 0
    • Volf  

      K tomu už snad není ani co dodat.

      0 0
    • Sobi  

      Tady je prezentace na ČS, zajímavá je část o parazitech!

      http://www.slideshare.net/…4publicfinal

      0 0
      • bochov  

        Sobi cemu se divis ja jsem to take dlouho nechapal proc porad propagovali ten singtreck tad jiz v tom mame snad vsichni jasno.Cembu zalozil jako start sveho podnikani kdyz se mu podarilo dat do kupy ten zazrak v Novem meste tak jiz hold Cembu nepotreboval a pomalu ji zacal utlumovat.Kroky s casopisem VELO nebot . ktery normalni predseda spolku by se rozkmotril s medii snad zadny.A na schuzi se nechat chranit ochrankou to je jiz sila.Dalsi vec s temi cestaky mam snad nejaky rozpocet prijem a vydej hold je to cele lumparna co k tomu chcete dodat.

        0 0
    •  

      nejvíc mě pobavila ta pasáž kde partneři nechtějí dávat dále čembě svý peníze protože maj obavu že by se jich mohl zmocnit někdo z opozice-parazitů :-)), v tom bývalým pidispolku musela bejt legrace :-)

      0 0
    • roud  

      Mě se hrozně líbí věta vytratily se téměř všechny peníze xD xD xD

      0 0
      • Beeda  

        asi nakym tkunelem :-D

        0 0
        • roud  

          a další hezká věc je že TK se rozhod pokračovat na rozvoji singltreku i bez čemby xD xD xD

          0 0
          • mr.antik  

            Ono, kdyby to nechal, tak ho z novýho města vyženou vidlema a lopatama (teda nic proti Novýho Města :-)))

            Nicméně doufám, že se najdou nějaký lidi, který stavbyvedoucí (TK+velšan) trošku „usměrní“ v tom, o čem bajking je.

            0 0
        • bochov  

          Toto s temi 250 000 mne take pobavilo kazde o.s musi vest ucetnictvi a z toho musi byt znat kde se penize podely nam to predseda ukazuje kazdou schuzi a neni problem.

          0 0
      • dreamkiller  

        To účetnictví ČEMBY asi bude pěkná taškařice. Co na to řekne FÚ ?

        0 0
    • mawrhis  

      vůbec se v tom neorientuju, je to dlouhý a nemám čas to číst ale rád bych věděl alespoň v náznaku o co se jedná.

      nemohl by to někdo shrnout nějak jednoduše do pár vět?

      0 0
    • Polka  

      Ten Kvasnicka je takovej bezbrannej chudacek, cistej jak slovo bozi a ty kuy paraziti vsechno zpusobili :-D

      0 0
    • sihomaja  

      Tak tahle zmínka měla být pod každým nápisem ČeMBa, už od začátku, to by se pak zájemci jen hrnuli. Všem by bylo jasné o co jde a žádný parazit jim tu práci nemohl znechutit.

      Tomáš zmínil, že ČeMBu založil s jasnou vizí jako profesionální organizaci, která skrze tým zaměstnanců odvádí práci politické povahy a jako hmatatelný katalyzátor zlepšování podmínek pro bajkováni podporuje profesionálně provedené stezky.

      0 0
    • JSt  

      kdyz odhledneme od obsahu (ten je jasny :-)) ) a prejdeme k forme…

      co si mam o tom zapisu myslet? povazuju to za dost formalni dokument, ve kterem by nemel figurovat hovorici clen pod prezdivkou, cely text by nemel byt plny preklepu a gramatickych chyb. jestli je tohle vystup kvasnicky a slavika za sest dnu, pekne dekuju…

      klidne muzou plakat, ze se do nich zas nekdo trefuje, ale ten bic davaji celou dobu lidem do ruky oni sami.

      0 0
      • mr.antik  

        Když přihlédnu, v jakým stavu to musel psát, tak to chápu :-))

        0 0
        • JSt  

          myslis, ze uz tyden slavi jako, jo? :-D

          0 0
          • mr.antik  

            vymejšlí novou čembu

            0 0
            • Sobi  

              Myslíš Imba european services o.s.?

              0 0
            • Sobi  

              Myslíš Imba european services o.s.?

              0 0
              • Sobi  

                Zdroj: http://aplikace.mvcr.cz/…ch-sdruzeni/

                Seznam občanských sdružení

                Poslední aktualizace databáze: 11. prosince 2010

                Výsledek vyhledávání občanských sdružení

                Počet nalezených záznamů: 1

                IMBA Europe Services, o.s. ,vznik:24.2.2010 , IČO: 22815180 , Adresa: Jablonec nad Nisou, Mechová 17

                0 0
                • sihomaja  

                  No teda čumím, už sem myslel,že ta deska s nápisem „ČeMBa – zapomeňte“ je hotová.

                  0 0
                • Splinter  

                  Zajimalo by mne jestli IMBA o tomhle vi…

                  0 0
                • Polka  

                  Pozadat o registraci musel tedy nekdy v listopadu/pro­sinci 09, takze jeste predtim uz citil, ze mu tece/potece do bot.

                  0 0
                  • Evilcleaner  

                    a co kdyby imba europe services souviselo s zakládáním imba europe, ve kterém čemba měla hlavní úlohu, a o kterém se mluví už asi dva roky?:-) napadlo to už tady někoho nebo každý za jakýmkoli právním úkonem tk vidí tunel?

                    0 0
                    • mr.antik  

                      nějak si tu pověst vybudoval :-)) Superman co chce kopat singly, vést národní organizace a zároveň šéfovat všem evropským bajkerům…

                      0 0
                    • Polka  

                      Po tom co predvedl se prece ani nemuzes divit ;-) Tomu neveri uz skoro nikdo.

                      Clovek ma delat jednu vec poradne a ne „milion“ veci castecne nebo blbe. Kvasnicka chce byt ale u vseho = nerealny chybny pristup, ale treba mu to casem dojde. Dulezity ale je, aby u toho jeho poznavani nenadelal VETSINE bikerum vic skody nez uzitku.

                      0 0
                  • mastihuba  

                    když nad tím tak přemýšlím tak toto celý je výsledek školského systému, který produkuje odborníky na volný čas a na plnohodnotnou rekreaci. Když pak někdo hledá uplatnění tak to muže dopadnout i takhle. :(

                    0 0
                    • Frostty  

                      Ticho tam! :D

                      0 0
                    • pelhrimov  

                      Máš pravdu předsedo, tohle je a bude prapříčina mnoha problémů i v budoucnu. Vysokoškolsky vzdělaní odborníci v obskurních oborech, kteří nemají uplatnění. Tragédie je, že se nakonec uplatní tam, kde se rozhoduje o životě ostatních, protože mají přeci to vzdělání a jsou to experti :)

                      0 0
                      • Volf  

                        To je přícina i současných problémů. Prostě virtuální realita zaměstnanosti bez hmatatelného a měřitelného výsledku. Dřív truhlář koupil od dřevorubce dřevo, to si buď sám nařezal nebo nechal nařezat na pile, vyrobil z něj stůl a pak ho prodal konečnému uživateli. Dnes jeden pokoutný obchodníček virtuálně přeprodá dřevo na pilu, ta pomocí dalšího obchodníčka prodá dřevo truhláři, ten mezi povídáním s obchodníky se stroji, s pracovními pomůckami, s nářadím, s pojišťováky, s finančními poradci a dalšími veškami přeprodá často zase přes prostředníka velkoobchodu s nábytekem. Tam sedí generální manager, manager pro jakost, prodduct manager, manager pro významné zákazníky, manager logistiky, manager pro marketing a všechny tyto vešky opět parazitují na celém systému, který byl původně jasný a primitivně jednoduchý. Celé to popisuje jeden nádherný vtip. Přijede jedne Němec do českého penzionku a říká majiteli, zde máte 500 CZK zákohu na ubytování. Já si prohlédnu okolí a když se mě zde bude líbit, tak se ubytuji. Pokud ne, tak mě ty peníze večer vrátíte a já odjedu. Majitel penzionu dluží svému dodavateli zeleniny, tak mu tu 500 dá. Ten dluží svému dodavateli hnojiv a tak opět tou 500 zaplatí svůj dluh. Dodavatel hnojiv zaplatí automechanikovi 500 za opravu auta a automechanik ví, že dluží 500 tomu majiteli penzionu, protože tam naposled zatnul sekeru. Takže se ta 500 dostala opět do penzionu. Přijde Němec a říká, nelíbí se mně zde, vezme 500 a odjede. a tak jedna záloha vyrovnala veškeré dluhy mezi majitelem penzionu, zelinářem, dodavatelm hnojiv, automechanikem a majitelem penzionu. A pak se může někdo divit, že se svět zmítá v krizi.

                        0 0
                        • karliner  

                          Myslím, že vím o minimálně jednom státu na světě, kde to funguje tak, jak by se ti to líbilo (nebo aspoň jak popisuješ, že se by se ti to líbilo). Truhlář tam koupí dřevo (pod rukou), vyrobí stůl a tajně ho prodá, funguje to sice bez prostředníků, neživí žádné managery, ale je tak trochu jednou nohou v kriminále a pokud může, sedne na loďku a maže za svými příbuznými na Floridu. I příroda je tam hezká, počasí jakbysmet, nádherné pláže, ale řekl bych, že letenku zatím nekupuješ a radši strávíš zbytek života v tom evropském „bordelu“. :-)))

                          0 0
                          • treatt  

                            Hele, teď vážně, víš něco o tom, jak to na tomhle ostrově opravdu funguje?

                            0 0
                            • tonik666  

                              Pár mejch kamarádů tam bylo a že by se tam lidi měli skvěle se říct rozhodně nedá.

                              0 0
                              • treatt  

                                Já tam byl také. A můžu říct jediné. Velká většina věcí, co se u nás o Kubě říká, jsou stejný propagandistický lži, jako jim tam vypráví jejich režim. Akorát u nás jsou to „svobodná“ média, onen hlídací pes demokracie..

                                0 0
                                • karliner  

                                  OK, patří tedy mezi propagandistické lži našich hlídacích psů nemožnost svobodného cestování, podnikání, svobody slova, organizace politických stran atd.?

                                  Nechci ale vyvolat flame o takovém nesmyslu jako je Kuba a Castro…

                                  0 0
                                • Bomba+  

                                  No nazdar… :-( A ja myslel, ze tihle levicaci co pouzivaji slovo „Propaganda“ ve spojeni s popisem svobodnych medii o deni v totalitach, uz vymreli. A ono je to tu znova…

                                  0 0
                                  • treatt  

                                    :-D Ty jseš fakt dobrej..protože mi vadí, jaký lži se tapetujou o Kubě, tak jsem levičák? :-D No když myslíš..

                                    0 0
                                    • ememem  

                                      na majkeeho v tomto smere nereagujem ale u teba by ma fakt zaujimalo co si tym chcel povedat.

                                      (btw ja som tam sice nebol ale otec sluzobne hej a z toho co sme sa bavili (takze to je skoro ako bych tam bol ja :-) ) mi nejak fakt nejde do hlavy jak si to myslel.

                                      0 0
                                      • maajkee  

                                        Chtěl tím jednoduše říct, že nic není tak černobílý jak to média podávaj. To neznamená že on nebo já když s ním souhlasím jsme levičáci.

                                        0 0
                                        • ememem  

                                          hej kua ale o com konkretne je rec? lebo podla toho co viem ja je to o dost horsie jak u nas za brezneva.

                                          lebo zase tak pripeceny aby hodnotil raj na ostrove slobody z pohladu dolaroveho turistu tu neni snad nikto. (aj ked teda mam podozrenie ze zopar by sa naslo ale ti este do debaty zasiahnut nestihli:-))

                                          0 0
                                        • Bomba+  

                                          Specielně ty jsi levičák jak prase. A smajlikem to nezachranis…

                                          :)

                                          0 0
                                        • treatt  

                                          Ano, přesně to jsem tím chtěl říct. Četl jsem toho v našich médiích opravdu dost, o tom, jak tam neexistuje mýdlo, lidi nemají základní léky (to v době největší krize podle všeho tak bylo, ale vesele se o tom píše dál, že to tak je), o tom, jak v podstatě strachy nevyjdou na ulici a kdoví co. Stejný účelový kecy, jako používá jejich místní propaganda, která plije na kapitalismus a kapitalismus zase plije na Kubu..

                                          0 0
                                          • ememem  

                                            tak mydlo snad hej ale to je asi tak aj vsetko.(story o tom jak bolo potreba zohnat zenskej vlozky a ked zrovna nebolo nic otvorene tak im bola poradena miestna bezne pouzivana imitacia z novin (tych maju dost ako kedysi pravda u nas) a bavlnenej handry ma fakt pobavila) pokial ovsem mas usd co uz mozu aj miestny a po povode nikto nepatra (pred par rokmi za vlastnictvo usd mohla byt aj basa) tak samozrejme neni problem nic.

                                            0 0
                                            • treatt  

                                              Tak je otázka, kdy tam Tvůj táta byl. USD jsou zakázané, nepřijímají se, namísto toho slouží CU, tedy kubánský dolar, který má kurz 1:1 s USD :) to jen takový detail. Každopádně to je prakticky nulově industrializovaná země, nemají vlastní průmysl, tak byli závislí na dodávkách zemí, jako bylo ČSSR, proto tam taky nejezdí jiná motorka, než Čezeta..tak je jasné, že po utnutí dodávek z bývalého východního bloku najednou spoustu věcí neměli. (a kvůli blokádě USA) V současnosti naopak všechno těží z cestovního ruchu a ve své podstatě tam již funguje taková první forma soukromého podnikání, ubytování a služby pro turisty (jídlo, průvodcování, jízdy na koni atd)..

                                              A jejich systém už dlouho vydržet nemůže, jsou závislí na turistech, kteří ale zároveň přinášejí jak věci klasického konzumu (v Havaně omladina nadšeně nosí trička a brejle D&G), tak tím, že někdo má přístup ke CU, tak to nutně boří rovnostářské zřízení, na kterém to stavěli. Tak je jasné, že to dlouho nemůže vydržet, protože se prostě ideově vykoření a podlehnou ekonomicky. Proto jsem rád, že jsem viděl ještě „starou“ Kubu..

                                              0 0
                                              • ememem  

                                                Tak je otázka, kdy tam Tvůj táta byl. USD jsou zakázané, nepřijímají se, namísto toho slouží CU, tedy kubánský dolar, který má kurz 1:1 s USD :) to jen takový detail. – asi okolo 2005 a vtedy tam mali 3 meny. usd, tzv. divissu co bol jak si spominal ten „pessos 1:1“ a potom moneda nacional co je „kubanske domace pesso“ s kurzom k usd asi 1:30. naco to je (bolo?) dobre otec nepochopil kedze prakticky vsade brali dolare a to aj domacim ktori ich jak som spominal po „istom uvolneni“ mozu vlastnit a nakupovat aj v tych dolarovych obchodoch. to s tym zakazom dolarov pre domacih je nejaka novinka?

                                                inak si vlastnictvom usd ale moc nepomozu kedze spotrebny material typu mountainbiky (aby sme nechodili daleko) tam aj tak nikde nemaju. na bezne zivotne nutne spotrebaky to ale pomoze.

                                                0 0
                                                • karliner  

                                                  Až Castro zdechne, bude to mít několik různých důsledků – Kuba přestane produkovat špičkové boxery v takové míře jako doposud, na druhou stranu budu moci začít pít kubánský rum :-)

                                                  0 0
                                                  • treatt  

                                                    Že přestane produkovat boxery si nemyslím, na každým rohu je tělocvična, kde se mlátí do pytle. Je to tam s baseballem národní sport, nemusí mít nějakou podporu státu, aby byli dobrý, si myslím..

                                                    A kubánskej rum je fajn, hlavně mi opravdu sedí, jak míchaj takové ty „dámské“ drinky typu mojito. Tam to je opravdu pití, spousta ledu, tumbler se skoro dolije rumem a pak se to jen dochutí :) A co teprv doutníčky..bože…a Kubánky…hmmmm, škoda mluvit :)

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Já vím, že to je národní sport, ale očekávám vývoj jako u nás po pádu bolševika s tenisem, sem tam někdo atakuje špičku, pak pár průměrnejch a konec, protože už nebude fungovat ten motor, že když budeš hrát dobře = podíváš se ven = vyděláš prachy. Kluci zjistí, že prachy jde vydělat spousty jinejch způsobů, který z 99,99% míň bolí a nestojí tolik námahy.

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    Kluci zjistí, že prachy jde vydělat spousty jinejch způsobů, který z 99,99% míň bolí a nestojí tolik námahy.

                                                    Pak začnou hrát ve spartě, jedno jestli fotbal nebo hokej :-)

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    To je smutná pravda…

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    Je asi těžký se dostat na vrchol, ale pak už to myslím celkem jde vydržet.

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Hm, tak to máš asi pravdu..

                                                    P.S. Tohle je na Karlinera, mám pocit, že to je nějak blbě zařazený..

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Dobře zařazený to je :-)

                                                    0 0
                                                • treatt  

                                                  Ano, po další blokádě ze strany USA jsou USD nepovolené, jsou zcela nahrazené CU, moneda nacional dneska skoro k ničemu není, za ní si koupíš dvě věci – pizzu v okýnku nebo doutník :) vše ostatní jede na CU, tedy v zásadě dolaru a šedé ekonomice s tím spojené..

                                                  MTB tam opravdu nenajdeš, ale Kubánci jsou mistři v kutilství, protože prostě nemají nový matroš, tak opravují naprosto všecko :) A co se týče spotřebních věcí. No, prostě tam toho moc není, na druhou stranu, pokud má Kubánec rum a nikdo ho nenutí pracovat, tak je naprosto spokojenej :) Maňána :)

                                                  0 0
                                                  • ememem  

                                                    no ale aj tak si myslim ze sa na to pozeras trocha moc idealistickym pohladom zapadneho turistu co ma plno bubakov. zit tam „normalne“ bych nechcel v danych podmienkach ani den.

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Idealistým myslím ani tolik ne, jasně, pokud máš peníze, tak Ti tam nic nechybí, když jsi v pozici turisty..ale viděl jsem i tu druhou stránku, o který jsem se zmínil třeba v souvislosti s tím letištěm. Žít bych tam taky nechtěl, ale to ostatně v žádné karibské oblasti, baví mě to nějaký čas, pak se ale rád vrátím do naší sychravé kotliny. :) Nehledě na to, že člověk, který žije v demokratickém zřízení dneska už nějakých 20 let by ty absurdity takového zřízení prostě neskousl..

                                                    0 0
                                                  • tonik666  

                                                    Mistři v kutilství jsou nedobrovolně, je to dané nedostupností všeho. Jako u nás.

                                                    A že jsou kubánci s rumem a bez práce spokojeni je psáno kde? Oni se mají dobře, protože se umí mít dobře. To ale neznamená, že je žítí na Kubě něco záviděnihodnýho.

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    To jsem taky neřekl. Jasně, že jsou mistry kutilství z nedostatku, proto tam jsou k vidění neskutečné pojízdné stroje, ať již auta nebo kola. Mimochodem je to hodně zajímavý kontrast, buď parádní americké veterány nebo Moskviče, nic jiného :)

                                                    Když to čtu, asi to vyznělo jinak, než jsem to myslel. Kubánci jsou prostě stejně jako mraky dalších karibských oblastí naprosto vyzívaný v tom směru, že to podnebí prostě formuje mentalitu. Až jednou ten režim padne, stejně bude většina nejspokojenější, pokud budou mít hezky ve stínu po ruce lahev rumu a z houpací sítě si budou užívat pohodu :) jako je to na Martinique a spoustě dalších míst..

                                                    Tím nechci říct, že by nechtěli mít jinej systém, nebo byli spokojení s režimem..

                                                    0 0
                                          • karliner  

                                            I kdyby to mýdlo měli – věděli by, k čemu je dobré?

                                            0 0
                                            • ememem  

                                              ale to zas hej, kubanci nie su ziadne opice, problem je ze pokial neni kupene v spec. obchodoch za usd ale v tych beznych za pesosy tak bych moc nedal za to ze nebude jak vsetko ostatne na pridel.

                                              0 0
                                            • treatt  

                                              Jen pod čarou, Kubánci mají nejrozvinutější zdravotní systém latinské ameriky..

                                              Na straně druhé..mejdlo..na co tam? Do moře kousek, na všechno ostatní je rumu dost :)

                                              0 0
                                              • jerrry  

                                                ja se omlouvam, ze to v ramci shrnuti zjednodusim, ale pokud se nekdo zastava soucasneho kubanskeho rezimu .. s argumenty ze neni tak zle, ze rumu je dost, koureni maji nej v celym svete, atd …

                                                nezbyva mi nez rict … JE ***** … !!!

                                                Nechapu jak tohle msuze nekdo s mozkem, nebo alepson s jeho naznakem, rict. Snad muze .. nekdo, kdo vubec netusi o cem podobny zkurveny rezim je … nekomu kdo ma 29 let a zije v bubline vlastni dokonalosti se to ale muze stat … pamatuju si, jak muj syn rikal .. komunisti Vam zakazovali cestovat ???? Ja bych se jich neptal a jel bych kam bych chtel …

                                                Mily Treatte, jdi do ****** .. nebo pokud je to moc daleko, zkus to tak dva roky na tu Kubu. Uvidime co budes psat az se vratis …

                                                Vsem ostatnim se moc omlouvam za ztratu sebekontroly …

                                                0 0
                                                • Ruprt2  

                                                  a kde to Treatt napsal ukaž. To je ale *****.

                                                  Nebo počkej, že by psal něco jiného?

                                                  0 0
                                                  • jerrry  

                                                    staci mi trebas veta (najdu i jine) … A co se týče spotřebních věcí. No, prostě tam toho moc není, na druhou stranu, pokud má Kubánec rum a nikdo ho nenutí pracovat, tak je naprosto spokojenej :) Maňána :) …

                                                    .. pamatuju dobu (to Trettuv otec (odhadem) premyslel k cemu „ho“ ma a jak ho zasunout do jeho mamy), kdy jsme vsichni tady kolem byli kutilove … meli jsme hovno … pokud jsme neco chteli, museli jsme si to vyrobit … oficialni prace stala .. a my jsme si kutili … rum byl taky a bylo ho dost (Bozkov) .. vsechno bylo „manana“ … ale pokud se nekdo domniva, ze jsme byli stastni .. je ***** … asi tak !!! Nebyli jsme vubec stastni a vubec to nebyla hezka doba …

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Ty jsi moc přísnej.

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    to co tu napsal je spíše komentář jeho poznatků. Taková drobná reportáž.

                                                    Nikde tu nepíše, že je to tam super a všichni bysme tam měli žít, že nad Kubu není.

                                                    Trošku se mírni chlape.

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    jo .. asi mas pravdu .. mozna jsem na tyhlety kydy az zbytecne moc precitlivelej … "Necht ma drobna neuroza naurazi … (Hawl … B.Aldiss. Nosnstop)

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Vidiš, já jsem zas dost přecitlivělej na tyhle kydy lidí, co okamžitě začnou, jaký to bylo u nás za komanče a maj pocit, že přesně ví, jak to je na druhý půlce zeměkoule a začnou mi podsouvat věci, co jsem nikdy neřekl..cool down..

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    ..jeste drobnost … dokazu si predstavit, ze podobne zabavnym a zkusenym stylem sepsal sve „poznatky“ levicove smyslejici student z tehdejsi SRN po svem vseombimajicim vylete do zemi „vychodniho bloku“ …

                                                    ON sice cely zivot zil v Mnichove, studoval na univerzite v Sorbone, kterou mu platil jeho fotr, ale to mu nebranilo v „nestrannem“ nahledu na zivot v byvalem „Sovetskem bloku“ cca ve stylu .. oni sice maji hovno, ale jsou sikovni, veseli, piji rum, zabava kdekoliv a kdykoliv, ono je ji vlastne dobre …

                                                    sorry ze se tomuhle nemuzu smat, ale proste nemuzu … je jen skoda ze podobni kripli s podobnymi nazory nezili v te zkurvene dobe a ve zkurvene zemi spolecne s nami … mel by v tom, chlapec, dneska, jasno trosku jinak …

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Okej, po tomhle na Tebe na toto téma už nebudu reagovat. Pokud nejsi schopen sundat rudej hadr z očí a budeš mi dál nadávat, nemá to smysl. Žij si spokojeně a blaze ve svém štěstí, lidi z druhé konce planety v jejich neštěstí a kriplům a kokotům mého druhu dej svatej pokoj

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    Za komunistů se špatně nežilo.

                                                    V létě bylo slunce v zimě sněžilo.

                                                    Z jara tály ledy přišli povodně.

                                                    To jste milé děti přišli o hodně :-)

                                                    0 0
                                                  • Beeda  

                                                    to bylo i za protektoratu…

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    To je Jarek Nohavica ;)

                                                    0 0
                                                  • ememem  

                                                    ON sice cely zivot zil v Mnichove, studoval na univerzite v Sorbone, kterou mu platil jeho fotr, ale to mu nebranilo v „nestrannem“ nahledu na zivot v byvalem „Sovetskem bloku“ cca ve stylu .. oni sice maji hovno, ale jsou sikovni, veseli, piji rum, zabava kdekoliv a kdykoliv, ono je ji vlastne dobre … – tak, tak, a z tychto milionarskych kapitalistickych synkov vyrastali tzv. lavicovi inetlektuali a revolucne dietky zatial co deti vysokych stranickych funkcionarov zo spratelenych socialistickych dzamahirii sa vracali od nas zo studia domov ako zurivy antikomunisti…(ja som mal takych spoluziakov dvoch)

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Hele panáčku, Vy jste tu za hlubokýho totáče měli kubánskou mentalitu a náturu? Vy jste měli v sobě zakořeněnej pohled na svět „maňána“, jako maj lidi v Karibiku? Slunce Vám tam svítilo celoročně na pohodičku, furt 30° a od moře vanul lehkej vánek, že pro Vás bylo přirozený si prostě ze všeho nejradši dát pohodičku v houpací síti? Boha jeho…tak hlavně že víš, kdo je a kdo není v životě šťastnej..

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    Treatte .. nebylo zde 30 stupnu ani more, ale mentalita „manana“ zde byla … nebo jsi snad OSOBNE zazil neco jinyho ????? :-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Ty to posuzuješ očima člověka (komunity) která „Má, nebo by chtěla mít MLko“. Ale kubánci (a jiní latinos) nechtějí mít žádná MLka, chtějí mít pohodu bez stresu. Vždyť i když dříve jezdili sem, tak se jim tu nelíbilo, bo tu bylo „moc práce a málo lásky a muziky“.

                                                    Myslím, že vetšina z těch, kteří neutekli, by brala to období před 1988 raději, než stresující kapitalismus.

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    snad ani nebudu verit, ze to myslis vazne …

                                                    netroufnu si posuzovat dusi Latinos a jejich touhy a priority, ale tyto argumenty bych uznal v okamziku, kdy by byly otevrene hranice a volny pohyb. Ti, kteri touzi po praci a trebas i po MLku by sli tam a ti, kteri chteji mit pohodu (cti pul dne se flakat v praci a pul dne shanet na cernem trhu potrebne komodity) by zustali … pokud tomu tak neni, tezko hovorit o dusi a touhach tech nebo onech …

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    To je pravda, bylo by to asi objektivnější. Ale na té většině, která by chtěla zůstat a žít „maňana“ si trvám. (Když jsem se tam chtěl jít potápět a půjčit si přístroj, tak to maňana trvalo 5 dní.) Zcela běžně nejel autobus, protože řidič nepřišel do práce-lidi na zastávce se rozešli a nikdo si nestěžoval.

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    Pepku, kdyz jsem si chtel „onehda“ koupit kolo, byl to Favorit a cekal jsem na nej ve frontach cca 2 roky .. je to snad dukaz toho, ze jsem tehdy vlastne ani nechtel jezdit na kole ???

                                                    Pamatuju tu pohodu … rano o pul seste do prace, nic se nedelalo, smich, klaboseni, pohoda, kour .. ve dve jsme se rozprchli domu a cele odpoledne meli volne. Vikendy to same … delali jsme co nas napadlo .. potapeni, jeskyne, horolezeni … jak rikam pohoda … klidek … ale pokud si vzpomenu poradne, POHODA ani KLIDEK to nebyly ani nahodou … I kdyz, pro pozorovatele zvnejsku to tak mohlo klidne vypadat .. taky mohli rikat … oni jsou tam strastni

                                                    Je to jak vojna .. krasne se vzpomina na vybrane okamziky, ale zpatky bych to nechtel ani nahodou … a proste nemuzu totez prat ostatnim s tim, ze vypadaji spokojene.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Seš kubánec, nebo latinos? Nejseš.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    a navic máš MLko

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    MLko ? mam …

                                                    ale vy zase mate moje brejle, levicaci zapraskani :-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Jak levičáci? Už tatíček Masaryk přece říkal: „Nebát se a nakrást.“

                                                    0 0
                                                  • DaSnail  

                                                    8o)

                                                    0 0
                                                  • Volf  

                                                    Běž do háje ty antikomunisto a komunistobijče. Jsme stejně staří a tak mě řekni co jsi proti tomu dělal. Dělal jsi stejné nic jako většina z nás ostatních a dnes máš plnou hubu keců. A když píšeš o vojně víš stejně jako já, že jsi na ni nemusel. Vojnu jsi mohl odepřít, odsoudili tě za odepírání vojenské služby a hotovo. Proč jsi to neudělal. Protože jsi byl posranej stejně jako já a tak jsi na vojnu raději šel. Tak už nech prosm tě těch blbejch propagandistickejch řečí a radji mlč. Ty jtejně jako já a naše generace jsme viníkem toho, že zde ten režim byl tk louho a také dmes můžeme za všechny ty překabátné svazáky, kteří se už nestihli nacpat do ksč, že naám dnes ,, pravicově ,, vládnou. A zase držíme hubu a jen plkáme někde bokem, aby nás moc neslyšeli.

                                                    0 0
                                                  • scoty  

                                                    Ty stejně jako já a naše generace jsme viníkem toho, že zde ten režim byl tak dlouho…

                                                    Omyl.

                                                    Ten režim tu byl tak dlouho, dokud měl rusák sílu. Už v r.48, kdy naši předkové ovlivněni hrůzami války nešťastně zvolili vládu komunistů, zde byla ruská armáda, která vše „jistila“.

                                                    Prostě jsme vyrůstali v ruské kolonii, kde spousta/většina „věcí“ stálo za h..o, teď z toho mají něktří mindrák a přemýšlejí, že se měli sebeobětovat.

                                                    Já toho názoru nejsem.

                                                    To,že nám dnes komouši pravicově vládnou, je pravda.

                                                    Dokonce jsme nedokázali prosadit ani postavení KSČ, která je nepochybně stranou se zhoubnou filosofií třídní nenávisti, mimo zákon.

                                                    Ale jinak se zde situace vcelku uvolnila.

                                                    Dokonce vznikají organizace, kde za 3kila ročně, můžeš kohokoli kibicovat na netu, a nemusíš odvádět žádnou práci..:) I když mají nosné myšlenky, uvnitř se lidi znenávidí a z venku je nechce nikdo financovat…tak zanikají…

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Tak tak, o nás bylo rozhodnuto zcela jinde, už během rozhovoru jistého pana Josifa Vissarionoviče a Winstona, kde si podělili sféru vlivu, když se ještě Němec oháněl panzerfaustem…

                                                    K dokladu toho, že jsme prostě nemohli nic dělat, lze použít slova Leonida Brežněva z května roku 1968 v reakci na probíhající pražské jaro: „Hranice ČSSR nejsou vašimi hranicemi, jsou to hranice Varšavské smlouvy“, tedy ekluzivní sféry vlivu SSSR, byli jsme nárazníkový stát pro případ války. Dokud se Kreml držel při síle, nic bychom udělat nemohli, protože by nás přejely tanky..

                                                    Navíc Rusko bylo po Suezské krizi z roku 1956 hodně ostražité, jak zaznělo z Kremlu" „ztratíme-li Egypt, nemůžeme ztratit Maďarsko“..jed­noduše, pokud se zasáhlo do citlivého místa rudého empiria, tak přišla odveta. Takže bychom dopadli jako Maďaři v padesátém šestém, kdy Nagyho vláda byla rozdrcena tanky s rudou hvězdou..

                                                    Bohužel…

                                                    0 0
                                                  • Volf  

                                                    já neříkám, že se mě zde žije špatně. To je velký omyl. Jen si myslím, že by nám všem mohlo být i výrazně lépe. Jen nesnáčím strašením kubou, Řeckem, Severní Koreou. Myslím si, že se máme dívat na Německo, Skandinávii a od nich se učit a jim se snažit vyrovnat. A ani nemluvím o sebeobětová­ní.Taky jsem to neudělal. Prostě jsem žil a s režimem si nezadal, ale také ani jsem nikdy nijak výrazně proti němu nevystoupil /podpis Charty nepovažuji za vystoupení proti režimu a pendrekyjáda při Palachově týdnu mně fakt nechutnala/. Vadí mě ale ty dnešní kydy o tom, jak to stálo všechno za hovno a já navím co. Prostě je to stejný blábol jako by bylo tvrzení, že dnes je všechno super. A ti dnešní nařvaní hrdinové mně prostě vadí. Chce to jen mít vlastní mozek a používat ho.

                                                    0 0
                                                • treatt  

                                                  :-D Za prvné, já se nikde nezastávám Castrova režimu. O vlastní dokonalosti nejsem ani trochu přesvědčen, ale to sem nepatří. Jen mě baví, jak jsou schopní lidi přes půlku zeměkoule mít jasný názor, co kde jaké je.

                                                  Za prvé, je dost omezené říct, že Castro je **** a systém je zlej. Protože on tam nevznikl jen tak sám od sebe. Jim to tam nenadiktovala rudá armáda. Bez ohledu na to, že ten systém pěkně zkurvenej je, protože to je zkrátka totalita, jež se ideově vykořenila.

                                                  Víš, já si odtamtud přivezl hlavně jedno poznání. Naše přesvědčení příslušníka západní civilizace, že jedině náš pohled na svět je jediný správný, je právě ten pořádně omezený.

                                                  Jak jsem psal, docela tuším, o čem ten systém je, protože jsem projel celou Kubu. Cítil jsem z místních, že o některých tématech se prostě radši s Tebou nikdy nebudou bavit, byl jsem taky navíc omezen svojí pouze základní znalostí španělštiny, ale nejsem *****, co by si seděl za klávesnicí uprostřed Evropy, žral většinovej názor a byl se vším hned hotovej a věděl hned, jaký je který kde zřízení.

                                                  Zaprvé se nauč číst, nemůžu za to, že vidíš rudě a dosazuješ si, co chceš. Jejich režimu jsem se nikde nezastal, jen tvrdím, že drtivá většina lidí, která na něj plive, o něm ví velkou kulovku a posuzujou to pohledem naší zkušenosti.

                                                  A víš co? Viděl jsem šílený scény na letišti, kde byla za sklem nastoupená komplet celá rodina a kamarádi a koukali se na to, jak mladá holka už byla na terminálu (podle všeho jediná místní, která šla na letadlo). Bylo na nich vidět, jak jí to přejou, ale všem tekly potoky slz (a mně z té scény taky nezůstaly suchý oči), ona vypadala, že k tomu gejtu snad ani nedokáže dojít. Tak mi prosím Tě nevykládej o tom, co já o to vím nebo nevím, jo? A pokud nejsi schopen racionálního uvažování a nějakého odstupu, je to Tvůj problém. Ale nevkládej mi laskavě do pusy, co jsem neřekl, ok?

                                                  0 0
                                                  • jerrry  

                                                    Nemam moc chut se s Tebou hadat .. jsi mlady clovek, produkt moderni doby .. musis mit ve vsem pravdu … OK mas ji mit …

                                                    jen detaily … Castra neprinutila Ruda Armada, ty kretene .. ON pouze vyuzil spojenectvi s Rusy k vlastnim cilum … Rusove byli logickou volbou ale rozhodne nebyli pricinou … mozna by ses mel chvili venovat studiu historie – jednotlivych totalitnich rezmu a jejich vazbam na velmoci … vcetne nejruznejsich zmen v prubehu casu (ted nemluvim o Kube)

                                                    co se tyce te srdceberouci sceny … si myslis ze tohle je nejaka vyjimka ??? zatimco pro Tebe je to takovej zazitkovej Hollywood, tohle spousta mych vrstevniku zazila na vlastn kuzi … nekteri se se svymi blizkymi loucili pred ejich zajezdem "nekam " .. ale co .. bylo nam dobre … meli jsme rum a pohodu ..

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    Když jsem začal číst tvůj příspěvek, myslel jsem si, že smírně tuto debatu ukončíte a každý si nechá tu svoji pravdu. Dojdu k druhému odstavci…ty Kreténe :-))))…ať ti nepraskne cévka :-)

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    klid … me cevky jsou diky pravidelne cyklistice pevne a pruzne .. proto si mohu dovolit, i ve svem pozehnanem veku, takto se rozcilit … :-)

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    :-)

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Nezlob se na mě, ale já můžu s naprostým klidem prohlásit ze středu Evropy, že Castro je megazmrd, kterej zavraždil tisíce lidí a statisícům, ne-li milionům lidí totálně dojebal život, dovedl zeměkouli na okraj jaderné války atd. Ať chcípne v bolestech a trvá to co nejdéle. Fakt, že Kubánci mají šťastnou povahu a dokážou si najít drobty i v tom peklobordelu, kterej tam díky Fidelovi už přes 50 let panuje s tím nesouvisí a lze jen spekulovat, jaká by Kuba byla bez toho zmrda a jeho party.

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Proti tomu, co píšeš, ani půl slova. Na druhou stranu, kde by byla Kuba nebýt vojenské intervence USA těsně před začátkem 20. století, kdy Američani v podstatě obsadili Kubu a nadiktovali, jaký má být další vývoj a kdyby neumožnili Batistovi jeho návrat k moci a nastolení jeho režimu..

                                                    Takže ano, já souhlasím, že Castro je ****, jenže musím jedním dechem dodat, on se nezjevil jen tak z ničeho nic a je třeba vidět, proč se vůbec dostal k moci..

                                                    A jinak raketová krize na Kubě je dost ožehavý téma, hlavně to byla velmi vysoká hra mezi USA a CCCP a my máme všichni zatracený štěstí, že nikomu z námořníků ani na jedné straně neruply nervy, když se jejich konvoje u Kuby potkaly..

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    no ale to je pravda … !!!!

                                                    takze Gottwald se dostal k moci s ohledem na historicke souvislosti .. Cesko osvobodila predevsim RA … tak on vlastne mel na to svinstvo co se tady udalo naslednych 40+ let takovej jakejsi moralni a historickej narok …

                                                    Skoda ze uz (asi) nezije Tvuj deda … mel bys za nim zaskocit a vysvetlit mu tuhletu istorickou logiku … asi by se moc bavil … az by Ti jednu poradbou „liskl“ :-)

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    To jsem nenapsal. Chceš-li si z toho vytahovat co chceš, je to Tvoje věc. Tohle nemá smysl, odkazuji se k tomuto příspěvku. Přeci jen zahlcujeme vlákno o zápisu ze schůze ČeMBy dost OT tématem..

                                                    0 0
                                                  • Bomba+  

                                                    Koukám a hodnotim:

                                                    Maajkee hadr :-)))

                                                    0 0
                                                  •  

                                                    v pohodě se hádejte dál, čemba je už stejně (konečně) mrtvá a trochu vzruchu nezaškodí, přece kvůli tomu nebudete zakládat novej hádací tread :-)

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    OK, koncim … my dva si proste rozumet nikdy nebudeme (aspon v tomto) a nebude to trapit zjevne ani jednoho z nas …

                                                    neodpustim si jen dodatek – tohle totiz vubec neni „hnojeni“ vlakna o Cembe … sleduji-li Tvoje nazory a Tvoji egoistickou logiku podporenou pocitem vlastni vyzralosti a bezchybnosti, pak zacinam chapat jak vubec mohl vubec vzniknout TK, Cemba a to vse okolo.

                                                    Ac se mi ponejprve zdalo, ze TK a jeho pristup je vysledkem nahodne geneticke mutace, po precteni Tvych prispevku a Tvych postoju dochazim k zaveru, ze tomu tak neni … ze se mozna jedna spise o vysledek vychovy a doby :-(((

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Myslím, že jsi se v treattovi opravdu hodně spletl.

                                                    0 0
                                                  • DaSnail  

                                                    hm, od teba by niekto mohol čakať trochu väčší rozhľad. napísal si to jak honza… 8o)

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Napsal jsem to tak, jak to vidím. Nic víc v tom hledat nemusíš.

                                                    0 0
                                                • Bomba+  

                                                  Obdivuji Tvuj jemny styl a brilantni stylistiku. Jsem Tvuj fanoušek !! :-))

                                                  0 0
                                                  • jerrry  

                                                    :-) no to je to posledni co me mohlo jeste potkat :-))))

                                                    … ale ja proste nemuzu v klidu cist tyhlety plky salonnich recniku, kteri dnes maji jasno co a je a co neni dobre v tak totalitnim rezimu ..

                                                    nez padl bolsevik chtel jsem zmizet … nez jsem to stihl tak padl a ja si rikal, dobre, muzu tu zustat a zit … uz to nikdo nebude muset znova zazit… ale hovno … obcas kdyz ctu ty uvedomnely kydy tech deti, kteri si pamatuji akorat cokoladovou kolekci od ROH, si rikam, mozna je skoda, ze to tihleti kreteni nezazili na vlastnim kuzi .. ta jejich sebejistota by zmizela jak para nad hrncem …

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Člověče, přijď taky zítra na večírek B-F :-)

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    neprijdu, vy byste se me smali … :-)

                                                    a navic to mam daleko :-/

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Jasně, já si buhvíproč myslel, že jsi z Prahy. Mohla být švanda, dokonce bývaly v Kormidle k zapůjčení dva páry boxerských rukavic :-)))

                                                    0 0
                                                  • Bomba+  

                                                    Naprosto s tebou souhlasim a presne chapu o cem pises, i tvoje rozcileni.

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    clovece ja nejak nevim … jestli jsem az doposud mel (byt minimalni) nadeji, ze se me nekdo zastane … tak ted, nevim proc, mam pocit, ze i tahle nadeje, zmizela … takze, ANO, mam tu prvniho zastance … ale tak mi to prijde trosku jako Pyrhovo vitezstvi …

                                                    :-))))

                                                    0 0
                                                  • Bomba+  

                                                    Tak v tom pripade jdi do ******, paprdo :-)))))

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Jakmile se někoho zastane Bomba+, je to spíš takový „polibek smrti“ :-)))

                                                    0 0
                                                  • Bomba+  

                                                    Mas pravdu, Karlinere, naprosto s tebou souhlasim a stojim za tebou!

                                                    0 0
                                                • Excel  

                                                  Ty bys měl nejdřív dvakrát číst než reaguješ člověče, myslím, že do treatta ses teď navezl hodně bezdůvodně. Kua, tak když mám blbej den, tak sednu u vás na bajk, ne? a dám si to od závory kolem staré vodárny k vysílači a pak až nahoru na Kuřimskou horu ne? a pak teprv něco napíšu. ;-)

                                                  0 0
                                                  • pepek  

                                                    To oni tam nedělají, oni radši trápí malý děti :-)

                                                    0 0
                                                  • jerrry  

                                                    boli me koleno a mam neco jak chripku … toz se nekdo nemuze divit, kdyz starej dedek vyleti … obzvlast kdyz cte takovy blaboly o pohode ci historicky logicnosti tak zajebanyho rezimu jako je Castrova Kuba.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    já vím o Kubě hovno, takže nemůžu polemizovat o historické logičnosti nástupu Castra k moci ale čtu co psal treatt a nikde nevidím, že by se zastával režimu nebo Castra. Nicméně něco na té mañaně bude když se kouknem na Chaveze a jak ho tam lidi chtěli. U nás se ti komunisti taky neobjevili z jedný vody na čisto, hitler taky ne apod. Pokud použiju onu „historickou logičnost“ tak vraždy němců při odsunech byly historicky logické. Tím neříkám, že je schvaluju, protože samozřejmě byly špatné.

                                                    0 0
                                                  • Volf  

                                                    K nástupu těch komunistů po válce. Zeptej se starých lidí a oni ti řeknou jak to bylo. Oni zažili hospodářskou krizi, hlad a ponižování, protože chudý lid byl lidem druhé kategorie / a to bohužel platí ve všech zžízeních a v každé době / a najednou se objevil někdo, kdo jim dal práci a tím i chleba a to je pro hladového člověka asi nejdůležitější. To co potom ten režim dále páchal, prtože se v jeho čele oběvili stejní parchanti jako v ostatně pokaždé a všude je věc druhá. Nejhorší je, že se sdnes v televizi ukáže dvacetiletý smrkáč, který oběktivně hodnotí poúnorové události. A k odsunu němců jen tolik, že ti co tu dobu nezažili nemají právo ji hodnotit z dnešních měřítek a je dost smutné, že poslední dobou se více mluví o německých obětech / původně okupantech / a ne o obětech skutečných. Nejsem žádným příznivcem komunistů / mám k tomu hodě důvodů /, ale myslím si, že by byla obrovská chyba vidět vše jen task, jak hlásá propaganda té které momentální moci.

                                                    0 0
                                • maajkee  

                                  souhlasím

                                  0 0
                        • ememem  

                          ehm, ako a co je problem? to iste by platilo aj keby to bolo cistych 24 karatovych 500 zlatych.

                          0 0
                • Ruprt2  

                  viz bod E

                  0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Ruprt2  

        přesně vypadá to jako slohové cvičení třináctileté dívky na téma „Tomáš a paraziti“

        Takový zápis jsem ještě neviděl.

        0 0
    • madcat  

      Další dokumenty T. Kvasničky na slideshare.net jsou taky celkem vtipný, třeba připravenej program členské schůze.

      0 0
      • madcat  

        Aha on to má i přímo na stránkách Čemba, jsem si nevšiml, pardon. Prosím o ignorování :)

        0 0
    • scret  

      celou problematiku co se okolo Cemby rozjela sleduju volne z povzdali, ale to co se objevuje v poslednich tydnech ze strany TK a spol. je do nebe volajici, z toho se normalnimu cloveku musi zvedat zaludek a zaroven otevirat nuz v kapse!

      Jenom je mi divny ze se nenasel jeste nikdo komu by ruply nervy a kdo by jim dal na hubu…

      0 0
      • mr.antik  

        „jim“ – já mám pocit že v tom jede TK odteďka sám. Lidi co se živí normální prací nebo svoji firmou na tohle podle mě nemaj…

        0 0
        • Sobi  

          Nejede, koukni na jména těch který ho v tomhle svinstvu podporují! Jména jsou v zápisech snad jasná! Byl bych strašně něrad, kdyby se tu mluvilo v tomhle kontextu jen o TK, jsou ti i další co s ním v tomhle jedou, např: HH, MJ, PS, AG, MK, MH atd…

          0 0
          • Beeda  

            takze 7 statecnych:-)

            0 0
          • drbo  

            kdo je AG ?

            0 0
            • Sobi  

              Tady najdeš kompletní seznam:

              http://www.cemba.cz/lide-cemby/

              0 0
            • Pijer  

              Asi chtěl napsat AH a místo toho tam ze setrvačnosti vystřihnul AG – už se mu ti členové VV co se vystřídali za dobu jeho aktivního odboje trošku motají ;-) Předpokládám, že Vegana nemyslel.

              0 0
              • rbcrx9  

                A nepsal někde TK, že nebudou už placení zaměstnanci?

                0 0
              • -Alan-  

                AG jsem já! Ale o ničem nevím :-)

                V ČeMBA jsem (byl) a zřejmě jsem neměl ani to privilegium být podmínečně či bezpodmínečně něco. Ale už jsem se zděsil, že jsem i v něčem, o čem nemám ponětí. Se současným vývojem a stávající situací sdružení bych teda zrovna rád spojován nebyl.

                0 0
        • scret  

          od tedka jede sam? no jednoduse to vidim tak ze je viniku vic…

          0 0
      • miki  

        Vůbec bych se nedivil kdyby TK někde v lese upadl několikrát na stejnou dlaň(větévku):-))

        0 0
        • rbcrx9  

          Krásně a srozumitelně napsáno, určitě bych se přidal do řady dlaní

          0 0
        • Medunka  

          :-)

          a tahle to začíná – ty tady napíšeš svůj názor a TK ho pak ostatním přetlumočí: „Neustále je mi vyhrožováno fyzickým ublížením!“

          0 0
        • Beeda  

          jojo, jablonec a sudety byl vzdicky drsny kraj:-)

          0 0
    • Sobi  

      Prosím vyhněte se invektivům o fyzickém „řešení“ či „probuzení“ tohle potom oni použijou jako svůj argument jak jsme na ně zlý, co jim chceme udělat. Nerad bych byl kdyby to negativně poškodilo snahy „obrozenců“

      Ještě není všemu konec. Nechci blokovat příspěvky, nejsem jako oni, proto Vás slušně žádám ;-)

      Děkuji Sobi :-)

      0 0
      • bochov  

        Nejhorsi je kdyz je clovek vuci tomu svinstvu bezmocny.

        0 0
      • karliner  

        Souhlasím. Vyhrožovat by se jim vůbec nemělo, ačkoliv by si pár výchovných pohlavků zasloužili, když je jejich mámy nenaučily chovat se slušně.

        0 0
      • Volf  

        Přesně tak. Jen na to čekají. Jen by mě zajímalo, co na to říká Volráb. Jestli ještě vážně myslí, že by se to mělo zachraňovat.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Volf  

      Takto viděl singl kvasnička v lednu 2007 :

      http://www.mountainbike.cz/clanek.shtml…

      0 0
      • Bomba+  

        Odstavec o zdravi je tedy slusny blabol :-)))

        0 0
        • Volf  

          A také je dobrý odstavec o tom, jak je prý demokratický a jak se mohou cyklisté při míjen zdravit / na jednosměrce :-)))) /.

          0 0
          • RomanH  

            Je docela usmevne, ze nevyhral tu zakazku na singl v Jizerkach, kdyz hlavnim kriteriem byla udajne cena a on v clanku tvrdi, ze 1km singlu postavi za 100tisic.

            0 0
            • karliner  

              On někdo vypátrá, jakto, že to vyhrála firma, co má ŽL na hospodu a náklaďák a ŽL na provádění staveb si nechala udělat asi tak týden před přihláškou do výběrového řízení :-)

              0 0
              • RomanH  

                V to pevne doufam :-)

                0 0
                • karliner  

                  Taky je možné, že vítěz část prací zadá nějakému subdodavateli. Třeba :-)

                  0 0
                  • Sobi  

                    V zadání je 20% z ceny díla… co to asibude? Že by projekt a inženýring? ;-)

                    0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
            • mr.antik  

              Co je tohle za projekt?

              0 0
              • RomanH  

                Sobi tu tenkrat daval link

                0 0
                • mr.antik  

                  Aha, já myslel že to je prodloužení SpS. Ale tohle je ve Velkých Hamrech, proto mě to docela zajímá – kdo a kde a s kým…

                  0 0
      • zbartos  

        Další teoretickou průpravu najdeš v jeho DP, která je ke stažení ve třech verzích na http://is.muni.cz/…23/fss_m_a2/ d­ole.

        Zajímavý je také posudek na DP T. Kvasničky od pana Burjanka, který je možné si stáhnout tamtéž.

        0 0
        • pelhrimov  

          Název jednoho odstavce: Zespolečenštěné umožnění, kam se na to hrabe fyzika :)

          0 0
          • madcat  

            Zespolečenštěné umožnění??? To je prosím pěkně jakým jazykem? :-)

            0 0
        • JSt  

          zdenku, tohle je presne to soustavne deptani, o kterym mluvili. alespon myslim, ze by to mohlo byt ono :-)).

          diplomku jsem necetl, ale po zbeznem proletnuti toho burjankova posudku se uz tomu zapisu divim podstatne mene…

          0 0
          • Ruprt2  

            je to veřejná informace a najít si to mohl a může kdo chce.

            Je to asi stejně fér, jako mluvit o myslivecké lobby, než že je Sobi betonář.

            Nikdo na TK nešťourá nic, k čemu by TK nedal svolení.

            Navíc z povahy té práce je zřejmé, že jde o práci veřejnou ne jen pro účely diplomové práce.

            0 0
        • Polka  

          Tak ty chyby v textu jsou i zde. Nechapu proc se teda ta cestina na skolach vyucuje.

          0 0
        • mr.antik  

          Tak je tohle spíše úsměvné :-) Nicméně se toho moc nezměnilo a posudek by se dal aplikovat na aktulání dění :-)

          Jsme prostě moc jednoduché opice na to abychom pochopili takto komplikovanou problematiku sociologických záležitostí.

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • bochov  

          Asi prestanu elektrikarit a pujdu si na tu univerzitu udelat rekvalifikaci a potom budu pracovat jako dalsi diplomovany darmozrout.

          0 0
          • Bomba+  

            Nezlob se na mě, ale tyhle řeči o darmožroutech, to je přesně ten levičáckej, černobílej pohled na věc.

            Zeptám se tě na pár věcí, protože jsou z mého oboru:

            Máš bankovní účet ?

            Máš debetni kartu VISA/MAsterCar­d/Diners ?

            Máš kreditní kartu ?

            Využívals/využíváš jakoukoliv formu úvěru ?

            Ukládáš peníze na termínovaný účet ?

            Máš stavební spoření ?

            Jsi pojištěný ?

            Platíš/platils leasing na auto ?

            atd., atd.

            Myslíš, že se tyto produkty, jejich správa, balance rizika, výnosu a úrok.sazeb, akvizice, marketing, apod. udělají samy ?

            Co tím chci říci: Tím jak je svět složitější a klient vyžaduje čím dál lepší služby (co by sis vybral, docházet na pobočku nebo raději internetové bankovnictví ? )tak je potřeba čím dál víc lidí zajišťující tento servis. To se prostě nedá nic dělat. A nazývat manažery a vyskoškolské lidi darmožrouty jenom proto, že nedrží v ruce lopatu nebo nestojí u soustruhu je trochu mimo…

            0 0
            • Ruprt2  

              On ale nenazývá vysokoškolsky vzdělané lidi darmožrouty.

              Že by se ozvala potrefená husa? :-D

              0 0
            • karliner  

              Nechci do vašeho sporu zasahovat, ale myslím, že bochov myslel jiné, než finanční, darmožrouty.

              0 0
              • Ruprt2  

                tak evidentně se najdou i finanční darmožrouti.

                0 0
              • Bomba+  

                Jasně, já to sice pověsil za něj, ale spíš šlo i o reakci na jiné posty, které tu jsou…

                Bochove, neber si to az tak uplne osobne :)

                0 0
            • Pijer  

              Na podrážděné nervy je prý dobré omývat přirození vlažnou vodou.

              0 0
            • mr.antik  

              darmožrouti jsou všude, ale jsou obory, kde jich je víc. Ve finančním sektoru asi ne, protože tam je snaha vydělat maximální. Ale jsou řekněme obory, jejich přínos velmi špatně měřitelný…

              0 0
            • fousek  

              Me by asi nejvic potesilo kdyby mi zamestnavatel dal prachy na drevo a ostatni veci by pro me nemuseli existovat. Bohuzel takovejhle zamestnavatelu uz neni asi moc. Proto musim kazdej mesic platit naky firme ze muzou disponovat mejma penezma.

              0 0
              • Bomba+  

                Podle Zákoníku práce máš na výplatu v hotovosti právo. Tak svého práva využij, nic ti nebrání.

                0 0
              • tonik666  

                To by bylo super, že bychom se vrátili k penězům napěchovaným polštářům a zakopávání pokladů.

                Zloději by byli rádi, že má každý prachy doma, takže jdou pokaždé najisto pro všechno.

                0 0
                • scret  

                  takze si delame poklady na uctech ze kterych ti to muze vzit kdejakej sikovnejsi lapka taky, jen je rozdil ze nepouzije lopatu ale komp:)

                  0 0
                  • tonik666  

                    V tom případě ale ručí banka, zejména pokud se to stane její chybou. A když naší, tak třeba blokace karty nebo stížnost na internetového obchodníka věci řeší docela úspěšně.

                    0 0
                  • Ruprt2  

                    jak? :-)

                    0 0
              • scret  

                no neni to hezke, kdyz plati clovek za to ze nekomu preda sve penize aby ten nekdo s nimy mohl nakladat a obchodovat je a pak jeste caluje za to kdyz si je chce vzit zpatky?:))

                0 0
            • bochov  

              Ano jsem levicak,ale neni pravda,ze bych vsechny vysokoskolaky nazyval darmozrouty .Vystudovat geologii ,medicinu ,elektrotechni­ku,strojarinu , to beru a pred nimi smekam,ale mit akademicky titul z rekreologie tak to se na mne nezlob to je u mne darmozrout.

              0 0
            • bochov  

              Ja jsem levicak to mas pravdu ,vysokoskolsky vzdelane lidi beru ,ale fakulta rekreologie mne opravdu pripada trapna a delat z rekreologie diplomovou praci tak to se na mne nezlob to jsou darmozrouti.

              0 0
              • Bomba+  

                Ty bys to všechno prostě zreguloval, zakázal…

                Jasný, víme odkud vítr vane…

                0 0
              • mr.antik  

                Jestli ten titul je lacině získaný, to ať ocení trh práce nebo úspěšnost vlastní firmy.

                0 0
    • dreamkiller  

      Jsem se dlouho tak nenasmál. Jako politický projev s 50let dobrý.

      Hledání třídního nepřítele , rozvracení podvratnými živly a proti ČEMBistická kampaň zapříčinili že se ČEMBA rozpustí :)

      Je divné že ač má TK jasnou vizi o budoucnosti tak ČEMBA končí.

      0 0
      • JSt  

        v te posledni vete nevidim rozpor ;-)

        0 0
      • mr.antik  

        Vize je totiž naprosto správná, preziden taky, jen všichni jsou letadla…

        0 0
    • Sobi  

      Chceš se podílet na nejúžasnější stavbě v čechách určených pro správný biking? Jestli ano, tak se přidej!

      0 0
      •  

        je potřeba dosypat ty ďoury na siglu aby se v nich nedržela voda, Kolombo na to sám nestačí:-)

        0 0
        • bochov  

          Mne by jenom zajimalo jak se k tomuto nasemu problemu stavi IMBA a jeji predstavitel pan ABEL,ktery tady jednal s TK o strategii bikinku .Cetl jsem to ve starsim VELU

          0 0
          • Medunka  

            všichni partneři podporují a věří TK, takže bych řekla, že i IMBA, hlavně pokud mají jen info od něj, tak není co řešit :-)

            čemba plus nikdy nekontaktovala partnery Čemby, partneři nikdy nekontaktovali čembu plus, takže TK měl hlavní slovo a své pojetí o parazitech :-)

            0 0
            • bochov  

              Tak si na ty parazity mel vzit biolit z toho ma ten hmyz strach a usetril by za ochranku.

              0 0
            •  

              k to jsou Ti partneři pěkní frajeři že si dovolují podpoporovat jednoho vizionáře kterej se svojí družinou chtěl změnit poměry bikování v čechách :-))

              0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • maajkee  

      Nechápu proč tu Čembu pořád takhle živíte, proč nepřestanete přikládat a nenecháte ji vyšumět když vás tak srala? :)

      Není to proto, že Vás ty hádky o Čembě prostě tak trochu bavěj? :)

      0 0
    • jecnak  

      Nechtel jsem to sem sice puvodne davat, ale podarilo se nam prece jen poridit zaznam z clenske schuze

      0 0
      • jerrry  

        :-100× )

        0 0
      • goofy  

        :-D:-D:-D:-D:-D

        0 0
      • Beeda  

        taky zblbnul „masy“ a nez „risi“ do rukou nekoho jineho, tak radeji jeji totalni destrukce…

        0 0
        • sihomaja  

          No jo, ale ten to řek hned na začátku, je to vtý černý knížce se zlatým nápisem a akorát to tenkrát nikdo moc nečet.

          0 0
      • Sobi  

        :-) 1000×

        0 0
      • Splinter  

        cau, hele, jen tak k tomu ukoncovani cemby, bude se to nejak resit? protoze VV kterej neexistuje nemuze zvolit TK aby cembu ukoncil??

        0 0
        • Ruprt2  

          čemba nekončí.

          Členská schůze jasně rozhodla, že rozpad čemby nechce.

          0 0
          • RomanH  

            Tak mej rozum, predsi nechces TK delat potize pri rozjedu IMBA + soukromem podnikani ;-)

            0 0
      • kovar  

        taky se mi podařilo na schůzi tajně TK natočit.

        http://www.youtube.com/watch…

        0 0
        • bochov  

          Toz to se ti teda povedlo.Ale myslis .ze se to nedotkne Rogera Waterse at te nezazaluje jako parazita.

          0 0
          • kovar  

            spíš jako paparazzita

            0 0
            • Jenda  

              ja si spis rikam jestli je nekdy sance aby se na cembi schuzi seslo tolik lidi :-) Dyt jich tam bylo snad vic nez chovatelu jezevciku?:-)

              0 0
    • Excel  

      koukám, že diskuze na Čforu je opravdu zrušená

      0 0
      • karliner  

        Tenhle thread už se dávno čemby netýká, teď se řeší Kuba a Castro :-)))

        0 0
        • Volf  

          A viníkem jsi ty ty jeden rejpale urejpaná :-) kdyby jsi mě poslal do pr.ele a ne na kubu, tak zde byl klid :-))))))

          0 0
    • Bomba+  

      Tenhle taky nepotřebuje žádnou organizaci, žádné občanské sdružení… :-)

      0 0
    • jerrry  

      pokusil jsem se vstoupit na forum Cemba a uvital me, mimo jine, tento text … (zkopirovano)

      „…V návaznosti na rozhodnutí, která padla na člesnké schůzy 2010 ČeMBA ukončuje svoji činnost, včetně služeb, které nabízela členů …“

      Nedelam si prdel. Tento text tam skutecne je … takze bud forum umiralo v desive kreci, nebo ten text zrobil sam velky TK … jeho cestina, zda se byti, nezamenitelna …

      0 0
      • Pijer  

        Máš pravdu, předsedo :-)

        0 0
        • Beeda  

          jo chteli jste vanocni darky? My jsme rekli ne!

          0 0
        •  

          ani jsem nečekal že sebedestrukce TK nabere takou rychlost a konec, někdy z jara to začalo (děkuji Sobimu za jeho čmuchalský schopnosti) no a za půl roku je konec,šmytec, já jsem za sebe spokojenej:-), což se nedá říci za Ty kteří si bláhově mysleli a věřili tomuhle vychcanýmu vizionáři který od začátku myslel na všechno jiný jen ne na bikery pohybující se v českých luzích a hájích, jen by mně zajímal názor zbytku jeho družiny nejvěrnějších s odstupem času jak to vidí, zda-li TK je stále jejich modlou???

          0 0
          • tonik666  

            Tohle není konec, to je teprve začátek!

            0 0
            •  

              pro někoho který tomuhle projektu od začátku nevěřili tenhle rychlej konec TK a čemby stačí, je mi ale jasný, že těm co mu věřili,sponzorovali jeho začátek podnikání,pod­porovali ho, po tom co si s nima TK doslova a do písmene vytřel prdel mu to chtěj spočítat i s úroky, a že těch úroku je k…a hodně.

              0 0
          • Volf  

            Myslím si, že události kolem čemby jen ukazují skutečný stav české společnosti. Velká skupina lidí buse stále dokola sahat na rozpálená kamna, protože se vždyky najde někdo, kdo je přesvědčí, že se v nich už netopí. Češi jsou prostě nepoučitelní.

            0 0
          • Peslezedirou  

            S tím koncem se fakt pleteš :-)

            0 0
            • bochov  

              Mozna ,ze mne budete mit za primitiva ja jsem to jednou nevydrzel s nervama a jednomu takovemu vychcanci jsem prastil a mel jsem z toho podminku,a bylo mi receno,ze tak se spory neresi.Pokud nekdo vi jak ho dostat pravne tak to je jina ja tomu .ale neverim.

              0 0
    • Sobi  

      Takže vyšel tento článek:

      http://www.facebook.com/note.php…

      Největší turistické lákadlo v Pojizeří

      Singltrek pod Smrkem

      Singltrek pod Smrkem, síť stezek pro jízdu na horských kolech, je oficiálně devátým největším turistickým lákadlem v České republice a bezkonkurenčně největším v oblasti Jizerských hor. Ocenění získal společný projekt Lesů České republiky, Svazu obcí Smrk a České mountainbikové asociace v soutěži Kudy z nudy 2010, kterou pořádá agentura CzechTourism. „Singltrek porazil i některé velice oblíbené hrady a zámky,“ řekl mluvčí Lesů ČR Zbyněk Boublík. „Vnímám to jako velké ocenění naší společné práce, “ doplnil. A návštěvnost by se mohla zvedat dál. „Podle mě není celý areál ještě ani na desetině potenciálu, který bude mít po dokončení všech rozpracovaných etap,“ řekl předseda České mountainbikové asociace Tomáš Kvasnička.

      Co je singltrek

      Singltrek jsou úzké přírodní stezky projektované a budované dle speciální a léty prověřené metodiky, díky které se singltrek stává uceleným produktem pro rekreaci v přírodě.

      Singltrek se vlní mezi stromy, nikdy nevede dlouho rovně, příliš z kopce ani do kopce. Respektuje tak lesní prostředí a dělá vše pro to, aby si široká škála návštěvníků užila jízdu v přírodě. To, co singltrek odlišuje od ostatních chodníčků a pěšinek, je přesný a zkušenostmi ověřený způsob jeho budování, který navazuje na umění našich předků. Podobné stezky na našem území totiž vznikaly například již před stovkou let při prvorepublikovém rozmachu turistického hnutí. Singltrek je však nově přizpůsoben a zdokonalen pro využití cyklisty.

      Singltrek nejsou široké cesty lesní dopravní sítě, historické stezky a chodníky, pěšiny vyšlapané lidmi či zvěří nebo amatérsky postavené freeride tratě. Ačkoli singltrek často vypadá jako právě zmiňované stezky a chodníky, což je také esteticky jeho cílem, odlišuje se právě speciální metodikou, která umožňuje efektivní a udržitelnou správu sítě stezek, managementu návštěvnosti stezek a která se maximálně zaměřuje na příjemné uživatelské zážitky.

      Na založení prvního singlteru v ČR se účastnil také Mike Van Abel

      Ředitel největší světové organizace terénních cyklistů (IMBA) se sídlem v USA Mike Van Abel se koncem května zúčastnil v Jizerských horách příprav založení prvního českého ‘singltreku’, sítě trvale udržitelných stezek pro terénní cyklistiku. Lesní pěšiny určené pro horská kola mají podle svých tvůrců narozdíl od asfaltových cest minimální dopad na okolní přírodu a jsou bezpečné, protože nedovolují jet příliš rychle. Mohou se tak na ně vydat jak rodiny s dětmi, tak zkušené cyklisté.

      Singletracks Colorado (USA)

      Van Abel, který má se stavbou těchto stezek zkušenosti ve svém domovském Coloradu, na tiskové konferenci v Americkém centru v Praze řekl, že „v českých horách jsou pro singltrek ideální podmínky a co je důležité, spolupráce bikerů s místní samosprávou (v Jizerských horách) je velmi dobrá.“

      Zdroj: denik.cz, singltrekpodsmrkem­.cz, cemba.cz

      _____________­________________________­_______________________Je zajímavé že TK se označuje i 15.12.2010: předseda České mountainbikové asociace Tomáš Kvasnička.

      0 0
      • goofy  

        Asi by se blbe v novinach vyjimalo: ten co potopil CeMBu :-)

        0 0
        • Medunka  

          nebo okurková sezóna, článek byl napsán měsíc zpět a jen vyšel až teď

          0 0
      • mr.antik  

        Singltrek nejsou široké cesty lesní dopravní sítě, historické stezky a chodníky, pěšiny vyšlapané lidmi či zvěří nebo amatérsky postavené freeride tratě. Ačkoli singltrek často vypadá jako právě zmiňované stezky a chodníky, což je také esteticky jeho cílem, odlišuje se právě speciální metodikou, která umožňuje efektivní a udržitelnou správu sítě stezek, managementu návštěvnosti stezek a která se maximálně zaměřuje na příjemné uživatelské zážitky.

        S tím začátkem se nedá nic než nesouhlasit :-) Amatérsky postavené = zadarmo? Jo aha, na to se nedaj získat dotace…

        Btw. Co je to ten management návštěvnosti stezek?

        0 0
        • jerrry  

          management navstevnosti ? To je jednoduchy … treba to bude, ze parazitum je vstup zakazan .. stejne jen kritizuji, vidi vsude jen louze a tak … v kazdem pripade si neuziji ani stezku, ani nebudou mit prijemne uzivatelske zazitky, tak co je tam vubec poustet ?

          0 0
          • jerrry  

            ale vazne .. management navstevnosti, krome toho, ze je to v tomto pripade asi jen tzv. „buzzword“, by mohl znamenat i „maximalni vytezeni kazdeho navstevnika a posledni korunu, kterou je schopen a ochoten vydat“. Mozna budou muset casem navstevnici parkovat na placenem parkovisti, povinne si dat predrazeny parek a limonadu v hospode U Sudu, povinne si pred vjezdem na trek nechaji seridit a zkotrolovat kolo kvalifikovanym mechanikem s platnou certifikaci Singlsro., ti jejichz Bajk neprojde, si budou muset kolo pujcit (ale velmi velmi vyhodne, se slevou) atd atd …

            Na tzv . „Management navstevnosti“, cti „management vytezeni potencionalu do maxima“, se muzes zajet podivat treba do westernoveho mestecka Sikluv Mlyn. Kdyz to tam zacinalo, byla to jen parta nadsencu, venujici se tzv. „living history“ na tema „Wild West“. Po nejake dobe se pan majitel rozhodl provest tzv. management – tedy vytahnout z navstevniku kazdou moznou kacku – zacalo to parkem v rohliku, koncilo to kolotocem s labutema. Vsichni nespokojenci, argumentujici tim, ze mestecko ma byt co mozno historicky verne a nema nahrazovat Matejskou pout, byli .. no jak to rict .. bylo jim pozastaveno clenstvi .. treba :-))))

            Nicmene v pripade Siklova Mlyna slo alespon o soukromy pozemek a majitel, pan Sikl se proste jenom rozhodl nalozit se svym pozemkem po svem … cleni necleni

            TK to jeste vylepsil .. dela totez, ale na rozdil od Sikla do toho nemusel vrazit ani kacak.

            0 0
            • mr.antik  

              Tak jsem si našel něco po internetu a v podstatě jde o to ovládat množství a způsob pohybu lidí, určovat kam, kdy a kudy.

              0 0
              • Michal.J  

                V ideálním případě by mělo jít o způsob jak usměrňovat pohyb lidí bez nutnosti zákazů.

                0 0
                • karliner  

                  Škoda, že bez usměrňování ozbrojenou ochrankou a zákazů vstupu se neobešla členská schůze Čemby…

                  0 0
                • Sobi  

                  To sedí od někoho kdo aktivně usměrňuje názory lidí za pomoci cenzury a zákazů!

                  Ale já to mazat a cenzurovat nebudu, nejsem jako vy!

                  Trol, parazit a **** Sobi

                  0 0
      • bochov  

        Tady nazorne vidite jak to dopadne kdyz se cesky vychcanec spoji s americkymi imperialisty mame v horach verejny cirkus a to nikdo z nas nechce.

        0 0
    • Sobi  

      Aleš Linhart svolává mimořádnou členskou schůzi:

      http://zachranme-cembu.blogspot.com/…-schuzi.html

      0 0
      • Bomba+  

        Tam bude narváno :-))))))

        0 0
      • karliner  

        Proč je to zase v Brně?

        0 0
        • scoty  

          Protože umíme hrát hokej?…;-)

          0 0
          • miki  

            Proč jsme si Tedy naposledy odvezli body z Brna domů??:-)))

            0 0
            • scoty  

              :)Toto politováníhodné nedopatření se nám stává…no jo s váma nějak často..:))

              0 0
      • karliner  

        Chybí mi tam několik zásadních informací.

        Nejsem členem, chci na schůzi jít:

        • je veřejná nebo není?
        • můžu se někde do Čemby přihlásit? Kde?
        • můžu se do Čemby přihlásit v místě konání schůze?

        Jsem členem, ale s pozastaveným členstvím:

        • můžu se zúčastnit?
        • budu mít hlasovací práva?

        Jsem bývalým výkonným výborem vyloučený:

        • můžu se zúčastnit?
        • budu mít hlasovací práva?
        0 0
        • Evilcleaner  

          momentálně nejsou členové s pozastaveným členstvím. bud jsou členy nebo jsou vyloučení.

          edit: pokud jsi vyloučený tak ne VV, ale účastníky čs. tím pádem nejsi dále členem, logicky nemůžeš kandidovat žejo

          0 0
          • miki  

            Teď jde o to jestli nebyli vyloučeni v rozporu s dobrými mravy??.

            0 0
            • Evilcleaner  

              co je toto zase za poznámka?:-D co se týče pozastavení čleství tak s výjimkou těch co jim bylo na půl dne pozastaveno čleství v souvislosti s plnými mocemi, tak to bylo ze strany VV i čs zcela korektní a podle stanov. třeba takový zbartos dostal před pozastavením čleství dvě napomenutí, jelikož poškozoval jméno čemby a konal vůči jejím záměrům.

              0 0
              • Bomba+  

                :-))))))))))))))

                0 0
              • Frostty  

                Mně se to snad zdá :D.

                0 0
              • zbartos  

                Slyšels Jindro někdy o třetím odboji ?

                Viz zákon č. 198/1993 Sb, § 3:

                „Odpor občanů proti komunistickému režimu byl legitimní, spravedlivý, morálně oprávněný a hodný úcty (i v případě odboje a spojení se s cizí mocností)“.

                0 0
                • Evilcleaner  

                  zase ze sebe nedělej mučedníka;) srovnávat odboj za totality s DOBROVOLNÝM působením v zájmovém spolku… asi chápeš kam tím mířím.

                  0 0
                  • Beeda  

                    posli TK tri kila na jeho odboj a budes spokojenej;-)

                    0 0
                  • miki  

                    Co je toto za předčasně chytrého mladíka???Jindro ,Ty nevíš jak se chovali komunisti ale jednání TK to víc než silně připomíná,zeptej se doma rodičů .Jedinej správnej názor na věc Má TK????.To nemyslíš vážně.

                    0 0
                    • Sobi  

                      Hitler měl Hitlerjugend

                      Tak on je asi Kvasňajugend!

                      Jen nevím kdo jím velí, jestli ministr propagandy PS, nebo ministr cenzury MJ a nebo sam fuhrer?

                      0 0
                    • Evilcleaner  

                      ehm, dovolím si malou obhajobu. nesouhlasím s chováním tk. nesouhlasím s sro, ani známkou na singltrek. celou dobu v čembě jsem nesouhlasil s jeho komunikací a zároveň zpochybnováním nutnosti široké členské základny. nicméně mu neupírám, že podle mě, toho za relativně krátkou dobu v málo lidech hodně dokázali. zbartos v čembě co poamatuju neudělal nic. dokázal jen bořit. přeberte si to každý jak chcete.

                      0 0
                      • Volf  

                        Pokud zbořil čembu, tak je o spíše zásluha než cokoliv jiného.

                        0 0
              • RomanH  

                Tak zrovna zbartos nekonal v rozporu s Cembou, ale naopak hajil jeji puvodni smysl, se kterym tam vsichni az na toho vychcance sli :-(

                0 0
              • Sobi  

                Hele, jako Kvasňajugend, máte nějakou bojovou zástavu?

                0 0
              • Ruprt2  

                Po dvou varování by měl následovat odstřel. Však jste k tomu měli příležitost!

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.