• honza130

    ahoj,

    dneska mi v servisu menili vidlici, ted koukam, ze mam obracene zapojeny lockout… pokud packu na riditkach zmacknu, je vidlice odemcena..

    koukal jsem na RockShox XC, co je na druhem kole, a tam je na korunce sipka obracene..

    mam prehodit lanko na Rebe? pak ale bude hodne ohnute a bude spatne chodit..

    diky za radu..

    H.

    0 0
    • Hynas  

      Jéé, to bych taky rád, aby při zapnutém poplocu měl otevřenou vidlici…jak se to dá vyrobit doma?

      To asi musí ale být nějak otočené vnitřnosti.

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Komponenty)
    • Flegmatik  

      Šmarjá, otoč tu vidlici celou, vždyť ti ji dali obráceně… Co bylo za servis probůh?!

      0 0
    • akula  

      Když jen přehodíš lanko, tak bude zamčená na věčné časy a nikdy jinak. Reba 2013 má jiný střeva tlumiče…

      0 0
    • pee.tr  

      Máš to OK, tak to má být. Mám ji taky takovou z letoška. Blbý je, že pokud má člověk dvě kola a na každým to je jinak (jako já), tak to chce během jízdy přemejšlet :-)

      0 0
      • honza130  

        ok, diky

        proc teda nedavaji ovladani, kde odpovidaji popisky-symbol zamku…?

        0 0
        • pee.tr  

          Nikdy jsem si toho nevšímal, ale já to mám s takovýmto popiskem. Tím pádem jako ty, a vlastně správně. I když je fakt, že by to bylo o trochu srozumitelnější, když by tam dali obrácenou šipku a odemčenej zámeček.

          0 0
    • Kouba_2005  

      Nevím teda teď přesně, jak mám kolečko nastavené já, ale Reba 2013 je bez ovládání zamknutá. Páčkou jí teprve odemkneš. Je to pěkně naprd.

      0 0
      • tomxxx  

        A joo, to je teda pěkně na hovno, občas jezdim bez locku, když něco nestihnu opravit/namon­tovat :D

        Tohle by bylo hodně na hovno.

        0 0
    • MirosPikos  

      Koukám tu letošní Rebu parádně dojebali… 1 komora, obrácený lock… co bude dál? :)

      0 0
      • Turbo  

        pevná! :-)

        0 0
      • Milvus888  

        ale prd, ten soloair nahodou chodi moc pekne.

        0 0
        • Turbo  

          Nikdo neříkám že ne, jen je dojebaná :-)

          0 0
        • honza130  

          Proti me puvodni pruzinove vidlici RockShox Tora bude chodit urcite pekne :)))

          0 0
        • jonti  

          porad na doraze pri ostrejsim jezdeni. jinak chod neni spatny.

          0 0
      • ememem1  

        k tomu solo airu – to tvrdia viaceri, mna by zaujimalo co konkretne ne zle. na oplatku potom poviem co je konkretne zle na dual air a preco by som sa ho s kludnym svedomim zbavil.

        0 0
    • pluto  

      měl bych jeden dotaz, jde použít zamykání ze scotta na rebu RLT 2011 ? děkuji

      0 0
    • Fliribuso  

      Ahoj, dneska jsem namontoval Rebu 2013 a musím říct, že chodí celkem pěkně, akorát nevím jestli je normální, že když jí zamknu, tak má pořád asi půl cenťáku krok. Bejvalka RST First byla po zamknutí jak beton. Neví někdo?

      0 0
      • mr.nikdo  

        Motion Control? Pohledej v historii…

        … ve zkratce: Ochrana proti prorazeni. Pomoci gati (Gate) muzes nastavit tuhost tady toho zanorovani…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.