zkušenosti s MTB tretry force free 2014

15 nepřečtených
  • maliborec2302

    Ahoj, chtěl bych si koupit první tretry na kolo. Docela se mi líbí tyto https://jizdni-kola.online-sport.cz/…-cerne-2014/

    Co na ně říkáte, nejsou moc těžké atd.?

    Případně každou chvíli by měli být tretry v LIDLu, tak nemám jít do nich?

    0 0
    • maliborec2302  

      Jinak dodávám, že bych se chtěl vejít s cenou tak plus mínus 1500 Kč, vím,že je to málo, ale musím ještě koupit m520.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • Bubaaak  

        Pokud je to jak Shimana (Force měl nějaký od Shimana v týhle ceně), tak relativně měkčí podrážka (ale v týhle ceně stejně lepší neseženeš), Hmotnost je ok (ty z Lídlu mi přisli těžší),

        Pak mně osobně vadí, když si podobný Shimana dotáhnu a jedu asi 70+km, tak začnu cítit vnitřní tvar podrážky s vykrojením na SPD, ale není to nic hroznýho, stačí si je tolik neutahovat :D

        Raději si je vyzkoušej na šutr obchodě, protože velikosti docela často nesedí (jedny boty mám 46, druhý 44…).

        Za ty prachy ok (Hlavně nezkoušej boty s cenou přes 3000,– :) ), jen bych šel přímo do Shimana, ačkoliv krom nápisu a vyšší ceny nejspíš nic nenabídnou.

        0 0
    • vrawer  

      Vem si ty s přezkou, je to o moc lepší než jen samotné sucháče, pozor na číslování, vem o číslo větší než máš normálně.

      https://www.athleteshop.cz/…buv-black-46?…

      0 0
      • maliborec2302  

        akorát to už mám přes 2000, protože bych chtěl koupit v ČR a toto je NL. Co tyto

        0 0
        • Tencovozikmin  

          No nevim,preji hodne stesti s vyberem,pochybuju ze trefis velikost,kdyz nemas odzkouseno. A nejde jen o delku.

          0 0
    • David Puchýř  

      Mohu doporučit tyto ale jak pisi nade mnou, pokud nemas ozkouseno, tezko rict:-)

      0 0
    • odik  

      Já je mám 2 roky a za tu cenu super žádnej problém.Akorát jsem si musel nechat vylepit paty měl jsem je vydřený,ale to může bejt nohama.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.