• milan-z-brna1

    Zítra se jedu trochu protáhnout po obědě. Max 2,5h. Trasa žádná, plánuju motání se po všech možnejch i nemožnejch pěšinkách cestách a stezkách v prostoru Klajda – Bílovice – Hádek – Podolí

    Anketa: jedeš?

    2x
    100%
    0 0
    • zichis  

      když teda nemám na vybranou… Ovšem beru si ten nejtěžší a nejpomalejší stroj, abych se zahřál :)

      0 0
    • milan-z-brna1  

      operativně posouvám zahájení na 14:00

      0 0
      • Krocan  

        právě sem se naobědval…jedu taky;-)

        0 0
        • zichis  

          Přihláška přišla po uzavírce, škoda. To chce víc jezdit, abys měl sílu na zápasy s řízkem :-))) Ale taky jsme mohli tu minutu počkat, vystartovali jsme tuším ještě před druhou. Fajné to bylo, akorát já se měl už vykašlat na to Podolí, závěje tam byly u kraje pole jak sviňa a pod tím rygóly, žebych to ani v létě nejel.

          0 0
          • Krocan  

            mno já tam přijel tuším kolem druhé, ale nikdo tam nebyl tak sem se tak hoďku pomotal po lese a jel zase dom

            0 0
          • teepeex  

            vy jste vazne mazaci teda

            bych se na vas priste vysral, damy prominou

            0 0
            • zichis  

              dřív jsem si myslel, že jste cyklista od Rosic, ale teď mám dojem že jste motorista od Prahy.

              0 0
              • teepeex  

                vis co, me je to fuk,

                pokud vam tyhle domluvy takhle vyhovujou, tak zaplatpambu za ty dary

                to my motoristi od prahy a cyklisti od rosic, pokud rekneme ze prijedem, tak prijedem,

                a pokud to necekane posunem, tak pockame,

                a to je asi tak vsechno

                miru zdar

                0 0
                • zichis  

                  mě to teda netěší, že jsme Krocanovi kvůli jedný minutě ujeli, tak jsem povděčen všem ostatním, kteří aspoň mají tu slušnost že do toho nerejou. Zvlášť od přespolního mi to přijde dost nevhod.

                  Tak je z toho aspoň poučení pro příště, aby se řekl čas do kdy se bude sledovat net a do kolika se bude čekat na včas přihlášené lidi. Čekat v mraze, jakože jestli se ještě náhodou někdo  nečekaně neobjeví, se mi nechce. A ani já bych si to od nikoho nedovolil vyžadovat.

                  0 0
                  • Krocan  

                    šak já sem taky počítal s tím že když nikdo nepíše že o mě nevíte a chtěl sem tam bejt aspoň o pár minut dřív, ale objevil sem že ještě musim máznout řetěz a dotáhnout blatník, takže sem tam přijel o tu 1 nebo 2 minutky pozdějc…příště to snad vyjde:-)

                    0 0
                    • zichis  

                      žádný snad, určitě :-) jen bude potřeba si pohrát s milanovým teploměrem, aby vylezl. No a až bude venku, tak se mu něco nakecá :-D

                      0 0
                      • Krocan  

                        OK, hlavně aby nesledoval počasí kde mu poví jak bude zima:-D

                        0 0
    • milan-z-brna1  

      ještě teď jsem zmrzlej jak rybí prst kapitána igla, tak jsem si řekl, že od příště vyjíždim pouze pokud je venku aspoň –3 stupně.

      0 0
      • pepek  

        To jste museli udělat nějakou chybku v přípravě, my jsme byli na druhým kopcu naproti a bylo nám teplo.

        0 0
        • JSt  

          asi nevi, ze aby ti bylo teplo, musis mit na kost zmrzlou bundu ;-)).

          0 0
          • pepek  

            No.....příště se asi poleju vodou hned před barákem :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.