• aku

    Kdyby to nekoho zjimalo tak tady je recenze na hru s mtx motorkami. Nevypada to spatne http://games.tiscali.cz/…ax/index.asp

    0 0
    • enjoy  

      hodne her nevypada spatne.ale kolikrat je to skoro to jedine co mohou nabidnout:-)

      0 0
      • aku  

        Castecne muze napovedet recenze. Mam v umyslu to prubnout, ale kdy se k tomu dostanu

        0 0
    • klokan  

      Kouknul jsem na DC a uz to tam par lidi ma, takze je to soubor mtxmototrax.bin, videl bych to ale spis az po novym roce, az se to trochu rozsiri.

      0 0
      • enjoy  

        aa,ty mi urcite odpovis:-) v jakym programu mam otevrit .bin?:-)

        0 0
        • J.A.V.  

          Ze by NERO? Nebo Daemon tools?

          0 0
          • aku  

            K bin souboru je vetsinou treba mit cue soubor, ktery rekne Neru (popr. komukoliv jinemu) jakym zpusobem se souborem zachazet

            0 0
            • aku  

              Pro datove biny cue soubor vypada nasledovne:

              FILE „MTXMOTOTRAX.BIN“ BINARY
              TRACK 01 MODE1/2352
              INDEX 01 00:00:00

              staci zmenit umisteni souboru

              0 0
          • enjoy  

            nero mam,uplnej imbecil taky nejsem,jenom jsem nemel ty cue soubory:-) jsem je stahnul,ale jak rict neru co s tim ma pomoci cue delat:-)

            0 0
            • aku  

              anglicka verze Nera: File / Burn Image – a zadas ten cue

              0 0
              • enjoy  

                tak jsem imbecil,je to potvrzeny.vubec mi ted po ranu nedoslo ze to mam palit jako image:-) ten cue co jsem stahnul sice nefunguje protoze nema stejny nazev jako ten muj bin,ale to nevadi,uz vim jak na to:-).dekuji

                0 0
            • Tomcat  

              Nic .cue Nero nepodporuje jen *.ISO a.NRG. Nero není na kopírování 1:1 CD moc dobrý, od toho je Alkohol20%( dobrý méno co?) nebo ClonCD Na konverzy a úpravu souborů který sou image CD nebo DVD používat UltraISO nebo WinISO.

              Pro připojování virtuálních CD-rOM nebo DVD-ROM používat virtuální nechaniku co je součástí Nera, Clonu nebo Alkoholu. Pokud je problém tipu …insert original CD to drive E:… a nemáte důležittý program ve stylu crack.exe zkuste „demons tools“.

              0 0
    • Tomcat  

      Hmmm je to enginu Tony Havka. Ovladání je zajímavý rozhodně mě to chytlo. Pokud mám srovnat s MotocrossMadnes2 je to hodně realistický(je tam i ovladaná i spojka).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.