• Jogador

    Potřeboval bych offtopic poradit. Dnes sem balil kapra, a strouhanka byla všude, na mě, na podlaze jen nebyla na těch kaprech. Tak pro příští rok udělám takový obchod, třeba Sávo, Ty mě jistě pochopíš, někdo mi obalí kapry a já vám zato opravim kolo:)

    0 0
    • cabbage  

      ty kapři byli živý???, nebo ses neco priucil od lempla?:-)

      0 0
    • fousac  

      tak ho udelej prirodniho.. ;)

      0 0
    • enjoy  

      a kolo bude vsude:-)))

      0 0
    • RUMcajs  

      To ho musíš nejdřív vyndat z vany, jinak ti v tý vodě ten trojobal nepřilne :-)))

      0 0
    • mike!1  

      já jsem ho dneska jen obaloval v mouce a bylsem celýbílý. ostatní naštěstí dělala mamina a něco jsem obkouk. vždy to obalila, pak to nějak rukama poklepala a „umačkala“ a pak zas obalila a zas umačkala a ono to drželo:-)))

      0 0
      • Jogador  

        Hm, tak já je zabíjel včera, to je v poho, zabít, odsranit šupiny a vykuchat, tam jde jen o nedobrou žluč:) Ale obalovat ho, to je nuda:)

        0 0
    • TinkTink  

      Ty nehledas radu, ty hledas zenskou…jen se priznej :))

      0 0
    • Eila  

      tak top je pohoda brachaje dopoledne zavrazdil, vecer jsem je naporcovala a oslolila a kouknu na ne a vsechny kousky mi poskakujou… tak jsem to nechala dodelat nekomu jinemu a dala si radeji jen salat:)

      0 0
      • JohnLee  

        Tak to je bracha teda spatne zabil…to pak musis zapichnout kazdej kousek zvlast…:))

        Ja pamatuju jak kdysi nasi varili polivku a kapri huba se jeste otvirala ve varici vode…brrr…

        0 0
        • Eila  

          ja mu to radeji nebudu rikat, priste bych to treba musela delat ja:) fuj… sem koukala jestli se jim to nebude klepat na taliri:)

          0 0
          • Jogador  

            Sme dnes řešili, jestli když ho majznu po hlavě, jestli už umřže nebo jen omráčí, podlě me umře, tou paličkou mu vždy prorazim lebku, a vymáčknu mozek, tak nevim jaký to je omráčení:)

            0 0
            • thulio  

              je to postacujuce… …uz to nerozplave :))

              0 0
            • Eila  

              vrahu

              0 0
              • Jogador  

                Jako promiň, ale sama si uznala, že jíst ho zaživa je neetické:)

                0 0
              • blue  

                no jo, zenska radsi za sebe tu spinavou praci necha nekoho udelat, co? :-)

                0 0
                • Eila  

                  no ono je to tak, ze uz pred mnoha a mnha lety zjistili, ze tuhle praci proste delat nemuzu:)

                  0 0
            • MaPa  

              :-( Pouze ho omráčíš, dále kapr nemá mozek ale pouze strunu (jako míchu), zabije se tím, že mu prořízneš žábry. Ale třeba se v tobě už nebude moc hejbat (odpovídám až v pondělí)…

              0 0
              • wroum  

                tak to teda nesouhlasim. zabit rybu tim ze ji proriznu zabry muze jen idiot, ktery vubec netusi jak se to ma delat. jediny a spravny zpusob jak zabit rybu je: rana do hlavy – omraceni a pak preruseni patere (michy) kousek pred ocasem, popripade tesne za hlavou. navic i dostatecne silny uder do hlavy staci na zabiti ryby.

                0 0
                • MaPa  

                  Nehádám se, mám školu od dědečka přítelky, který byl rybář, k tomu majitel restaurace a ještě kuchař rybích specialit. Mám zakázáno vraždit ryby jinak :-)

                  0 0
    • Meesha  

      Ser na kapra a skoc pro nekam pro rybi prsty! :-))

      0 0
      • Dumbo  

        tak tak,,,,tradicia netradicia… chudak kapor…asi by mi nechutil kedze sa snim najprv kupem vo vani a potom ho jest ? :) ja radsej file a rizky…

        0 0
        • TinkTink  

          Jasne…jenze kdyz si ho das do vany, tak ho vlastne tyras…to je lepsi si ho nechat zabit hned jak si ho kupujes…s tim rovnou nechat stahnout…no a je to. :)

          0 0
    • foxhound  

      Ja jsem ho utopil

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.