• kralovek

    Mam 185cm, tj. ram pro me je tak velikost L, podle znacky obcas XL. Dneska jsem videl zlevnenyho cannondale scalpel lefty ze 3000 na 2150€. Samozrejme ze pouze M. Proc jsme my vysoci takhle trestani ?!?!?!

    0 0
    • ddd - andy  

      Protoze na koncerte a v divadle vidis v pohode az na podium..

      0 0
    • climber  

      Kašli na to kup ho, tak budeš jezdit trochu skrčenej.

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Kde jsi jej viděl? Pošli odkaz. Díky.

      0 0
      • kralovek  

        Na vlastni oci … pro tebe asi drobet z ruky … Nice ve Francii

        0 0
        • sraldo lattrinny  

          Jo, tak to sedí. Škoda.

          0 0
          • blue  

            francie zas tak z ruky neni a kvuli takovy sleve by se vyplatilo tam zaject i autem, ne? porad min komplikovany, nez si letet koupit na otocku kolo do ameriky :-)

            0 0
            • sraldo lattrinny  

              Stavba RD je hrob pro všechny sny této kategorie. Jsem rád že zbývá na nové díly co postupně odcházejí. Chtěl jsem si jen zaslintat co kdyby …

              0 0
            • kralovek  

              to je fakt … a navic je to peknej vylet a hned v alpach … tj. dalo by se to hned poradne vyzkouset :o). Co se ty ameriky tyce … diky kurzu dolaru bych skoro rek, ze by se do toho rozdilu vesla i cena letenky.

              0 0
    • CZiko  

      no nevím, já mám 187cm a v pohodě jezdím na rámu 18,5" a to je ne mou výšku fakt „mini“, ale jezdí se mi na tom o hodně líp než na 20" a výš… Je to zkrátka líp ovladatelné, lehčí a vůbec… A navíc mi dnes nepřipadá, že by 185cm byla nějaká úžasná výška, protože na ulici pořád potkávám stejně vysoké, nebo o kus vyšší lidi. Nicméně asi by mě to nasralo… ale naštěstí nad tím nemusím moc přemýšlet, protože na Scalpel nebudu mít nikdy chechtáky:)

      0 0
      • kralovek  

        Ja si taky se taky nepovazuju za exota, ale dopady citim. Tyhle kola jsou hold pro mrnavy chrty, kterym to do kopce jen lita :o)

        0 0
        • CZiko  

          njn… já už je poci?uji taky:) např.: v autobusech se vždycky prásknu při vystupování do hlavy (prozatím bez následků), dělají se taky strašně krátké postele:( , mám velké číslo bot takže mám hodně malý výběr – to má ale hodně lidí, jenže výrobci na to nereagují… což moc nechápu. A protože jsem teď za 2 roky porostl asi o 14cm, nestíhal jsem přibírat na váze a je ze mě „X-treme XC chrt“… naštěstí to alespoň trochu spravilo vánoční cukroví:)

          0 0
    • Vrci  

      Tvoje problémy bych chtěl mít mám 193 cm

      0 0
    • Pekáček  

      Teda já mám 191cm a chrochtám si na rámu Duratec (Vagrant 2002), na jiných rámech musím dávat představce 15cm a to je fakt vopruz. Naštěstí už i Meridy dělají delší, tak je to na dobrý cestě :o) Jinak si hned všimnu když je někdo vyšší než já, ale Zirečka jsem ještě neviděl na vlastní oči :o)

      0 0
      • saly  

        Zirecek tu není sám „postiženej“. Já mám cca 200cm (po ránu možná i víc :-). Kdoví čím to je, že se někdo takhle vytáhne. Jsem ročník 81: Kdoví, jestli v tom nemá prsty Černobyl.

        Jo, rám jezdím 21,5'' (Apache), ale nějak mě bolívaj záda, tak nevím jestli je to velikostí či konstrukcí rámu.

        0 0
        • Twisp  

          Ten samej rocnik a 191cm, kdyz je vytahanej textilni metr tak i 192cm. ;) Spojitost s Cernobylem me fakt nenapadla. :)

          0 0
        • Luke  

          heh, no ja taky rocnik 81… jsem si rikal, proc dycky vecer nejde zhasnout a furt neco sviti…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            A to jako sviti vsichni starsi nez rocnik 86 nebo proc by mel svitit jen rocnik 81?

            0 0
            • Luke  

              tak za prve jsem to myslel jako ftip a za druhe v techto koncinach, ktere byly taky zasazeny, to melo nebo ma na kazdeho aspon minimalni vliv…

              0 0
            • saly  

              Ne, ja to spis beru jako nadsazku, i kdyz nikdo nemuze vedet, jaky vliv ma na cloveka takeve svinstvo a v kterem roce vyvoje to ma prave ten nejvetsi vliv… Jsem mozna malinko fantasta, ale ten Cernobyl zahejbal s celou Evropou, to je fakt!!!

              0 0
    • miťo  

      Nejvice nas bidlouny diskriminuje delka ramu (horni trubky) a dostupnost 180mm dlouhych klik. Taky nakup dlouhych elastaku a delka rukavu na bunde. Mam 1920mm:)

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      A to jsem se svými 174 cm měl komplexy – Hoši děkujem.

      0 0
      • Pekáček  

        Che che, prcku! :oD

        0 0
        • sraldo lattrinny  

          Fakt si mě naštval. Teď když si uvědomím, že si mohu kdykoli vybrat z nepřeberného množství rámů, hader, bot a všeho možnýho, bez obav že budou mít moji velikost.

          0 0
          • Pekáček  

            F klidu, Sraldo, já tě nechtěl nasraldovat! No já zas až tak velký potíže ještě nemám, rámy se dělaj běžně do 22" a snesl bych i 21", spíš se jedná o délku rámu (prý se krátké začaly dělat z důvodu snížení hmotnosti, pche). Boty taky v poho (vel.45), jen u dlouhejch ka?at a tak to krapet skřípe.

            0 0
          • Jenda  

            jenze si nevyberes nic protoze se pred tebe postavi Mito s Pekackem uvidis prd a jeste si nebudes jistej jestli nevidis dvojmo:-)

            0 0
    • Radek Broz  

      Tobe prijde 185cm moc? Podle me je to celkem OK. Kamos (taky biker) meri 204, jeho bracha 194. Dneska jsem mu o tvem strastiplnem zivote v hospode vypravel a vys, co rekl? „185???? To je jen sem, ne?“ a ukazal si kamsi na bradu.

      0 0
      • CZiko  

        já mám 187 a na bratrance se furt dívám se zakloněnou hlavou… ten má přes 2 metry na jisto. A musím říct, že ten než se naskládá do auta… Má to ale i své výhody. Je to chlap jak hora, takže si na něj nikdo moc netroufne:) jedna rána a ležíme všichni:)

        0 0
        • saly  

          No, psotupně už ve svých 23 letech začínám zjiš?ovat, že nadprůměrná výška může mít taky svoje výhody : všechny vzdálenosti pěšky jsou tak nějak kratší, rychleji se plave, na spoustu věcí nepotřebuju židli nebo štafle atd…

          Ale bolesti zad, malé autobusy, malé oblešení, malé boty, RÁMY KOL!!! dostatečně vyvažují z druhé strany. Výsledek: Nejsem ani spokojenej ani nespokojenej. Už jsem se se sebou sžil a dokonce i s bikem Apache Tomahawk 21,5'', který je na 200cm tak akorát na hranici…

          0 0
          • Pekáček  

            Oblešení? To jsou jako speciální blechy? Si dělám srandu :o))) Ale fakt je, že moje rodná čtvr? kdysi byla nějaká větší…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.