Technické sjezdy a výjezdy v okolí Prahy

112 nepřečtených
  • McBlacky

    Omlouvám se za diskriminaci nepražáků. Kdo má nějakou perličku, tak a? se podělí. Píšu to proto, že jsem včera, po deseti letech bikingu v Praze objevil sjezdík, kterej i trochu prověří a úplně mě překvapilo, že jsem ho ještě nejel.

    Nějaké typy na začátek: Nejnovější – kopec Salabka – botanická zahrada v troji (serpentinky s kostkama a na nich štěrk – tady natrénujete na co máte nervy a na co už ne, dole pak super klopené začátky po hlíně)

    Sjezd a výjezd z vesnice Jarov po červené na Zvolskou homoli (bez šlápnutí) serpentinová klasika.

    0 0
    • enjoy  

      vcera me fousac protahl pres bane na cukrak a dal(po cerveny) a ty sjezdiky a vyjezdy byly dost slusny.

      0 0
      • McBlacky  

        a tos ještě nejel po modrý nahoru, to dát nahoru je už taky docela mazárna.

        0 0
        • enjoy  

          ja uz ani nevim kudy vsudy jsme jeli:-),kazdopadne by me maloco prekvapilo:-) ale i tady byly vyjezdy na ktery jsem nemel sanci.

          0 0
      • Viruss  

        Myslis tu cestu kde jedes po krasny rovince a pak najednou ostre zarizly udolicko? (Jsou tam asi 3) Jsou tam este porad pres cestu popadany stromy?

        0 0
        • enjoy  

          to byly ony.hlavne prvni sjezdik,sotoli­na,odvodnovaci kanalky,rychlost nad 60km/h,proste sileny.

          0 0
          • McBlacky  

            to jsem taky jel, poprvé jsem byl hodně mimo, jěště v tom ležely borový šišky, takže jsem to přes 50 nerval, nešlo se jim vyhybat

            0 0
        • bikemanx  

          tam je to krutý..

          0 0
      • SELMIRA  

        yé, to jsem vás možná jako potkala nebo taky né ve středu jsem na Jílovišti potkala nějaký dva rozjetý bikery, ale než jsem si dooblíkla mikinu a zapla ba?oh, tak byli fuč a to jsem se prvně odhodlala k mocnému sjezdu do tej rokle dyby já se tam zabít, tak to ani nikdo nevidět :o)

        0 0
        • fousac  

          jestli jsme to byli my, tak jsme si te teda nevsimli… a mohlo byt tak kolem 16:00 plusminus… jeden s kokoskou a jeden cervenej bez… :)

          0 0
        • enjoy  

          jestli jsme byli rozjety tak to byla jenom fousacova vina:-) teda ale ze bych si nevsiml?:-)

          0 0
          • SELMIRA  

            a nebyli jste to vy :o) páč s tamtěma jsme se zdravili a bylo to v +/- 19h

            0 0
        • fousac  

          to by si nam (cca ja, enjoy, mcblacky a treba se nekdo jeste prida) mohla nekdy ukazat tvoje oblibeny stezky, sjezdy a vyjezdy… dat spicha treba na cukraku a hura do terenu… :)

          0 0
          • jecnak  

            Zdar, ja bych se celkem rad pridal. Nejaky svoje traily tam mam, takze se teste. Kdyztak mi napiste na ICQ nebo mail, nebo sem a domluvime se. Samotnyho me jezdeni moc nebavi a rad se svezu zase nejakym jinym terenem nez bezne.

            0 0
            • enjoy  

              jakou mas vetsinou prumernou rychlost?ja jenom jestli ses taky cvok:-) ted mi fousac rikal kolik km jezdis,takze je to asi jasny:-)

              0 0
          • blue  

            se Selmirou radsi nejezdete :-))) ale az se budete nekdy o vikendu chystat na nejaky pekny stezky kolem cukraku a podobne, tak mi taky dejte vedet :-)

            0 0
            • enjoy  

              to se nam to rozrusta:-) co zitra?v jednu na zbraslavkym namesti?

              0 0
            • fousac  

              no jasne, zejtra 13:00 zbraslavsky namesti… :)))

              0 0
              • blue  

                kdyz nebude tak hnusne jako dneska… :-) nejaky konkretni poznavaci znameni? :-)

                0 0
                • fousac  

                  budeme tam ja (merida), enjoy (ten bez helmy :)(cervenej artur) a mel by byt i jecnak (jeste neznam…) , na tak maly placce se snad meninem… :))) pocasi ma bejt lepsi nez dneska, odpoledne i slunicko… :)

                  0 0
            • fousac  

              a ciste preventivne, zejtra zadny vylomeniny, se musime zrekreovat po dnesku a vcerejsku (cau blacky:)… a proc nemame jezdit se selmirou, kouse???

              0 0
          • fousac  

            uf…doma… teda vy ste mi dali… :)) si pekne rozmyslim, nez s vama nekam vyrazim… :))) ted se tak dva dny urcite nehnu…

            0 0
            • enjoy  

              ty nemluv:-),me tech 90km s prumernou 20km/h docela stacilo.

              0 0
            • jecnak  

              Uz jsem taky doma a mam toho celkem dost, ale stalo to za to. Tesim se na pristi tyden.

              BTW nejak se tu odklanime od hlavniho threadu :-)

              0 0
              • lempl  

                cus lidi kopce ty mam rad .-)))))))) mohl bych se pri pojit nekdy? treba i v tejdnu ale ted ne zlomil sem ram (artur sovereign sport) krupnul sem ho po sjezdu ke zraslavi(si proste nevzpomenu-je to pred mostem na zbraslav na horu do kopce silnice- tak do kopce to prdlo:/) tak az v servisu vyresej ram tak ho du krupnout zas he he he jinak bych jel i ted ale na silnicce a davam na ni kotel taky he he he

                0 0
                • enjoy  

                  troufam si tvrdit ze na silnicce bys to neustal:-)

                  0 0
                  • lempl  

                    ukaz co mam sjet na silnicce ja se tam kouknu a pak nekdy pred tebou to dam! a to mam stary ho autora vel. 600mm!!!!!!! popis co mam dat… jinak meli byste cas ted nekdy na kolo? bych rad poznal nowy lidi… projel se na kole…

                    0 0
                    • fousac  

                      pokud mas hodne hrubogumou silnicku, neco by si dat moh… a dasli vylet??? mozna streda nebo ctvrtek… se uvidi… :)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Primlouvam se za ctvrtek, to je ovsem taky lepsi pro vas :-) Budu totiz dost znicenej ze stredy, takze budu rad ze stacim. Ve stredu bych to nestihal.

                        0 0
                    • McBlacky  

                      nevím přesně kde to bylo, takovej sice krátkej ale hodně výživnej kousek dole kopcom přes kořeny na brdským hřebeni – věř mi ten bys nedal, ještě bych ti tak věřil zelenou z Točný… to je ale max

                      0 0
                      • lempl  

                        lidi tak k tematu :-))))))) kdy se poje de odkad?? kdo? at vim prd kolika lidma se ztrapnim…:))))

                        0 0
                        • enjoy  

                          3–7 lidi:-),ale clovece na silnicce to fakt neni mozny.nechci te nejak vyrazovat ale tohle je kolikrat fakt teren.

                          0 0
                          • lempl  

                            njn ale ve stredu by mi asi mely dat kolo(mtb):-) jinak to muzu nekdy jindy(trebaa na podruhy vzit na ty silnici… jinak ja nic nenajel… jeste… kruplej ram je dobra vymluva ne?, a jestli to nesezerete tak je to lenost…:/

                            0 0
                            • fousac  

                              to lempl: kde si se flakal??? :)) nejak sme se nikoho nedockali…

                              0 0
                              • enjoy  

                                presne tak,cekame vysvetleni:-) jestli nechcete tak mi si budem jezdit sami:-) jecnak to aspon vysvetlil,ale minimalne lempl a jeho silnicka se kterou by nemel ani tu nejmensi sanci(pokud ho nebavi cyklokros a nechtel by kolo nosit na rameni:-)),by mel rict jak to ze si valel sunky:-)

                                0 0
                                • lempl  

                                  sorry skola skola a jeste 2× zasranaskola!!§ nemam cas… silnicku hodim do srotu…:-)vy vyberete vzdy tu nej jebactejsi dobu… ty wole ze vy ste ucitele?! mam cas zitra to je v utery od6:00do 15:00 si nekdo porajduje ne?

                                  0 0
                            • fousac  

                              to Luka: asi 16 luxusnich brodu, hec.. :-D

                              0 0
                              • blue  

                                kde?

                                0 0
                                • fousac  

                                  po modry davle-zahorany-liber-psary a pak po zluty do okrouhla…

                                  0 0
                                  •  
                                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                    0 0
                          • cabbage  

                            lempla (ovci) musite poradne vyhecovat a pak to da , v kolik v ten ctvrtek a kde? ja chci videt kde se zabije :-§

                            0 0
                            • McBlacky  

                              15,30 na konci mostu ve Zbraslavi směr vesnice Jarov… ale začátek na Homoli nejde občas bez puntiku ani na MTB,,, tak nevim pak červena do Vranyho hmm… pak už by to šlo pokud nas nenapadne nějaka prasarna, ale vetšinou nas napadne

                              0 0
                              • jecnak  

                                Tak jo ja bych to snad stihal. Snad nebude takova zima jako v nedeli…

                                0 0
                                • enjoy  

                                  no elwis asi nejede(teda to vlastne nevim),takze tech reci okolo zimy asi tolik nebude:-)

                                  0 0
                                  • fousac  

                                    hmmm… taky myslim ze uz nepojedou… jeden vzadu nestihal a druhej se ve predu nudil… :)

                                    to lempl: na silnicce se nekde maximalne zrakvis nebo ji rozstipnes, fakt to neni dobrej napad, poku na tom nemas 40 gumy…

                                    0 0
                                    • Otaku  

                                      jee muzu se pridat? Kdyztak mi napiste kde a kdy je sraz. diky

                                      0 0
            • SELMIRA  

              to já bych s váma zase klidně ráda s dovolením yela. Bluea uz s sebou neberem, ze o mne siri takove pomluvy!!! :o) Jaxte videli, do kopce nemuzu a z kopcu se bojim. Kamikatzen mi rikay, pac obcas se mi nezadari (rozseknuta usta, jizva na stehne, na rameni na zapesti na boku a na holeni…). Musim tu techniku nejak potrenovat. :o)) Ale nadohou, jaxte rikali, ze modra nejde, tak ja ji zas cestou dom zkousela. Neni to tak tezky. Akurat se mi to zatim jeste nikdy bez nepodarilo. o))

              0 0
              • fousac  

                tak s nama klidne s dovolenim nekdy zase pojed… :) ale nechal by doma ty dva chrty, nebo zase spatne dopadnu… :) a ty asi budes i vedet, jak se jmenoval ten mazak na bylim RB, ja sem v tom fofru ani nezaregistroval jmeno… jo a blue daval vsecnhy sjezdy nejhustejc z nas, tebe sem vlastne v zadnym sjezdu nevidel, sem byl vdycinky pred tebou… hmm, priste.. :)))

                0 0
                • SELMIRA  

                  Jó, na bílém RBčku? Myslíš Elwise? Jó, řiká si Elwis, páč se menuye Zikmund a to se mu nelíbí. Von je narvanej jak cigánská taška, páč von je z nás NEYLEPÆÍ! :o)) Yá jsem chtěla vidět, jak jedete vy, taxem se kochala zezadu. VíííŠ.

                  0 0
                • blue  

                  ja tam teda napocital chrtu mnohem vic nez dva :-)))

                  0 0
                  • fousac  

                    no dobre, nas milej blacky si taky zachrtil… ale ten umi aspon jezdit i pomalu… :)

                    0 0
                • GrametS  

                  áááále panaáčci, nesmíte Katzeně všechno vjeřit:

                  1. nejsem zikmund
                  2. nejsem elwis
                  3. menuju se GrametS
                  4. mam bílýho eRBena
                  5. nejsem narwaney jak cikánská taška, jen mi to nějak docela jakože jezdí
                  6. mě se to s Váme docela líbílo, jen mi byla při čekání zima, ale to byl můj problém, protože jsem se málo oblíknul
                  7. zase bych někdy vyjel
                  8. nevím kdy
                  0 0
                  • fousac  

                    k bodum a) az d): beru na vedomi k bodu e): z toho uz se nevykour… teda nevykroutis panacku, my te moc dobre videli, no spis tvoje zada… :) k bodum f) az h): muze byt, ale nepocitej s tim ze sme zacli jezdit rychlejc, tak se radsi teple oblec :)

                    a jeste jednou pro vsechny:

                    na fousac.wz.cz/cy­klo.html prubezne objevuji aktualni akce, vetsinou den-dva predem, ale radsi se jeste nahlaste pres ICQ nebo EMAIL nekomu ze „zakladajicich clenu“ Fousac-Enjoy-McBlacky kvuli blizsim informacim…

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    éééé! strýčku, Tys mně to pokazil! Jsem se těšila, že se to třeba ujme a budeš Elwis. :o)) SEŠ narvanej jak 2 cigánský tašky! To se potvrdilo aj tuto sobotu. To máš z toho spinningu nebo z toho erytropoetinu? :o)

                    0 0
              • rich  

                vemte mne takyyyyyyyy! :-) jen ne na krev, hltam jeste kilometry :-)

                0 0
                • jecnak  

                  To se tam za chvili sejde cely bike-forum :-) Budeme muset na silnicich pouzivat vodici vozidlo s majackem :-) Mas ICQ?

                  0 0
                • fousac  

                  to vis ze jo… jecnak taky rikal ze jezdi v klidku a pomalu a pak sem videl jenom mizet jeho zada v dalce… :))) sem za nim malem nechal plice…

                  ale pojed, nekde tu urcite bude zminka az se neco bude dit… mas icq???

                  0 0
                • SELMIRA  

                  Tak yó. Ale NESMÍŠ nám už nikdy lhát! Takže se pěkně pánům přizney, JAK TO, že se Tvuj spešlík pohybuje 3. kosmickou, dyž Ty prey nemáš najeto.

                  0 0
                  • rich  

                    no lenze v tom tempe nevydrzim 60km :-)) este tak 25. furt som to tocil vysoko a potom som nebol schopny ziadneho vytrvalostneho vykonu, iba ak sprintom do hospy, 10piv a spat :-) ale celu tu dobu co bola zaradena 3.kozmicka mi niekto slapal na chrbat a nevedel som ci Ta nahodou nebrzdim :-) takze tak…najeto mam ale na kratke trasy..dost bolo pravdovravnosti! :-))

                    0 0
              • fousac  

                k tem padum: z toho si nic nedelj… :)) treba McBlackyho znam par dni a za tu dobu ma vic sramu nez najetejch kilomtreu… :))) pro poradek, ses vic Selmira nebo Katzen????

                0 0
                • enjoy  

                  ale ty sramy ma od ty doby co zna nas:-).nevim proc:-) to by me taky zajimalo:-)

                  0 0
                • McBlacky  

                  Fousáči to je od tebe nepěkné, takhle mě propírat! Já začal padat až od té doby co tě znám…

                  0 0
                  • enjoy  

                    me propira vic:-)

                    0 0
                  • fousac  

                    tak sorrac… :))) budiz ti aspon castecne uleveno, tys tu tocnou prezil, ja skoncil na chirurgii… :))) a ze obouvas do blata slicky, hmmm co dodat… :)))

                    ale protoze uz to je stejne vejs praskly, tak teoreticky (tzn. podle nalady) funguje stranka http://fousac.wz.cz/cyklo.html

                    0 0
                • SELMIRA  

                  Nóóó, kamarádi mi říkají Kacééén. Šelmíra je moje horší, tajný, druhý já. Sem tu měla bejt in_ko_gni_to. Jenže už mě odhalili. Nechápu yak. :o)))

                  0 0
    • BB  

      sever Prahy, od Bohnic po Chvatěruby umím 13 sjezdů resp. výjezdů od Vlatavy a zpět. První je z Bohnic k psímu útulku po červené, následují dva sjezdy do Drahaňské rokle a končím sjezden roklí ve Zlončicích. Převýšení průměrně 100 m, takže se dá nastoupat tak 1200 výškových metrů. Některé sjezdíky jsou lahůdkové jako např. po žluté turistické z Holosmetek přes kořeny, většinou si nemůžu pomoc a točím se tam dvakrát i třikrát. Málo kdo to ví, ale tahle část údolí Vltavy je bikerský ráj.

      0 0
    • rich  

      vcera som isiel z Jarova do Zvole, ale po ceste – ta cervena ide niekde cez les? pretoze som tam videl taku „skratku“ medzi serpentinami a vyzeralo kraaaaasne, taky zosup :-)) btw – netsal si vcera pri kostole vo Zvoli? Author sovereign + Giant NRS?

      0 0
    • fousac  

      hmmm. a co tocna-komorany po zeleny… potucek, hafo lavek, korenu a kamenu nepocitane… sem si ji zamiloval… :))

      0 0
      • blue  

        stale je cas prehodnotit plan na zitra :-)))

        0 0
        • fousac  

          plan na zejtra stejne vznikne asi az zejtra… nechme se prekvapit… :))

          0 0
        • fousac  

          snad nejdem naposledy a musime si neco nechat i na priste… ta tocna je spis na vsedni den odpoledne, kdyz se cloveku nechce nebo nemuze nikam daleko…

          0 0
    • scatter  

      Jo, Salabka… tam je poto dost vo hubu ta silnice, člověk tam musí ke konci brzdit… já jsem se tam jednou moc pěkně rozšlehal :-)

      0 0
    • jecnak  

      Tak dalsi akce se planuje na ctvrtek 13.5. sraz v 14:45 u vchodu na Vystaviste (Fucikarna :-) u prostredni fontany. Bude to tak na 1,5 az 2,5 hodiny.

      Plan trase je takovy, jaky me momentalne napadne, pokud to tam znate, tak muzem prispusobit trasu, se aspon dozvim nejaky novy zajimavy traily :-)

      Zatim jede Jecnak :), Fousac a Enjoy. Kdo se prida je vitan. (na silnicnim kole se to jet neda :-)

      0 0
      • McBlacky  

        co mi zbývá :-) ikdyž ve středu si jedu najíždět trans brdy a neplánuju vlak, takže mi asi upadnou nohy.

        0 0
      • jecnak  

        Tak po slozitem dohadovany presun na patek 14.5. u vchodu do Vystaviste v 10:00.

        0 0
    • Kolík  

      Objevil jsem včera sjezdík kterej jde sjet dvěma způsob: snést kolo dolů nebo se modlit že to ubrzdíte a sjedete. Protože za jízdy už neslezete jak je to příkrý. Je to po zelený ze Sloupu (nad Davlí) a dál po žlutý ke Spálenýmu mlýnu. Sjezd končí u železniční trati, ale dá se v pohodě zastavit. Kolega z práce tvrdí že to vybušil skoro až nahoru, ale to se mi nechce věřit že to jde vyjet.

      0 0
      • McBlacky  

        nic proti ale jestli to teda jde vyjet tak to nemůže být dolů taková smrt, ale dík za tip, hned jak bude čas tak to prubnem…

        0 0
      • fousac  

        ha.. to zni zajimave.. ;) v utery sme se do tech koncin dostali, zatim jen zimni vyprava podel bojovskeho potoka, ale vcelku jednohlasne sme se shodli, ze se nam tahle koncina zalibila a i do budoucna tim smerem hodlame vyrazet a patrat, co tam je a co se da… ;)

        a taky muzem prihodit nejaky libustky… dva sjezdiky k vltave, jeden z jiloviste, druhej z trnovy.. ten z jiloviste zacina v doliku pod cistickou, krizi se tam tusim zelena a modra TZ.. tak odtud proste podel potucku dolu… cesta tam mistama nevede, takze to nechava dost prostoru pro „svobodu projevu“ :))) konci na hlavni silnici podel vltavy asi 1km od mechenic.. a ten druhej je z trnovy – kdyz se jede po TZ smer jiloviste, tak tesne pred koncem vesnice se to pusti doprava z kopce (porad mezi barakama) a pak uz jenom rovne.. neni to zrovna turistika, stezka tam nevede zadna, ale zase sou tam jiny pekny atrakce, treba 1,5m hluboky a 1m siroky koryto ve skale s potuckem na dne… ;) no a tenhle konci u vlatvy kousicek od zel. mostu u mechenic, je tam nejaka prodejna drivi nebo co..

        a jeste jeden do tretice: vyrazi po cerveny z jiloviste smer skalka, ale cca 50m pred krizenim s modrou TZ se z cerveny odboci doprava a hned dalsi zase doprava a uz se to mydli dolu do vsenor.. ;)

        0 0
        • blue  

          ten prvni z jiloviste neni ani tak moc sjezd, jako spis moc peknej lesni trialek :-)

          0 0
          • McBlacky  

            až to na jaře pročistíme bude to super, už se na to moc těším, uděláme brigádu :)

            0 0
    • Honzas  

      V sobotu jsem jel po zluty od hotelu rene smerem na Kamenny Privoz a usek od Hornich Pozar do Prosecnice je moooc peknej. Doporucuju.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.