• Psychokiller

    Já si myslím, že AKCEBIKE.cz je lepší.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      nez dratem do oka. Ale uz ne o moc. :)

      0 0
    • hmi  

      …nejsou spatny, ale dlouho jsem cekal.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A neni se cemu divit. Koukni na ty terminy. U zbozi, ktere podle oficialniho dovozce prijde za nekolik mesicu maji dodaci lhutu 4 dny :) Neni tohle klamava reklama nebo neco obdobneho?

        0 0
        • 2-czech  

          ja objednal plaste a mel jsem je doma za 3 dny…takze spokojenost a kdyz nechces cekat tak je muzes vyzvednout na Flore, to je taky fajn…

          0 0
        • TinkTink  

          Hele…ja ted prodavam sedla WTB a mam predevsim TY modely, ktere oficialni dovozce nema :o)))…plus teda jsem zhruba o 20 az 30% levnejsi nez je normal…ted premyslim, jestli mi naka internetova policie neda pokutu ze jsem moc levnej :o))))))) (ad jiny topic)

          0 0
          • ravo  

            24–3258745258/01­00 150.000,–- korun českých variabilní symbol: 9

            Stačí, když to pošleš do středy, 12. ledna 2005.

            0 0
          • Pavlos  

            Hele a uz si na nejakem tom sedle sedel?

            0 0
            • TinkTink  

              No jak se to veme…tydle co tu mam, tak jsem nesedel ani na jednom, ale celkove na WTB ano…

              0 0
          • enjoy  

            no pokud vim tak to bylo o tom,ze na netu prodavali neco levneji nez v jejich krame ne?je to cely nejaky makly,tohle je prece uplne bezna vec. spis by meli dostat pokutu ze jsou moc nespolehlivi:-)

            0 0
    • Jogador  

      A proč zakládáš novou rubriku? Co použít vyhledávání, to už jsem vzdal, obzvláš?, když jsi "Co řákáte na AKCEBIKE.cz " založil taky ty?

      0 0
      • ravo  

        Protože mu prostě jde jen o to, aby se na AB nezapomnělo. A my všichni co sem něco plácáme mu v tom vydatně pomáháme…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.