• emarco

    myslite, ze se zmeni serioznost tohoto obchodu?

    0 0
    • Lister  

      Co májí společného nové stránky se změnou chování eshopu???

      Navíc nové stránky se tu už taky řešily.

      0 0
      • emarco  

        tak to sem si fakt nevsiml, sorry…

        0 0
        • Lister  

          No omlouvat se nemusiš, ono to bylo v souvislosti z něčím úplně jiným a v názvu threadu o Akcebike nebyla ani zmínka. Mě jen překvapilo, že pod názvem novés stránky Akcebike se řeší jejich serioznost. Stejný lidi, stejný přistup, jen jiný design stránek. Tak co myslíš jak to teda bude :o)

          0 0
          • emarco  

            Myslel jsem, ze se treba zmenil filosofie firmy… Rekli si, musime udelat konec tomu, co si o nas lidi mysli. Budeme ted serioznejsi. Zacneme treba novyma strankama, at vidi, ze se snazime. A budeme se ridit heslem: Nas zakaznik nas pan. Bohuzel je to asi jenom pohadka…

            0 0
          • wlk  

            Jo, te¡to ještě vylepšili. Maji tam 2× brzdpáky LX, jednou za 174 a druhý za 240, který byste brali vy? Já po zkušenostech s nima žádný, stejně by mi žádný nedošly..Ale ne starejch stránkách měli aspoň zkontrolovaný údaje-jakštagš :-)

            0 0
            • wlk  

              jo a to logo je trochu ala sepultura, nezdá se vám???

              0 0
    • Meesha  

      Zamerili se na urcity znacky – uz nemaj „vsechno“. Nic zajimavyho nevidim. Novej design zkusenosti nezmeni.

      0 0
    • cabbage  

      jak by mohlo?

      0 0
    • fousmen  

      //Jak na to?

      vyberte si zboží

      konfigurujte jednotlivé díly jízdního kola

      vložte je do košíku tlačítkem koupit

      zvolte typ platby a dopravy (odběru)

      po vyplnění základních kontaktních údajů (nezapomeňte na telefon prosím) odešlete objednávku

      pak Vás budeme kontaktovat a domluvíme detaily ;)//

      ten smajlik na konci se jim poved – znaci jistou ironii, takze uz si nemuze nikdy nikdo stezovat, ze se objednavka nevyridila (((-:

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.